Fulguleti de nov-dec 2006 (152)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

Neata fetele,

AKA La multi multi ani
Sa-ti dea Domnul sanatate,
Judecata inteleapta,
Viata lunga pamanteasca,
Ce doresti sa se-mplineasca!

scuze de intarziere.

va pupam

Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata īncotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Aelita - multumim ... intradevar iedutele mici au ochii albastri ca mine, iar Andra ii are caprui ca tati.

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

“neata fetili, minunatili!! salutari de la vecina si pretena bundesrepublik, unde e frig si ceata, ceea ce nu-i impiedica pe bastinasi sa se dea pi strasse in tricou...io in 3 puloverase, geaca trasa bine pested urechi, fularu' facut sul de vreo 3 ori si suferind tacut si interorizat pe tema lipsei de manusi... da' e bine, si liniste, si case frumoase, si campii cu iepuri ezact in fata lu' casele frumoasele :)

aka, sa traiesti, sa infloresti!! la multi ani!!!
saryta, sa-ti traiasca andra!! 9 ani...pai e domnisoara in toata firea :) la multi ani si voua!!

ktrinelu', da' cin' te-a suparat dom'le??? zi, ca acu' arunc cu buzduganu'.. :)) si ia tge rog, nu mai pune tu la suflet toate tampeniile... pup mare de la mine !!

din motive de mozilla (pe care o urasc sincer..) si tastatura nemteasca, nu pot sa bolduiesc, sa parantezo-patratuiesc, sa pun smileys... bine macar ca m-am prins ca y e z si z e y.. eee, cine stie intelege :))



Deea, mami de www.onetruemedia.com/shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is a man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)" Groucho Marx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

mai stiti cand v-am zis ca a iesit al 4-lea canin? adica acum vreo 2 zile? no..gata pauza..au inceput ultimele 4 masele sa se miste. iar nesomn, iar nemancat..cunoasteti regulile..atat de rau imi pare de el...2 zile de odihna a avut. adevarul e ca era rupt saracutul, a dormit de a spart zilele astea, zi noaptea si ziua. sper ca a apucat sa se refaca un pic ca o luam de la capat :(((

diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator www.euro.who.int/document/WS_115_2000FE.pdf?language=english" target="_blank">OMS recomanda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

Of Diana, pupam Davidutu sa creasca repede repede maselutele sa se linisteasca.

A-deju tu stii ca imi faci ziua mai frumoasa cu mesajele tale, da? te pup. La noi e soare.

Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata īncotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeaA spune:

DBUNNY sper sa vii cu vesti bune ,ai grija de burtica
Si ia uitati-va ce studiaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeaA spune:

baiatul meu(uitai sa scriu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

quote:
Originally posted by a_deju

“neata fetili, minunatili!! salutari de la vecina si pretena bundesrepublik, unde e frig si ceata, ceea ce nu-i impiedica pe bastinasi sa se dea pi strasse in tricou...io in 3 puloverase, geaca trasa bine pested urechi, fularu' facut sul de vreo 3 ori si suferind tacut si interorizat pe tema lipsei de manusi... da' e bine, si liniste, si case frumoase, si campii cu iepuri ezact in fata lu' casele frumoasele :)

aka, sa traiesti, sa infloresti!! la multi ani!!!
saryta, sa-ti traiasca andra!! 9 ani...pai e domnisoara in toata firea :) la multi ani si voua!!

ktrinelu', da' cin' te-a suparat dom'le??? zi, ca acu' arunc cu buzduganu'.. :)) si ia tge rog, nu mai pune tu la suflet toate tampeniile... pup mare de la mine !!

din motive de mozilla (pe care o urasc sincer..) si tastatura nemteasca, nu pot sa bolduiesc, sa parantezo-patratuiesc, sa pun smileys... bine macar ca m-am prins ca y e z si z e y.. eee, cine stie intelege :))



Deea, mami de www.onetruemedia.com/shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica

"outside of a dog, a book is a man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)" Groucho Marx




Sa-ti dea D-zeu sanatate,ca stii sa aduci nu zambetul ci rasul pe buze oamenilor cu stilul tau super haios,deci iar m-am ras....distractie faina !!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)

"Life can give you a hundred reasons to cry,but you can give life a thousand reasons to smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

AKA,la multi multi ani,sa fii fericita!!!!
SARYTA sa-ti traiasca printesa!!
DEEA,super scump studiosul tau!!!
DBUNNY,domne da sa fie bine,eu una iti tin pumni,si va fii bine,pusici!!
DIANOCICA,pupam D cel viteaz,si dansator si scump!!!
KTRINEL,bravo pt Julie,e fata faina!!!
ce mai era,nu mai stiu,ieri nu mi-a mers netul si parca imi lipsea o mana.....
cert e ca va pup pe toate ,putere si sanatate la toata lumea!!!


Adina si Alessia Maria(30.10.2006)

"Life can give you a hundred reasons to cry,but you can give life a thousand reasons to smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

neatza fetili

pisikaaa ha batrana : was machst du? ohh ja ja :P:P

meniu de pranz la noi: ciorba de fasole verde cu smantana ;)

pupici

D

ps bb face nani in brate la je

Mergi la inceput