LMA spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (281)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Daniela eu ma supun majoritatii. stiu ca s-a discutat si anul trecut...si tot la bani s-a ajuns. normal ca acum sunt mult mai multe posibilitati, au si preferinte deja. eu i-as scrie lui Tudor si l-as intreba ce prefera, sper sa-mi si raspunda, sa nu fie o situatie jenanta, vorba ta. dar daca, anul trecut a acceptat banii....
Pufu ma bucur ca a iesit totul bine la gradi. Aha..deci Vladimir a inceput exact ca marco cu plansul. lasa ca isi revinbe el, bine ca doarme acolo si e cuminte. Mai cunosc unul care adormea primul.

fug la pitic, ca i-am cumparat un joc si acum il descopere de unul singur.
de abia l-am luat de la gradi, nu a vrut sa-l imbrac sub nici o forma, ca sa vina cu mine acasa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Salutare fetele
Intru si eu la spartul targului....
Vad ca vorbiti de Mariuca.
Luati-ma si pe mine in calcul.
Si eu tot pentru un cadou simbolic si bani as opta.
Mai intru luni sa vad ca s-a hotarat ca sa-mi ziceti si mie ce am de facut, adica unde trimit banii.
Pupici fetele si sa aveti un weekend placut

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca
http://www.dropshots.com/toanca1
http://www.dropshots.com/toanca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Gio, scrie contul aici. ce sa mai pierdem timpul. Cine doreste, trimite bani. Eu trimit, deci sunt pt. bani si cadou simbolic (o papusa, ceva), desi doar cu banii este mult mai simplu. Dar hotarati.

Cristina, mami de Nicolae-Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro
www.dropshots.com/asteryaro1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

Buna dragi mamici de spiridusi

In primul rand La multi ani cu sanatate, multe bucurii si o viata frumoasa si senina tuturor celor care au implinit deja 2 anisori.Am vazut multe poze cu spridusii, niste frumosi. Tudor al meu e bine, au trecut in sfarsit si peste noi cateva raceli fara complicatii. Imi doresc f. mult sa contribui si eu la darul pe care il veti face Mariei. V-am admirat si anul trecut pentru gestul vostru. Sunteti minunate si cred ca orice va primi Maria ii va aduce o mare bucurie.
Am terminat ex. asa ca de acum voi intra si eu mai des.
Ioana si Tudor Stefan (20.02.2006)

IOANA78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Hop si eu la spartul targului cat mai e Mario linistit...poate si adoarme intre timp.
La examen a fost bine deci iar nota buna.
Ioana ma bucur ca ai mai scris si ca ai terminat examenele(la ce esti?).S scrii mai des asa cum ai promis.
Si eu trimit bani sa imi dai contul.
Noapte buna




Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am promis ca-i scriu lui Tudor si nu am reusit.
daca vreti si cadou...atunci ar trebui sa trimitem banii la cineva din Bucuresti. ar fi nasol sa-i strang eu, ca sa-i trimit unei mamici din capitala sa cumpere cadou si sa se intalneasca cu Tudor.
eu m-am oferit, in ideea ca se strang doar banii, care ii trimiteam direct lui Tudor.
Poate totusi se ofera o mamica din Bucuresti ca sa nu purtam banii din conturi in conturi, caci oricum e timpul scurt.

Noi am iesit la restaurant, Marco a fost ok, cumintel, doar cand a vazut vreo 4 copii, s-a luat dupa ei si dai ture prin restaurant, de se tineau chelnerii cu mainile de cap. Important e ca nu au rasturnat nimic, nu au pus piedici chelnerilor si nu le-a picat vreo tava sau platou in cap.

Miha ma bucur ca ai scris si ca ai mai scapat de examene. lui Tudor, si astept datele voastre sa va trec in lista.
Anasol, burtica frumoasa!!! Sa-ti dea DD sanatate si o nastere usoara, un bb sanatos si Davidutzu sa fie la fel ca si pana acum!!!

gata merg la somn, caci maine dim. plecam la Alba.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Pufulet sa va traiasca baiatul La multi ani Vladimir, sa cresti mare, mereu sanatos, voios, bucurii multe sa ai si mult noroc scumpete frumoasa



Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

hello, ieri nu am intrat deloc pe net, a fost Robert liber ( si azi este ) deci nu am avut acces la comp. Am fost si plecati la Maria sa luam mochetele, pe la restaurant sa imi iau salariul,treaba pe acasa....revin mai tarziu, s.a trezit Angelo...pupici

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:


V-am citit si ieri dar mi-a mers tare prost netul si nu am putut sa postez.
F frumos gestul cu cadoul pt Mariuca luati-ma si pe mine in calcul, o sa vad cu rezolv cu trimisul banilor.
Pupici la toata lumea si un we frumos.
Giova La multi ani cu intarziere pentru Claudiu!

Silvi si strumf mic Alain 19.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

salutare gagici

frumosul meu doarme asa ca fac o pauza de invatat ca atata carte ,,prosteste,,

ANASOLmulte bucurii si sanatate alaturi de cei dragi

frumos gestul ptr MARIUCA sa vedem cum rezolvam

Mergi la inceput