Colectia de toamna-iarna 2005 (187)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Buna dimineatza!

Cristina N. bine ai revenit! Felicitari pentru Elise cantareata! Spor la treaba si sa dea Domnu' sa fie asa cum doriti voi ... ce bine o fi sa te muti in casa noua!

Pumba ! -am "frunzele" jucause!

Dordia, din pacate nu stiu ce sfat sa-ti dau, insa va tinem pumnii sa treceti cat mai repede peste aceasta problema! Poate ne arati si noua ceva poze mai recente cu Stefan!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatza! Ce-mi place caldura asta! Aseara am stat in parc 2 ore!!!

Maria- tinem pumnii stransi-stransi sa rezolvi cu cezariana si sa iasa treaba asa cum iti doresti! Mai intra si povesteste-ne ce-ai mai luat pentru bebelina.

CristinaN- ce bine ca mai aveti putin cu casa! Tare-mi place ca ne-ai mai povestit de Elise!

Pumba- io ma consider suuper norocoasa: a facut din proprie initiativa, acum vreo luna. O singura data a facut pe ea, i-am zis ca e rusine si gata.Dar ieri de exemplu Flori nu a rezistat insistentelor ei si nu i-a pus pampers la somnul de pranz, asa ca cine udase patul la sculare????

Dordia- stiu ca sunt multi copilasi in situatia asta. Baietei. Nu stiu ce sfat sa-ti dau. Cred ca ar trebui sa-l lasi in pace o perioada, sa faca pe el, sigur e o faza si o sa treaca si asta.

Anda77, ma rog pentru tine si dintii tai greu incercati la ora asta!





Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Buna dimineata.
Ma alatur rugilor fierbinti adresate tatalui Ceresc pentru Anda, dintii si gingiile ei. Ma rog ca bunul Dumnezeu sa coboare cu blandete si delicatete peste mainile dentistului.
De indata ce ma prind cum e sa transform DVD cu pozele din Elvetia montate in filmulet, in poze standard va voi anunta. Deocamdata inca ma chinui.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

noki, roaga-te mai pe la 15:30


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Deci sa ma apuc de scris 2 acatiste: unul plasat dupa pranz, altul acuma, ca vad ca itza trebuie iluminata in ale DVD-urilor.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Anda, bafta multa! Tinem pumnii si noi!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canuta-om-sucit spune:

Salutare!

Lavi, sincere condoleante!

Va salut de pe meleagurile Slovaciei, azi am timp de net un pic, ca ploua asa ca mai usor cu skiatul azi. Am tras de cand am venit si acum am o febra musculara...., in concluzie pica bine ploaia. Mai stau un pic si ma duc la Tatrania Parck, ceva complex cu apa termala unde ma duc sa vegetez.

Acum va pup ca ma cheama gasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Deci sunt varza nu reusesc sa fac nimic cu pozele alea, am chemat pe cineva de la IT de la noi sa vina sa faca ceva. De indata ce vine baiatul smecher va dau de veste. Intre timp eu ridic rugii catre cer sa il imblanzeasacape dentist.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Deci este un mare kk caci nu se pot vedea ca si poze iar filmul este foarte mare. Aveti ideee cat intra pe un site din asta cu fimulete, gen One True media sau dfin zona?
Ma duc sa incerc sa il pun ca si film.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

quote:
Originally posted by camelia_daniela
Cristina N. bine ai revenit! Felicitari pentru Elise cantareata! Spor la treaba si sa dea Domnu' sa fie asa cum doriti voi ... ce bine o fi sa te muti in casa noua!


cami, nu am parasit gasca, citesc zilnic, dar nu mai apuc sa si postez.
pumba, totul a venit de la sine. Bineinteles ca s-a scapat pe ea de multe ori, inclusiv kk pe care la inceput il facea doar in chilotel. Am avut o tentativa de Craciun, dar nu-mi spunea decat ca e uda. Asa ca am trecut din nou la scutecel si peste 2 luni am reluat si am reusit. Am lasat-o numai cu chilotel, am facut zeci de drumuri la baie unde faceam pipi amandoua, fiecare in oala ei. Cand se scapa pe ea, nu o certam (de frica sa nu prinda ura pe olita). Ciudat, de cate ori facea kk pe ea incepea sa planga. Ii spuneam ca nu e nimica, mami o schimba si o sa fie curatica, dar cand ii vine sa faca kk sa-i zica lui mami si facem la olita amandoua. A fost greu pana a facut primul kk, pot spune ca s-a speriat chiar cand a vazut ce e in olita, dar am laudat-o, am povestit la toata lumea ce a facut Elise la olita, am sunat bunicii de la Barlad si au felicitat-o si ei. Incet-incet s-a obisnuit. Acum face numai la olita, sunt aproape 2 sapt de cand ii gasesc scutecelul uscat cand se trezeste. Nu am insistat cu olita, o intrebam daca vrea sa faca pipi, daca zicea da o puneam pe olita, altfel... strangeam din dinti si ma rugam sa nu faca pe ea. A, cand se mai intamplau accidente cu pipi, o lasam max 5 min asa uda, sa vada cat e de bine. Hai, ca o sa reusiti si voi. Am uitat sa spun ca am inceput operatiunea cand am fost in vacanta, deci eram toata ziua cu ea acasa.
dordia, ai grija de voi. Cand ne delectam si noi cu cateva poze cu flacaul cu ochi albastri?

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput