LMA spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (281)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

La Multi ani pentru Anasol, sanatate, fericire si un bebe sanatos si vesel ca David.
Fetelor am facut o laringita groaznica. Prima data raguseala, apoi am ramas fara voce, iar de 2 zile tusesc de-mi vine sa mor. Ma gandesc la saracii puiuti care fac laringita ce rau poate sa le fie.
Oare Razvan al Ioanei de Bistrita cum se simte?
Eu sunt acum la master, dupa o pauza de 7 ani de cand am terminat facultatea, mai stresata din fire m-am agitat cu referate si examene, dar altfel nu e nu stiu ce.
Duminica frumoasa in continuare, eu merg la somn ca azi noapte n-am putut dormi atat am tusit.


IOANA78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

LA MULTI ANI VLADIMIR!!!!TOT CE E MAI BUN PE LUME!
SA FI FERICIT ALATURI DE FAMILIA TA.

IOANA78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Hello,

Giorgos e la maica-sa cu Angelo pana diseara, eu profit si fac treaba restanta, m-am vopsit, pregatesc ceva sa manance Robert cand vine la pauza, trebuie sa-i fac baie lui Dixi,etc. Am deschis un nou drop pt. ca nu mai aveam spatiu, este maraki4
Giova ce ai cumparat pt socrosenie? E ziua ei? La multi ani, sa va traiasca Ai grija sa nu sufle in fatza lui Marcolino, sa nu stranute sau tuseasca in preajma lui.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oachi_79 spune:

Buna seara mai! Dar pe unde sunteti? Noi ne pregatim pt o noua saptamina de gradinita. Abia astept sa vad cum reactioneaza miine.


Oana si Razvan-Stefan (13.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Doua cuvinte si eu...am fost la petrecere la Vladimir si a fost absolut superb...Poze sunt la Ioana iar filme la mine...inca nu le-am pus dar evident ca maine seara o sa fie in drop.
Va pup si ne auzim maine.



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

La multi ani!!!!! copilasilor care au facut 2 anisori zilele astea! Multa sanatate si fericire !!!
Pupicei de la Sabina


Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Va fac cu mana de la distanata ca-s in gasca cu Miha - mi-am tras o super laringita....nu vreti sa stiti ce glacior am- cand am...da' se putea sa nu fiu io mai cu moto asezonai si cu o otita...noroc ca aparu mama fix cand ma lovi mai tare ca altfel nu stiu ce iesea... vaz ca-s din rau in mai rau...ar fi chiar culmea sa anulez petrecarelile copilului pe motiv ca-i masa bolnava...ca, oricum, facem acasa.... pana la urma ca nu am mai apucat sa merg pe teren pe unde vroiam.
Alex e ok- o killareste pe ma-sa mare.
mai apar, cand imi revin

ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Fetelor, sunt extrem de ocupata astazi, dar o sa incerc sa intru din nou la sfarsitul programului.
Giova, eu vreau sa-ti trimit banii. Scrie-ne contul, te rog.
Mie mi se pare o idee excelenta. Sa trimitem banii, sunt convinsa ca vor aprecia gestul si asta cred ca e scopul.
Dar timpul trece si e pacat sa nu ne organizam in timp util.

Anasol!
Iti doresc sa ai parte de tot ce-i mai frumos pe lume, alaturi de familia ta superba!

Sanatate Andiaroro si Miha!
Nashpa tare laringita asta.

Am cateva poze de la petrecere puse in drop, pentru cine are timp sa le vada: www.dropshots.com/danae

Va pup, acum.
Revin pe dupa-amiaza sa vad ce ati decis cu banii pentru Mariuca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canda_h spune:

Trezirea ... ce se intampla ca va gasesc pe pagina 2!
Dau si eu un lapte batut, ca nu ma am bine cu cafeaua. Silvi de azi am inceput cura aia cu lapte batut ... sper sa reusesc sa ma tin de ea spatamana asta. Se mai baga cineva?
Giova iti dau detalii pe PM daca vreti sa mergeti la zapada ...

Dana vazut pozele ... incredibil cat de mult seamana fetele! Roxana e o dulcica cu coditze!

Irino asteptam dovezi (poze si filmulete) ... poate intra si Ioana sa povesteasc acate ceva!

Avem si noi cateva poze aici: http://www.dropshots.com/canda2


Angi de motanel (5.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Salutare tuturor si o saptamana minunata va doresc !
Anasol cu intarziere de la mine un La multi ani cu sanatate si doi copilasi sanatosi iti doresc!
Giova cam asta e programul meu, invat mai fac cate ceva de mancare si cumparaturile inerente de aici din zona si gata...Ma bucur ca s-a distrat Marcolino, cred si eu ca a dormit noaptea bine
Ana de France sanatate multa si spor la pregatiri
Miha sanatate multa si tie.
Mirelus lasa ca o sa treaca si perioada asta si o sa te bucuri de copilasi, pupicei lui Dani, e mai bine? Eu nu am gasit inca nimic cncret, m-am tot inscris si am aplicat la diverse chestii dar nu stiu cand o sa ma cheme si daca o sa fiu selectata. Aici in oras nu am gasit chiar nimic la care sa pot aplica dar de e si cea mai mare rata de somaj din Franta aic asa ca...
Iri na si Ioana ma bucur ca v-ati distrat la petrecere. irina cum reactioneaza Mario, intreaba de tati? Poate a si venit intre timp si am ramas eu defazata cu informatiile, scuze in cazul asta.
Alain si-a revenit de minune, mananca extraordinar de bine, de cateva ori pe zi si numai mancare gatita, ma minunez cat imi zice mama ca mananca. Profita si ei de vremea buna si ies afara la joaca nonstop, Alain e in sfarsit interesat de calutul lui pe care l-a primit cand avea 11 luni si se da si cu masi in sfarsit spre bucuria bunicului care le-a cumparat pe amandoua. Intreaba toata ziua de copii si cred ca de maine o sa il duca iar la cresa macar cate 3 ore pe zi ca asta e, trebuie sa se adapteze in comunitate.
Eu am o febra musculara ca naiba ca ieri m-a scos sotul la plimbare si am facut vreo 10 km pe jos asa ca va dati seama ce stare am acum,sportiva de mine. Eu tot calculez zilele care mai sunt pana plec dupa pitic, nici nu ma streseaza examenul ca abia astept sa treca si sa fug dupa Alain.
O sa mai intru sa vad ce s-a hotarat cu banii, pupicei la toata lumea


Silvi si strumf mic Alain 19.01.2006

Mergi la inceput