***Shoppaholicele Redouto-masochiste (84)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ELTEKA spune:

Ella
Nuuuuuuuu, ca n-am timp de nimic zilele astea, iar am 3 valize nedesfacute in mijlocul casei.

Am dat o comanda care nu a ajuns (sau n-am ajuns eu s-o ridic) si una care a venit imediat, erau Puma aia de i-am pus link lui Ancamari dar pe bej. Sunt draguti, din piele, erau si mai redusi cand i-am luat. Ti-i pozez maine cum vin ca ma seaca Elias de putere, ne-am trezit la 5 dar el tot in priza e, asa m-as duce sa ma culc si nu am cu cine sa-l las

In celalalt stiu ca am ceva chestii de Adidas si de Nike, iti zic eu negresit. Am luat numai chestii sport si niste pijamale cu snoopy, ca am fix

Mamica lui ELIAS , 31.05.2007

POZE cu Elias, sau DOLOFANEL - Fat Frumos cel Chel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Si eu am primit in coletul asta rochia si boleroul si-mi plac tare mult Dar pt rochita tre' sa slabesc pana la vara


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Poze Laura
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria
Atat sunt de mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

madau, , am luat eu sacourile alea anul trecut la reducerile din vara, am 2, cel albastru si cel negru, sunt ok fara a fi spectaculoase, nu au captuseala, sunt denim gen blug, vin bine.
trandafirul ala e cam de cacao dar se poate da jos si eventual pus pe un ac de siguranta si ti-l pui cand vrei tu....
Eu mi-am luat 42, nu sunt chiar fixe pe talie dar mie imi place mai largutz....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Buna dimineata ,

Voi ati comandata ceva pe 14 februarie ?

Mie nu mi-a venit pana acum nici raspuns nici colet , ce sa fie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Fetelor, am si eu o intrebare . Ce inseamana un cos plin? Eu am deja 21 de produse in cos si vad ca inca mai merge sa pun si alte articole. Este cumva o limita?

Cami de www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Luca-Ionut (25.09.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1f1cbbe4646895e79c3a8b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Botezul Ubitului
Uite cum cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Sa incep sa sper ca-mi va venii si mie comanda din 9 ian???
Eu am scris la Aide,le-am zis ca nu am primit,mi-a scris Christine ca sa mai verific odata si sa-i trimit replay daca nu cu adresa corecta!I-am scris din nou dar pana acum nici un raspuns
Oricum eu una pana nu capat un raspuns nu mai fac nici o comanda,fie cat or fi de bune si ieftine!

"La vita e bella"
De mancare
Iarna pe ulita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris25ss spune:

quote:
Originally posted by ligeea

Buna dimineata ,

Voi ati comandata ceva pe 14 februarie ?

Mie nu mi-a venit pana acum nici raspuns nici colet , ce sa fie ?

ligeea



da, eu am comandat pe 16 si 19 februarie si au venit ambele; cel din 16 a venit miercuri si cel din 19, acu 2 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Cos plin: 25 de produse... de fapt daca ai dintr-un produs mai multe identice (aceiasi culoare, aceiasi masura) intra mai multe... practic sunt 25 de "linii" cu produse (alt cuvant nu-mi vine acu in minte)....

Eu astept comenzile din 7 februarie... deci rabdare... Mi-au luat banii abia luni.



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Si eu astept 8.02, sper sa ajunga saptamana viitoare. Oricum, toate coletele la reduceri au venit in cam 1 luna. E clar ca au fost foarte aglomerati! Si mai sunt colete din ianuarie de venit...nu va grabiti, vin mai greu dar vin toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

sosit comanda din 01.02, am ridicat-o ieri de la posta, a fost procesata in data de 22.02 in Franta. In general - multumita de hainute.
Jucarii pt copii:
http://www.laredoute.fr/vente-poussette-canne-et-poupee-de-35-cm-lissi.aspx?productid=324129562&documentid=201207&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=12
este super (era redus, pana in 10 euro)l-am luat pt fimiu caci adora carucioarele...

http://www.laredoute.fr/vente-l-helicoptere-et-le-policier-klein.aspx?productid=324110765&documentid=419507&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12
baterii incluse, a fost 4 euro, apesi elicea si imita sunetul elicoperului

hainute copii:
http://www.laredoute.fr/vente-kit-naissance-bebe-cocoon.aspx?productid=324122871&documentid=344707&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12
pt o prietena, sunt finute, de calitate, 3 euro
sosete oui-oui - groase, ok

pt mine - un pull col rond - moale, dragut
cache-coeur scurt AWS, cu gluga, un roz murdar - pare ok, se leaga in talie
cache-coeur lung, gen tunica, gri, cu marginile nefinisate, cu gluga - ok si asta

comandasem si un ceas desteptator cu radio Winnie, insa pana au pregatit astia pachetul s-a epuizat si mi-au facut note d'avoir.

Astept comanda din 06.02 - o paturica din lana si un cd-player cu microfon, pt copii

Pt mica publicitate:
Pantaloni din satin, marimea 38 (made in Romania) - imi sunt mari - pret 18 euro
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7630620&SizeCode=00036&Quantity=1&PersText=&ItemId=1&Mode=Update&Single=true&ksource=-1



Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut

Mergi la inceput