***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (49)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Kay - un gand bun pt tine si pt Sonia! Mult sussces in Germania!

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct
poze nov-dec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns timur spune:

Buna de dimineata!

N-am apucat sa va citesc darpromit sa recuperez azi... cred

De aseara mergem in 4 labute!!!! Dar la capitolul dinti tot nimic... asteptam.

Va pupam pe toate cu drag (si mici si mari) si uram la multi ani sarbatoritilor zilei!

Laura, mami de Alexandru (16.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angiuta spune:

Osa avem si noi in sfarsit un dintisor! Se vede un pic sparta gingiuta

Angiuta mamica lui Vladut(08.06.2007)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

quote:
Originally posted by doxinu

Am pus si noi niste poze noi INCEPAND DE AICI
pentru cine are chef si timp sa ne vada

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">botezul unui inger
minunea noastra Stefan 13.06.2007
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">STEFAN rade cu taty



Tare dragalas Stefanutzul tau, Doxinu! Ce par cret negru si ce ochi albastri si frumoasi are! La voi in casa e f cald, nu?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

Angiuta, felcitari pentru dintisor. Va fi iepuras in curand. Sunt atat de scumpi cu doar cativa dintisori in gurita.............
Doxinu, ce scump e Stefi. Apropo, nu-l tunzi? Sau la voi e obiceiul cu motul? Eu vreau sa o tund pe Eliza ca pana la vara sa ii creasca frumos si sa fie asa ca a lui Stefi acum. Ce scump e in poza cu Hai mamiiiiiiiiiii.
Kay, ca mi-am adus aminte, eu zic sa mai astepti putin cu bebe 2 ca Sonia are nevoie de tine (oricum stiu ca glumeai, dar totusi in caz ca vorbesti serios..........)


Sunt mamica
poze
13.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

LBELCIUG da la noi e foarte cal in casa.Noaptea stefan doarme doar cu pijamaluta fara paturica.Ziua stam in maneca scurta cu duligele goale,da avem pantaloni de trening.
VAS nu taiem parul pana la mot dar dupa a zis taty ca ne tunde la cheliuta sa creasca parul uniform ca suntem chei la spate acum
Ma bucur ca v-au placut pozele noastre

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">botezul unui inger
minunea noastra Stefan 13.06.2007
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">STEFAN rade cu taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelabv spune:

Am vazut poze cu Andrei si Stefan . Foarte scumpi, vreau si eu un baiat... Si noi crestem, am pus si poze, daca vreti sa ne vedeti...Ma tot laud de vreo 2 zile si degeaba...

Pupici Angi si Nicole ( 28 mai 2007)
www.totsites.com/tot/nicole-amber" target="_blank">POZICI NICOLE-AMBER MICA PRINTESA
Asa creste Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelabv spune:

Timur[/red, acum am vazut ca mergeti in 4 labute...am inteles ca baietii sunt mai activi, oare sa fie adevarat, fetitele sunt mai "lenese" ?

[red]Angiuta, dintii astia noua ne dau de furca, mai ales noaptea...ziua e activa si nu are timp sa se plinga, dar noaptea se trezeste plingind si cu pumnuletul in gura. Sper sa fie bine la voi, sa apara dintisorii fara dureri.

Noi ii avem pe cei de jos, unul iesit bine, al 2-lea inca creste...

Pupici Angi si Nicole ( 28 mai 2007)
www.totsites.com/tot/nicole-amber" target="_blank">POZICI NICOLE-AMBER MICA PRINTESA
Asa creste Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Am vazut frumusete blonda Ana de @An
Si frumusete pufosica Nicole de Angelabv

Nu pot sa ii vad pe ochi frumosi Andrei de Vali5 si cretzulin dulce Stefan de Doxinu ca sunt la serviciu si pozele pe webshots

Dar oricum, iar m-a apucat nostalgia, ce copiii frumosi avem

Angelabv, fiecare bebel cu ritmul lui. Unii nu merg deloc de-a busilea si merg repede, altii nu asa repede, dar toti sunt perfecti ;)

Angiuta, felicitari pentru dintisor! Fi-mea a inceput sa isi faca rani la degetelul pe care il tine in gura - isi infige dintisorii tare-tare in el... Probabil cand o deranjeaza ceilalti dintisori

Timur, felicitari pentru mersul in 4 labute !

Kay, mult succes in Germania! Dar plecati in curand?

Anca & Manu 02.06.2007
Poze1 Poze2
www.helpsonia.com" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput