LMA spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (281)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Anasol la multi ani, sa fii iubita, fericita,implinita pe toate planurile si norocoasa

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

M-am trezit si eu dupa 2 luni sa intru la H&M sa ma uit pt. Angelo la hainute. Nimic!!! Au ramas numai aiureliItalianul si.a adus la restaurant un elefant indian din lemn,in fiecare zi il gaseam cu fundul in exterior, il intorceam mereu Ieri cand vb cu Giuseppe imi spune sa il las cu fundul la lume pt. ca asa aduce clienti la magazin

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Irino nu mai am programul ala, l-am sters mai devreme si acum am vazut ca il vroiai Poza aia cu silueta e odioasa la figura Nu stiu cum am iesit asa dar e de " urzica " ( pt cine nu stie, urzica era o revista comica pe vremea lui ceasca )

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

ANASOL,LA MULTI ANI FERICITI ALATURI DE MINUNATA TA FAMILIE!!!!NASTERE USOARA!
GIO,LA MULTI ANI SI SOTZULUI TAU,cu intarziere...
MARAKI,ce faza cu elefantul,auzi sa stea cu fundul la lume...
IRINA SI COSMI,felicitari pt notele bune la examene,tot asa sa o tineti.
SILVI,imi pare rau ca a fost alain bolnavior,dar sigur mama ta a avut mare grija de el.ti-ai gasit ceva de lucru?
ASTERY,te felicit pt vointza pe care o ai de nu manca seara,eu nu as fi in stare....
noi suntem bine,eu cu problemele specifice acestei perioade de sarcina,adica dureri de spate,insomnii,arsuri,balonare,somn...si ca sa fie tacamul complet mi s-a rupt de tot o masea,mai am un coltzisor,si stau cu frica in san sa nu cumva sa ma apuce durerile.voi ati lucrat asa carii si masele in sarcina?ca banuiesc ca trebuie ceva anestezie?luni,incep munca si mi-e groaza,mai ales ca noaptea dorm f putin ...tot luni tre sa fac si un vaccin din cauza ca am rh-ul negativ
dani a inceput sa repete si el tot ce aude si tare ma distrez cum poceste cuvintele.de ex fluturas,zice:"futash".
acum l-am pus la somn si striga:haide mami a dani!.s-a facut tare obraznicutz si rasftzat...
va pupacesc pe toate,si ma scuzati ca nu raspund la toate lumile

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
http://www.dropshots.com/mirela10
http://www.dropshots.com/MIRELA1
mirelutza (26) si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am si eu nitel timp liber, copilul e afara cu tata. ce bine e sa ai bunici in preajma.

Maraki chiar ca e ciudata faza cu elefantul cu la clienti.
Mirela hai ca mai ai putin si scapi. cu constipatia cum stai?
Ce fain ca vorbeste tot mai multe si Dani, bravo rasfatatului.
Silvia ce mai zici? tot cu invatatul? Alain si-a revenit bine?
Cosmi .

plec si eu putin in oras, ca al meu merge cu cumnata sa vada ce a mai facut la casa. asa ca eu profit si imi rezolv problemele.



_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

ANASOL, LA MULTI ANI, fata frumoasa!

Cristina, mami de Nicolae-Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro
www.dropshots.com/asteryaro1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canda_h spune:

LA MULTI ANI voinicilor si printeselor care au implinit 2 ani in ultima saptamana.
Multumim si noi de urari si ganduri frumoase, sunteti niste dragutze Noi am petrecut tare fain de ziua lui Filip si pe 6 am plecat la ski ... a fost superb!
Mirelus cat mai ai, in ce sptamana esti? Multa putere in continuare!



Angi de motanel (5.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florinini spune:

LA MULTI ANI ANASOL, SA FI SANATOASA SI MEREU FERICITA, SA AI O NASTERE USOARA SI SA FI MEREU IUBITA

Florinini si David (13.01.2006)
Pozici David
www.dropshots.com/florinini1" target="_blank"> Filmulete David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Hello fete dragi !
Cu intarziere vreau sa-i urez La multi ani lui Vladimir multa sanatate,sa cresti mare si sa ai parte numai de fericire pui frumos!
Si desigur La multi ani pentru Anasol ,sanatate multa , nastere usoara si bebe sanatos si multa multa fericire alaturi de familia ta !


Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


POZE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2, www.dropshots.com/jasmineB" target="_blank"> 3

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Salutari!!!
trezirea gagici, ce faceti?

Noi bine, marco e ok, se distreaza la maxim, aseara a picat ca lemnul, nici nu s-a miscat, cum a adormit asa s-a trezit. cred si eu la ce face pe aici. azi mergem la chef la nepoata, asa ca va fi distratctie in toi, va fi in lumea si elementul lui, marele nostru dansator.

Mirela sper din suflet sa nu te doara maseaua, ca nu e voie anestezic in sarciona. si pe viu...nu cred ca ai suporta.
Canda cum a fost la munte? sa-mi dai mai multe detalii pe privat, ca tare as vrea sa mergem si noi intr-un weekend. Au rezistat cizmulitele?
florinini nu mai zici nimic de voi? ce face david?

Soacra e foarte gripata, nu se atinge de marco, sper sa nu i-a si el , ca abia am scapat de viroza. ieri a dus-o Clau la urgenta, ca nu-i scadea febra. I-a placut cadoul de ziua ei, ma bucur ca am nimerit-o.
va , duminica faina sa aveti.
Intru mai tarziu, cand doarme piticul, de la mama.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput