Colectia de toamna-iarna 2005 (186)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Cuscra frumos de pica ginerica, manca-l-ar soacra pe el! Un adevarat barbatus in miniatura!

Ripley, sa va traiasca crestina dulce! sa va bucurati de fetitze si sa ramineti vesnic fericiti cum sinteti in pozele de la botez, care sint superbe-superbe! excelent totul, iar tu arati super-bine!
Ati sarit peste ritualul cu scaldatul in biserica din cauza frigului?
Eu m-am indragostit iremediabil si irevocabil de bucataria ta! cred ca as sta zi si noapte in ea sa gatesc.

Mada cred ca ti s-a luat voalul de pe oki si acum esti in faza de "desteapta-te, romane!"
bravo tie!!!



Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


Today is a wonderful day; I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

Buluci ,am incercat dar nu vrea nimik din toate astea (orez,gris,budinca) ,ar bea cateodata cu cacao dar nu stiu daca e indicat???

leea,eu stiu ca orice produs de folosinta indelungata beneficiaza de minim 1 an garantie,indiferent daca e cump din mag,sau de pe net!
am cum de pe net si a avut garantie,bicicleta,aparat foto.
plus ca orice produs care nu functioneaza se schimba automat in 24-48 ore de la cumparare.
ai terminat cu examenele??????eu am luat la toate nota 10

Anda,a crescut Nik ,imi place in pozele in care rade! si de fetita dragalasa care-i da ceva sa manance!

Ina,am citit undeva ca perna nu e indicata,deformeaza coloana,ba e pericol de sufocare,blabla ,a mea doarme pe o perinita mica si evident cu noi in pat.



SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

nu pot sa scriu, nu pot sa citesc de urlatoare. intra peste mas-mare in camera si tipa continuu.doar ca sa nu taca
cred ca-i pun plasture ca de e beleaaaa!mai tace 3 secunde, doar sa savurezi linistea si o ia de la capat.

Xandra next time vorbim mai mult.
Madau mai bine asa. bine ca ai schimbat placa.

cred ca i-o trag lu fi-miu dc nu intelege de vorba buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Am vazut o luminita, la capatul tunelului...Doamne ajuta!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ma intrebati de Miruna....face numai prostii, nu-mi ajung 5 pagini sa va scriu, mi-a inundat de 2 ori bucataria, are mania apei acum, azi am gasit noptiera plina de apa, arunca cu toate, nu mai asculta deloc, a invatat sa-si spuna numele cum trebuie...numai ca spune c-o cheama "Minuna Tasu'", adica e Miruna a lu' tasu'

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

soanso felicitari pentru nota maxima!

mada intotdeauna exista o luminita la capatul tunelului!

Leea, si la noi se mai fac crize, uneori ma freaca de-mi sare menta, imi spune "pune mami cd-ul cutare ( cu muzica)" .i-l pun. cind il aude, incepe sa urle " nu alaaa!" desi ea il alesese cu citeva sec. in urma.
sau asa cu felurile de mancare, o intreb " vrei supica?" da. ii pun, si urla din nou, ca de fapt, ea vrea pilafior! din astea. cu trintitul, are o placere sadica sa arunce mancarea pe jos. asta fiindca tot se mira lumea de ce se spala la noi bucataria si de cite trei ori /zi uneori.

am uitat sa va spun cum a reactionat rachie aseara, cind i-am dat al doilea biberon diluat cu apa ; "mami a adus lapte de ceai!" si s-a uitat la mine, strengareste si complice.
Imi venea sa o maninc de drag, dar m-am prefacut ca nu inteleg, am stat serioasa.

Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


Today is a wonderful day; I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Uitasem sa va spun ca azi am fost la shopping, am comandat frigiderul si mi-am luat si eu niste hainute, ca restul cadeau de pe mine...cu ocazia asta am vazut ca mai nou port 36 la pantaloni. Am o silueta de silfidenie

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

madau, chiar m-ai facut curioasa cu noua abordare... hai, baga detalii!

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

tania, din pacate iarasi n-am timp sa detaliez legat de oferta ta de job. da-mi un mail maine pe andasro@yahoo.com si-ti raspund repede, promit.

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Deci,
va multumesc cu plecaciune pentru raspunsurile vis-a-vis de crize si apucaturi.Mai tare va multumesc ca aveti copii shtrulubatici ca al meu si nu e Tudor singurul.Ca-mi faceam probleme ca-s inapta intr-ale educatului.Ma intreb ce s-ar intimpla sa dam de-o intilnire intre Tudor,Alexia,Andrei,Rachie,David,Miruna si restul urlatoarelor nedate in vileag...
Ripley te-ai ales cu o familie de nota 10 cu stelute mii.Fi-o-ar fericire in casa voastra de-acu pina +infinit.
Roxi ma bucur sa aud ca-i e bine lui bb2 de 28 de saptamini.Nu mai stiu daca ai zis ceva de nume...
Mada faca-vi-se luminitza vilvataie.Si io bag mina-n ea ca asa o sa fie.Minuna Tasu..ha ha ha.
Ina de faot tu vrei sa ii scoti laptele din meniu sau biberonul?
Soso azi am dus scula la service-ul ce-l are vinzatorul aici la noi.Il vor verifica si maine mi-or zice ce bai are.Si daca ori cum se rezolva.Si stii ce? Ia nu ma mai supara.Ca io n-am luat 10 la toate examenele.SI asta din cauza sistemului computerizat de examinare.Caci au bagat netotii datele gresit in programe.Da orisicit mai am.Pina in 15 martie.
Noki da chiar in halul asta ti s-a cumintit bufnitza?E prea de tot.Sa nu faca ea crize?

Leea si Tudor David (19.12.2005)

iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...

Mergi la inceput