Fulguleti de nov-dec 2006 (160)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

quote:
Originally posted by danutz
Si Ktrinelu' sa-ti barbatul...dai si tu o tuica fiarta?

Danutz, mami de Maria-sa Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti





lasa bre tuica, ca te vaz c-ai cepuit-o singura.. zi drept, ce ganduri ascunse ai cu omu' lu' katrinel??? ha?? ia sa te vaz :)))) trecand peste, sanatate multa! poate e doar ceva usor, de primvara, polen, fan, chestii de-astea... si io stranut la greu in perioada asta, si tot asa o s-o tin pan'-or veni cele patruj' de grade (cica de pe la mijlocu' lu' april...).




Deea, mami de www.onetruemedia.com/shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)


"outside of a dog, a book is a man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)" Groucho Marx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

tati lu' julia si sotz de ktrinel! sa va traisca si sa fie sanatos ca are 2 fete tare faine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

ktrinelo sa-ti traiasca barbatul!

Andrei (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

La multi ani,Desiree
La multi ani,Monica
La multi ani,sot de Ktrinel
sa traiti sa infloriti la fel de fericiti
alaturi de dragii vostrii

ma bag si eu la butoiul cu visinata ca nu-i mai stiu culoarea...azi ma imbat sa uit de toate...,cant si dansez...,mama ei de viata...







Mamica stralucitoare
6+ + Crinuta 1 Nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Io iau pilule intr-o veselie, da tot degeaba... imi e mai rau pe zi ce trece. Doar ca vad ca ma trezesc cu un rau diferit in fiecare zi... daca azi noapte am tusit din toate puterile, azi imi vajaie urechile si sunt ametita de-a binelea... oare trece infectia si la urechi? Gatul inca doare, capul la fel... ce boala de rahat, ma enerveaza de nu mai pot!!!! Copiii astia, saracii, au chef de joaca, iar eu sunt o epava, de abia reusescsa le dau de mancare si sa imi pun cate un zambet chinuit pe fata...
Si sa vedeti chestie, e clar ca sunt bolnava... mamaana mi-a oferit o cafea azi dimineata si cu aia am ramas, am fost atat de convinsa ca eu deja mi-am baut cafeaua! Mai aruncati cu vreo pilula incoa', ca vad ca nu mai fac fata.

madaluta, eu cant ninge sfant si pagan de o vreme incoace, de cate ori ma uit pe geam si vad ca iarasi ninge, ceea ce s-a intamplat si azi, evident! ca in rest noi ne-am stins, si-am ajuns de-atata nins, niste oameni de zapada!
Daca ti-e dor, uite www.youtube.com/watch?v=I6dhD8XWiYQ&feature=related" target="_blank">aici.
Preferata mea de Socaciu e Mi-e dor sa mai merg la un ceai, pot sa plang instantaneu cand o aud.



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by Donia

Io iau pilule intr-o veselie, da tot degeaba... imi e mai rau pe zi ce trece. Doar ca vad ca ma trezesc cu un rau diferit in fiecare zi... daca azi noapte am tusit din toate puterile, azi imi vajaie urechile si sunt ametita de-a binelea... oare trece infectia si la urechi? Gatul inca doare, capul la fel... ce boala de rahat, ma enerveaza de nu mai pot!!!!


Si eu asa am inceput..ieri eram deja pe jumatate moarta la medic, si si cu stomacu-n pioneza, colici si greturi si eu si paco... paco a mai si vomat toata noaptea...azi mi-am facut si-o analiza de sange... sa vedem... multa sanatate

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

www.youtube.com/watch?v=A1L1EoO4bLk" target="_blank">dedicatie speciala pentru sarbatoritii de azi


Mamica stralucitoare
6+ + Crinuta 1 Nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

vaaai...m-ati coplesit...cand ajung acasa ii arata mesajele...dau si-o tuica, si-o visinata, si-o aluna, si-o maslina..sa curgaaaaa! multumim frumos.

roxanica, da, e marius.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by Ktrinel

vaaai...m-ati coplesit...cand ajung acasa ii arata mesajele...dau si-o tuica, si-o visinata, si-o aluna, si-o maslina..sa curgaaaaa! multumim frumos.

roxanica, da, e marius.



Ktrinel si Ana Julia (24.11.2006)





na maica, bun forumu' asta si la sarbatori, nu numa' la necaz, nu??



Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

sa stii...ca in afara de mine si maica-sa nu cred ca l-a mai felicitat nimeni azi...a, ba da..fii-sa ...la balit cu un pupic azi-dimineata

donia, ai citit transmisia mea meteo de la sezatoare? zapada se prevede a incepe sa se topeasca la jumatea lui aprilie si primavara vine la inceputul lui mai ...sa nu zici ca nu ti-am zis

danutz, sa stii ca si eu o sa sar din cizme in sandale...aici la +5C deja punem pantaloni scurti

Mergi la inceput