Colectia de toamna-iarna 2005 (187)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Inca astept poze pt panou!

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mitzo, mi s-au lungit urechile...

Andache, am demarat procedura de rugaciune intensiva.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Vecina stai asa ca epe vine.

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Vecina stai asa ca nu mai e pe vine ca mi-au blocat astia accesul la programele de poze.... Mai incerc.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

noki,cristina- multumesc pt sfaturi,am impresia ca nu e pregatita inca.mai astept.
anda-
ina- doamna cu parul valvoi ai emotii?
canuta- pt vreme buna.
ma duc sa duc fata la scoala.

Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Incredibil....muncesc de 2 ore la o lasagna, am bagat-o la cuptor si au oprit astia gazele acum

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Pumbita, nu mai am nici o emotie, ci dor de duca pe unde apuc!
asta-noapte mandra mea s-a trezit la ora 1 dimineata si pina la ora 7 nu a mai dormit. acum stau cu telefoanele inchise si o las sa doarma cit o vrea, ca nu mai stiu ce sa fac. i-a fost frica de zgomotul copacilor, de suieratul vantului, de avioane, m-a disperat, imi vine sa-mi iau campii.
asa ca am un chef de coafor, de nu-ti pot spune.starea mea de spirit este nasoala, deci si parul va iesi pe masura
mai bine preferam o programare la dentist in locul andei, sa-mi dea aia anestezie , asa as apuca si eu sa dorm. nu am mai prins un somn de duminica seara.
sint varza si nu mai am chef de nimic deocamdata.
cind voi apuca sa prind si eu ceva somn, atunci o sa mai dau semne de viata, deocamdata sint in stare vegetativa, mi se limba-plimba-n gura si nu mai pot nici sa vorbesc, ma tarasc precum pestele pe uscat.

pu8cpi


Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


Today is a wonderful day; I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

ce dragut ca se mareste numarul celor care au scapat de scutece. noi nici nu vrem sa spunem cand facem. sau dupa macar. deci este devreme...

noki, pumba, camelia, sper ca n-am uitat pe altcineva, rugaciunile voastre au ajuns unde trebuie, multumiri:). s-a rezolvat relativ repede si fara mari dureri. am inteles ca saptamana asta o sa ma doara locul , asta e. am doar 2 fire puse. mi-a parut rau de bunatate de molar de minte, era perfect alb si sanatos si tare, dar din pacate crestea contra curentului, ca sa zic asa. stomatolog fte grijuliu, maini finute, 35 de ani, fte frumusel si cu simtul umorului:)))
multa lume needucata in tara asta: la intoarcere am condus cu o mana ca trebuia sa-mi tin cu cealalta mana o punga medicala de gheata, la falca. nu numai ca se uitau soferii, dar franau si isi suceau capetele pe dupa volan, pe dupa stalpii masinii, sa se uite ce tin. trecatorii - cativa- , la stop, m-au aratat cu degetul insotitorilor, gen ia uite-o p-aia. mai, nu e posibil asa ceva, putine lucruri ma mai uimesc, dar chiar asa de multi oameni de proasta factura sunt pe strada? tineam o punguta alba, ceva mai mare decat palma mea, la falca, nu aveam pene, nu aveam coarne, nu faceam sex in masina. sunt siderata de reactiile unor oameni din sec 21, europa, la un lucru nesemnificativ...poate va pare stupid ca va povestesc asta, dar nu va inchipuiti cat de multi si cu cata curiozitate bolnava se uitau la mine ca aveam ceva la obraz, nu credeam ca e posibil asa ceva....

mihaelutza, noi asteptam si maine pozele...dar poze cu fiu-tau macar?


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

ina- putere multanu stiu ce sa zic.incearca sa dormi si tu langa ea acum,sa prinzi cateva ore , sa nu te darami de tot.doarme ea ,dormi si tu .

Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

cuscra-mea saraca s-a intors la programul de mama cu copil sugar: doarme ea, dormi si tu, vorba pumbei, cand apuci, cateva ore:(
hai bucura-te ca te faci ravisanta azi la coafor.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput