LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

LA MULTI ANI TIMEEA, ALTHEEA ROXANA, DYLAN, RUXANDRA ANDREEA!!!SA FITI SANATOSI,VOIOSI,FERICITI SI CUMINTI!

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

LA MULTI ANI!
TIMEEA, ALTHEEA ROXANA, DYLAN SI RUXANDRA ANDREEA

Tzuna- nici Cati nu mananca tot galbenusul amestecat cu piure la o masa...de aceea ma batea gandul sa-i dau mai des! Omleta nu i-am facut inca, dar pare o idee buna....Oare, galbenus moale au voie? I-as fierbe un ou moale si sa-i dau sa manance asa, din el, cu paine si unt....

Martutza - dintoasa rau nepoata...m-am mai linistit! Dar nici cu Victor nu mi-e rusine....frumos, si dintos, si pletos....
De Paste, noi facem : oua rosii, cozonac, bors de miel, friptura de miel si oaie, placintute de maruntaie invelite in prapur, iar dupa cateva zile din ouale ramase, fac oua umplute - cam asa, la cerinta fetei mai mari, dar anul acesta v-a manca si Caterina.
Asa ca....Victor sa se obisnuiasca de mititel cu carnea de miel si oaie caci e foarte sanatoasa...si daca vine la Vaslui, de Paste, asta mananca..... Cat despre alte retete, abia astept sa schimbam pareri pe mess sau mail!

O mamicutza cu 2 fetizte cu fitze : Andra(20.11.1995) si Caterina(22.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Acum un an


Roxanici - Trimis la: 05/03/2007 : 00:13:46

A nascut Kmi, iata si mesajul de la ea:
S-a nascut TIMEEA la 22:40, 2800gr,49cm, Apgar 9. Nastere normala fara epidurala
Felicitari Kmi, refacere rapida si bebe sanatos si mancacios!!!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95656&whichpage=19



La muuuuuuuuuuulti ani!

Timeea

Altheea Roxana

Dylan

Ruxandra Andreea








Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Rugaminte! Cand puneti muulti zambilici, lasati spatii intre ei, ca se lateste pagina f.f. mult si e tare greu de urmarit...


Aliona imi pare tare rau de intamplare. Uite o de la noi sa mai treaca supararea.
hai ca o sa fie bine de ziua piticei. Si poate iti vine cheful pana atunci, sa faci ce aveai in gand. Pana la urma nu conteaza restul, gandeste-te ca e vb. de amintirile ei... si mai incolo o sa-ti para rau ca nu ai facut asta doar din cauza scandalului ala...


Kitty da' rea mai esti... n-ai vrut sa-i faci gemeni... fii'tu nici n-avea pretentii... daor doua fete si doi baieti... ce era asa de greu???


Fetele unde umbla Sherbi? Ca eu n-am fost atenta ... a zis ca pleaca in tarile calde iar?


Intrebare... ca am uitat ca o desteapta ce sunt... dar sa nu ziceti baetilor... ca osa-i pacalesc...
De unde pot sa iau mulaje din alea de maini, picioare... in afara de bebelusul tau... Magazin ceva... fetele din bucuresti..
Vroiam sa fac treaba asta fix la un an... dar ramolita ... las' ca nu mai stiu ei, o zi in plus, una in minus



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

Elyanne- da-mi vreo suta de rosii in cap...ca's dusa rau de tot. cat despre stare proasta sunt pe o scara de un la zece pe locul unsprezece +...asa ca ma intelegi.

Cat despre mulaje stiu sigur ca vor veni la Kidex - 27-30 Martie. In magazine nu am vazut, ci doar pe net asa cum ai gasit si tu.

Eu le-am pus amprentele de cand erau pici pe felicitarile de Craciun.

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

La Multi Ani !!!!
Timeea
Altheea Roxana
Ruxandra Andreea
Dylan

Sa cresteti mari si sanatosi, sa aveti o viata lunga si frumoasa.

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

Priviti la torturi

Ingrid a avut la un an doua torturi: unul comandat de noi la cofetaria Maria din Baneasa (au prajituri super bune) si unul facut de nasa la un prieten de-a lor care face torturi super bune si foarte aratoase.
Cel de la doi ani a fost spectaculos: era o gargarita care tragea un doi dupa ea. Compozitia din el super buna....imi ploua in gura.

Tortul de la botezul lui Ian a fost iarasi foarte interesant: un baietel.


Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

La multi ani, Timeea!
La multi ani, Altheea Roxana!
La multi ani, Ruxandra Andreea!
La multi ani, Dylan!

Sa cresteti mari si cuminti si sanatosi si sa aveti o viata minunata!

"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Multi ani traiasca
Multi ani traiasca
La multi ani
Cine sa traiasca
Cine sa traiasca
La multi ani
Timeea sa traiasca
Altheea sa traiasca
Dylan sa traiasca
La muuuuuuulti ani!


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Zadi unde a fost facut tortuletul gargarita?


Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput