***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

Pepsi, bine ca nu ai ruptura de menisc, dar de la ce erau durerile? Imi pare rau pentru pierderea auzului, sper sa nu se inrautateasca.
Am vazut pozele cu baietii tai. A crescut David, se vede.

An@, ce fetita dulce ai!

Am pus AICI cateva poze noi cu Andrei.

Valentina, mamica lui Andrei - 24.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Pepsi - ce mare a crescut David,si ce frumos se ridica singurel in picioare.Foarte frumoase pozele cu amandoi copii in pat,sunt asa de scumpi.Se vede ca se iubesc puiutii.Ce parinti frumosi,va sta foarte bine.
Ma bucur ca ai ras la filmulet

Ana - fata frumoasa cu ochi albastri

Motannel, pentru Teodora Elena

Corap, pentru Anais

Sadicutza, pentru Teodora

Carstea, pentru Rares



Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

pepsi ma bucur ca esti bine. Vezi cu urechea sa nu se fi format vreun dop de ceara.

kay venim, venim la petrecere. Da vreau sa organizam si una comuna pentru toti piticii. Ma gandeam sa o facem intr-un week-emd poate asa pot veni si mamicile care nu sunt din Bucuresti.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sa o ajutam pe Sonia
Poze/Poze intalnire
www.youtube.com/watch?v=mXhigPz-PX8" target="_blank">Filmulet/www.youtube.com/watch?v=PAJHlaXKGGs" target="_blank">Maya rade in hohote
Hainutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Ne inscriem si noi la petrecerea ta, Kay! Super ideea cu party in aer liber! Ce face firma asta, Johnny balony?
Mica, f buna ideea ta cu party pt toti piticii, dar cum o vezi realizabila si mai ales unde/cand? Eu propun sa facem si niste tricouri cu inscriptii dragute pt pitici si desigur neaparat o capsuna desenata, ce ziceti?
Pepsi, nu stiam ca ai trecut prin emotii cu meniscul. Bine ca totul e in regula cu el si bafta sa-ti recapeti auzul 100%. (mai bine ignori injuraturile decat sa nu le auzi deloc )
petit_ange, si Matei al meu dadea din cap, dar i-a trecut in timp. Nu te ingrijora, stiu ca iti creaza o senzatie neplacuta, dar e un fenomen normal la copii.
Mihamora, l-am vazut si eu pe frumosul adormit in fundulet! Simpatic foc!
Vali5, ce mare s-a facut Andrei! L-ai mai tuns la bretonel, nu? E tar efrumusel asa! Doamne, stau si ma minunez cand a trecut vremea asta? Parca ieri aveam burti.


Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

Liviana, si eu am observat ca a trecut timpul foarte repede si imi dau seama ca o sa-mi fie tare dor de momentele astea, cat este asa mic. I-am mai tuns bretonul in ianuarie ca iar ii intra in ochi. Am fost tentata sa ii tund si chica de la spate dar am hotarat sa mai astept pana la 1 an. Cred ca o sa-l tund 0 la un an... ma mai gandesc...

Valentina, mamica lui Andrei - 24.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

PEPSICA imi pare tare bine tinem pumnii pentru cealalta analiza!
fetelor tot nu mi-a raspuns nimeni la intrebarea mea :cititi sau nu povesti capsunicilor?
capsunelul meu vrea sa se uite doar la reclame si nu e interesat deloc de povesti poate doar sa pape folile

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">botezul unui inger
minunea noastra Stefan 13.06.2007
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">STEFAN rade cu taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

JHONNY BALONY este firma e organizat petreceri, clauni, baloane. pe Clowni ii gasiti in toate supermarket-urile, fac baloane in forme difeite si le vand. e imposibil sa nu fi vazut un clown in cora, carrefoiur, etc. ei sunt ! si unii dintre ei imi sunt colegi la facultate, iar seful lor a fost sotul unei colege ! deci am legaturi directe.

nu pot s mai stau, trebiuie sa fug s afac niste cumparaturi pt Munchen (lapte, borcane) ca acolo nu au Nestle, si nu vreau sa-i schimb laptele. si borcane nu manaca deact Nestle, si asta cu greu am cnvins-o si acum facem training pt zilele de spitalizare. da acum mananca bine, aprox 150gr pui cu morcov. hai ca sunt aiurea, am plecat, va pup !

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia

Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Pepsi - sanatate multa!

Doxinu - eu ii spun povesti, ca si Petit papa cartile... Dar nu e foarete impresionat, lui ii place sa vorbesti cu el, toata ziua imi merge gura.

Sunt supi ca mi-a venit factura de gaz 4 mil lei vechi... la apartament. Abia astept sa treaca iarna asta...
Revin cand o sa fiu mai happy.

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct
poze nov-dec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

Vai ce ciuda imi e ca nu sunt si eu la petrecerea voastra. Deja ma gandesc cat de frumos o sa fie dar ne puneti si noua celor care nu participa niste pozici, nu???????????faza cu tricourile pe care o sa fie si o capsunica e SUPER, iar daca se va pune in practica o sa vrea si eu unul. macar o imbrac pe Eliza acasa si ii fac poze.
Pepsi, ma bucur tare mult ca nu e grav cu meniscul. sincer e destul de grea vindecarea dupa operatia asta si micutii tai au nevoie de tine sa fi cat mai fresh.
In legatura cu Eliza, nu stiu sincer cat are lungime dar cred ca se invarte pe la 68 cm. Acum parca a mai pus pe ea. In ultima saptamana a pus aproape 100 grame. Poate o fi fost de la dintisori problema iar acum ca au mai lasat-o papa mai binisor.
Petitange, si Eliza are momente cand daca e ceva moale in spatele ei da cu capul si incepe sa rada. La inceput m-am speriat si eu dar cand ii spun acum Nu-i Voie, imediat se opreste. dar se pare ca ea se distreaza pe seama ea. Acum cateva zile a desoperit prizele.....trebuie sa-mi cumpar aparatori pentru ele ca numai acolo vrea sa mearga.
Nu ma mai lasa sa scriu.cum ma vede la calculator plange ca vrea si ea.

Sunt mamica
poze
13.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

Doxinu, eu ii citesc povesti lui Andrei. Foarte rar sta atent, de obicei este pe jos cu jucariile lui. Dar eu nu ma las si ii citesc in continuare. O data tocam niste legume si era pe langa mine in bucatarie, i-am spus Scufita Rosie. Cat a durat povestea a stat in picioare agatat de piciorul meu si se uita atent la mine. Iar cand vorbeam ca lupul (mai gros) se distra teribil
La tv nu il las sa se uite.

Valentina, mamica lui Andrei - 24.04.2007

Mergi la inceput