Regimul Scarsdale-7kg in 2 sapt (6)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Yubi,fetele cu post.... NU SOIA ! Incercati doar cateva ciuperci (Asa...ca divertisment) dar in nici un caz soia !

Eu nu mai tin....sunt ok asa ! Pot spune ca am o greutate ok !

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


www.flickr.com/photos/9344489@N02/" target="_blank">POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Buna fetelor!
Am 1,65 si cam 59 de kg..as mai da jos ceva ceva ..problema e ca sunt asezate toate pe burta..stit voi..colacei colacei..
Sa incerc acest regim?
Ce ma sfatuiti?
Se vad kg astea la colacei sau nu?

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HHROBR spune:

Draga Gabi78, nici un regim de pe lumea asta nu te scapa de colacei....cel putin pe mine sigur nu...scapi de consistenta si ramai cu siruri de piei adunate si atarnate.
Abdomene zilnic, minim 30, drepte si laterale si impreuna cu aceasta dieta vei fi o lady:). Nu iti plac abdomenele? Incearca cu dansuri latino:), la fel de frumos.
Dieta asta, spre deosebire de altele iti da sa mananci nu te lasa sa lesini pe strada:) si te face mai constienta de gestul...bagat in gura...ce si cat...

Eu una ti-l recomand cu caldura, dar nu fara sport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HHROBR spune:

Aloooo, scularea fetelor....nu mai are nimeni interes pentru raportul zilnic??? Ce e cu voi???

Eu ieri am trecut cu greutz peste prima zi.
Dimineata am mancat o felie de paine neagra prajita+un ceai de mere

La pranz(ora13) 3 rosii mari oparite, le-am decojit, taiat felii si puse frumos pe o farfurie cu putina sare si niste patrunjel pe deasupra ca un mare ospat mancate cu furculitza si cutitul.

Pe la ora 4, aveam concert in stomac asa ca am bagat un morcovel:)

La ora 17, alt ospat de cina, salata(Feld salat+ciupercutze crude+masline verzi fara samburi+rosii+castravete+condimente pentru salata).

La ora 21 eram rupta de oboseala adunata din ultimele 4 zile de nedormit..... si de foamea de peste zi:))))am adormit instant:)))

Va inchipuiti astazi la ora 8 ce delicioasa a putut fi feliutza mea de paine prajita si ceaiucul verde:)))

Draga Bria, mie imi place teribil soia dar stiu si cate contine, asa ca e clar ca nu are ce cauta in aceasta dieta...

Larissa,bun venit!
Painea isi are rostul ei in organism dar cu masura, alde 2 felii pe zi. Eu, inainte de aceasta dieta mancam doar o chifla pe zi la masa de pranz sau la micul dejun si fara nici o fortare, asa cerea organismul meu...parerea mea este ca cei ce fac diete fara paine sunt aberanti, ca dupa dieta rupi mancand paine aburinda:))). Mama mea nu poate trai fara paine si dupa fiecare dieta, punea la loc instant kilogramele...din pacate ea nu poate tine aceasta dieta ca implica multe cruditati si carne si sunt tocmai toxice pentru sistemul ei digestiv si nu numai.

Haideti fetelor la taifas....ati uitat cercul nostru???[
Sa aveti o zi de joi numai cu realizari si cat mai putin stress!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Fetele de azi ma lansez in tura doi,pe care eu am inceput-o tot joi,uite asa ca daca o incepeam luni nu-mi iesea.
Deci pt mine e pe locuri fiti gata Start.
Cred ca ideea inlocuirii carnii cu ciuperci e foarte buna pt cele care tin post.

HH cum poti sa crezi ca am uitat,nuuu,insa fiind in saptamana de mentinere am zis sa nu ma bag sa va fac pofta.Am mai calcat si stramb ca la noi luna februarie e luna aniversarilor,insa nu am trisat foarte tare.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

HH, Ralu, Bria trec si eu sa va salut. Nu am abandonat, sunt in mentinere pana pe 1 martie si trec apoi iar la regim, dar am avut foarte mult de lucru. Sper sa pot face in seara asta si gimnastica.
Azi dimineata aveam tot 59 kg.
Bun venit Larissa si spor la treaba!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

quote:
Originally posted by eva03

HH, Ralu, Bria trec si eu sa va salut. Nu am abandonat, sunt in mentinere pana pe 1 martie si trec apoi iar la regim, dar am avut foarte mult de lucru. Sper sa pot face in seara asta si gimnastica.
Azi dimineata aveam tot 59 kg.
Bun venit Larissa si spor la treaba!



mama lu' Claudiu





eva.....

Te-am trecut la finaliste cu 59....

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


www.flickr.com/photos/9344489@N02/" target="_blank">POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

HH..., ce ne-am face noi fara sustinerea ta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HHROBR spune:

Dragele mele prietene virtuale...ma bucur enorm ca sunteti prezente...excelent

Si ce daca sunteti in perioada de mentinere??? Scrieti aici de altele daca nu de mancarica...gimnastica sau sentimente...alde cum treceti peste....

Eva felicitari pentru finala:))). Pe mine nu m-a trecut nimeni la finaliste:(, desi sunt in tura 2 acu si listuta minunata este blocata la ziua 10 din prima tura:))), asa o fi'??? Las ca vedem dupa astea 2 saptamani ce s-a intamplat cu adevarat...

Nici mie nu imi place sa incep de luni, nu stiu, parca ar fi un cliseu treaba asta...ei bine eu am inceput tura asta de miercuri:)))

Ieri am avut zi de fructe, era sa uit sa mananc si la pranz si seara....noroc ca mai vb cu oameni care vorbeau de mancare si mi-am amintit si eu ca trebuie sa-mi iau masa:)))

Astazi, in ziua 3, vineri, va dati seama, legume si atat:))), dar nu ma plang...ca pana la urma ce e postitul???Nu numai fara produse animale dar si fara imbuibare,doar asa colo cat sa traiesti:)))

Ei asta seara pot sa indraznesc sa fac niste sport, si m-am gandit la un dancing aerobic...ca tot nu l-am incercat pana acu...

Nu stiu daca imi permite timpul sa intru maine si poimaine asa ca eu va tin pumnii, sa treceti cu bine peste ispitele in week-end si sa va bucurati cat mai mult de plimbari aer liber si persoane dragi in preajma si cat mai putin TV si internet...doar timp pentru voi si ai vostri.

Numai bine si pe curand fetele cucuietele:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

HH, mea culpa !!!!

Da raportul cum e dupa prima tura si te trec la finaliste si greutatea pt tura 2 !

SCUZEEEEEEEEEE


Da, de ce tii post azi ?? E "dezlegare" ca incepe postu pastelui !

Mergi la inceput