*** LA REDOUTE *** (78)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Croco, imi pare rau ca ai probleme cu comanda aia

Eu le-am scris joi un mail, la numarul de comanda am pus doar ultimele 10 cifre; taie-le pe primele deci, mie asa mi-a mers

Bine, n-am primit nici un raspuns pana azi...

APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">Walking on sunshine

Emma are nevoie de ajutor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Azi am primit aviz pentru comanda din 22 ianuarie, numai maine merg sa ridic coletul.
A venit sub forma de scrisoare ca mi-a zis postasul ca-i o scrisoare mare din Franta.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by croco21

Am primit azi comanda din 15. Mare dezamagire ca eu o asteptam pe cea din 11. Am incercat sa pun o intrebare pe site dar nu reusesc, e acolo o rubrica unde trebuie sa completezi numarul comenzii si nu mi-l ia, cica trebuie sa fie din 10 cifre! Am mai taiat din ele si am lasat doar 10, tot nu vrea, primesc acelasi mesaj. Nu vrea nici daca las campul gol. Stie cineva cum se procedeaza si ce trebuie sa fac?

http://andrei.seek-on.com/ro/



sterge primele 4 cifre,adica acel "2008" si o sa mearga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Scria cineva ca are oala aceea de facut mancare pe abur, dar pt aragaz. Nu mai stiu cine ... da ma intereseaza daca e ceva de "capul" ei.

Si inca ceva, daca suspectez ca s-a umblat la colet unde vad kg coletului si daca mi-l cantareste si e diferenta ce fac?

Mersi anticipat pt raspunsuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Io nu mai raspund decat pentru 3 euro pe intrebare!

In asteptarea comenzilor din 22.01...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by claujro

Io nu mai raspund decat pentru 3 euro pe intrebare!

In asteptarea comenzilor din 22.01...



si eu la fel,da' pt Croco nu puteam sa tai chitanta ca o stiu de mult timp,ea e VIP !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca8 spune:

quote:
Originally posted by claujro

Io nu mai raspund decat pentru 3 euro pe intrebare!

In asteptarea comenzilor din 22.01...


Dap, din pacate sunt oameni ce isi iau teapa cu "cumparaturile" astea.
Am vazut si eu pe diverse forumuri si pe situri de anunturi cum ca fac comenzi de haine sau parfumuri (online) si cer taxa pentru fiecare produs. Afacere curata.Cate hainute iti cumparai tu de 75E/comanda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by claujro

Io nu mai raspund decat pentru 3 euro pe intrebare!

In asteptarea comenzilor din 22.01...


Da, da! Si sa se faca lista cu cine raspunde 1-a, a 2-a... sa castige toate VIP-oaicele. Iote asa facem noi banuti pt. soldurile din vara! Mie va rog sa-mi virati pe card cei 3 euro. Dupa ce-mi apar in extrasul de cont, raspund detaliat

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

pai asa da,intai plata si pe urma intrebarea.In cazul asta macar as intelege si eu de ce isi permite cineva sa ma certe ca nu raspund prompt .
Si as raspunde cu maaare placere de 1000 de ori la intrebarea "cat dureaza pana vin coletele".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Si daca tot nu va descurcati si nu va descurcati...va fac eu comanda la juma' de comision fata de cat iau aia pe diverse siteuri, forumuri etc.

Hmmmm...75 euro:2= 37,5 euro + taxe ...Mergeeee!!!!!!



In asteptarea comenzilor din 22.01...

Mergi la inceput