Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (85)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Sabinelu, ma crezi ca am si uitat? Hai ca-l intreb din nou sa vad ce intelege el. Dar sa nu razi pe urma daca e COMPLETAMENTE pe langa subiect

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Multumim pt capitol

Pana la urma am reusit sa fac si eu o baitza, sa calc rufele si sa imi gasesc si de imbracat pt maine (adica au inceput sa imi vina hainele vechi ). Toate bune si frumoase, numai zapada asta nu e buna pt ca maine trebuie sa curat masina .

Am vazut pozici si filmuletze din urma, nu am mai apucat sa scriu.

Papanash, vad ca flacaul tau e pus pe fapte mari, ai pus-o, de acum tre sa stai cu geana pe el.

Andreea (Aniast) vad ca Vladi a fost cucerit de Rebeca. Bebeka, tu ce ai de zis?

sarbatoritilor zilei
Melania

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Ma bag la nani, sar si schimbul 3. Stefan si-a schimbat programul de somn, adoarme pe la 10 si ceva seara si pe la 3 se trezeste ca vrea papa, vad ca iar a inceput veselia cu el. Bine ca mai e putin pana face 6 luni, rezist eroic pe baricade.

Betty, multa bafta cu diversificarea.

Noapte buna.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Pai nu mai vrea sa-mi zica acum cand a auzit ca transmit mai departe. Probabil se teme sa nu-l mai cred asa destept

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

te roooooooooooooooooooog.
sincer ma intereseaza ce crede.
sincer, sincer. nu-s genu sa-si rada de cinva, ca nici io nu ma pricep deloc la meseriile voastre, nici macar la gatit nu ma pricep



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

adica io ma dau aicisa de ceasu mortii, cu alaptat chestii trestiiiiiiiiiii, si el nu vrea sa zica o amarata de fraza?
iote!!!





Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Sabinelu pliiizzzz nu te da de ceasu mortii Jur ca l-as pune cu forta acum sa raspunda dar a adormit (sau se preface? ) Il mai intreb maine cand se trezeste. Acum nici nu mai pot sa dorm de curiozitate Daca nu-l conving sa-mi explice sa inteleg si io, musai sa te intreb pe tine. De fapt pregateste-te sa-mi explici, ca acu' chiar is curioasa ca de sunat, suna tare fain titlul asta al tau.

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ma jur ca explic maine dupa ce imi scrii tu:))))



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Ramane stabilit, da? Fac io pe dracu in patru sa scot fraza aia de la el, si apoi imi explici si tu, ca de fapt tu esti the best la asta

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

maaaaaaaaaaaaaaaaaai, am scris ditai mesaju si l-am pierdut.
in mare parte o cainam pe Luy:)))

diwana, sigur!
am fugit, ca mi-e sooomn.
pupi.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput