*** LA REDOUTE *** (76)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Mi-a luat sotul azi de la posta coletul din 14 !!!! Ella, ai avut dreptate!

Diseara de-abia il vad!

Acum m-am linistit pt o vreme, mai am 2 colete din 22.01...urmatoarele. Pt astea stiu ca mai am de asteptat!

In asteptarea comenzii din 14.01

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Ella, merci mult, am rezolvat problema E drept ca nu cei de la banca m-au ajutat, ci cei de la easyjet au deblocat

Si acum ca m-am vazut cu banii inapoi am inebunit - de mult imi caut niste adidasi bej, prin Bucuresti nu am gasit, si acum vad pe laredoute... Numai ca nu stiu ce masura sa imi iau
Si-a luat cineva sau stie cumva cum sunt marimile
http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-olney-de-k-swiss.aspx?productid=324130281&documentid=344707&categoryid=22911858&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16
?
Eu am 36-37, mai mult 37 in ultimul timp, dar mi-am cumparat o pereche de adidasi puma si a trebuit sa iau 38 (am probat si bascheti puma si 38 imi erau super mari, cred ca 36 imi erau buni :D)

merci mult

Anca & Manu 02.06.2007
Poze1 Poze2
www.helpsonia.com" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

fetelor, la voi merge sa faceti comenzi?
eu ma chimui d edimineata intruna si imi d amereu:

Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse

am fost la banca si am mai depus bani si tot asa imi da....

au modificat cumva cardurile, ca vad ca apar acolo la carte bancaire, numai visa si mastercard, eu am maestro si pe ala am facut mereu comenzi!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

quote:
Originally posted by katthy

Camelia am si eu pe drum pantalonii astia http://www.laredoute.fr/vente-le-pantalon-un-look-en-plus.aspx?productid=324064542&documentid=532907&categoryid=38152038&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16
Tu cam ce dimensiuni ai (daca nu sunt indiscreta) sa-mi fac si eu o idee despre cum o sa-mi vina.
Multumesc.

katthy Bianca Elena (15.05.2007)



Stai calma, ca nu ma supar!
Eu am asa bust 91, talie 73 si solduri 96 ; cred ca soldurile conteaza, avand in vedere ca e vorba de pantaloni!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

dragelor o rugaminte la voi ca sunteti vechi in materie .

1 amcomandat pe 30.01 de pe site-ul la redoute div chestii ptr bb . am primit confirmarea in email . azi am primit extrasul de la banca dar nu vad sa fii luat banii ? mmm ? am destui bani pe card , este raiffeisen .

2 explikati-mi un pic cum e cu cadourile ca nu ma prind.
thhhxxxxx

D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Bravos Clau, sa ne arati ce-ai primit.

Poohy, bine ca ai facut rost de bani de la easyjet ca sa-i prapadesti pe LR
eu mi-am luat adidasi de pe LR, vreo cateva perechi;
2 exceptii rele , ambele de la Nike: una mica , desi am comandat 38 (eu sunt intre 37-38) si una mare , ca am luat 39 (asa scria pe site, sa comanzi un numar mai mare).
Mai am de la Puma, Adidas,Rebook si Asics, toti 38, toti vin bine.

, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Eu ink astept comanda din 16!Sa ma ingrijorez?
Deja ma gandesc cum sa le scriu!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4a6d3bdb13f907e3635902&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">SARBATORI

DAVID
Alyna si David (22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by ella_74

quote:
Originally posted by elyanne

Eu n-am purtat (nici n-am cumparat) centura... si am abdomenul plat.


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica





ti-am vazut pozele cu minunile de baieti; ce draguti sunt, sa va traiasca!; cum ii deosebesti? si eu am o sora geamana identica, poreclita CLONA, iar mama ne-a incurcat mereu; si acum cand o sunam intreaba cu cine vorbeste

Ella, mamica de David (24.04.2007)



Pai dupa voce niciodata nu stiu care cine urla...
Dar daca ii vad ii deosebesc imediat... o figura diferita... chiar daca toti ii vad identici si la fel (cel putin in poze), in realitate se vede diferenta.
Iar Andrei are si o alunita de vreo 9 luni... plus ca au facut varicela si Mihai are semn in frunte

Da' de ce nu v-a pus cercei diferiti ca sa nu va incurce?
Ca i oasta aveam in plan daca erau 2 fete... apoi am falat ca's baieti si am intrat in panica... ca incurc copiii, ca ii botez cumva si daca ii strig pe dos... Dar ca mama nu-i incurci... cel putin io n-am reusit...

Pai si daca v-a incurcat mereu e sigur ca tu esti tu si ea e ea? La nume ma refer...


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Am primit azi e-mail de la Sabine cum ca nu mai au pe stoc un tricou pe care il pusesem in comanda din 18 Ian. Imi spune ca imi datoreaza 11.02E si ma intreaba daca accept un credit note pe care il pot folosi online.
Aveti idee ce presupune acest credit note?
Ma oftic rau ca nu mai este www.laredoute.fr/vente-t-shirt-puma-girl-sep-cat-tee.aspx?productid=324135326&documentid=496107&categoryid=22920163&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">tricoul si asta pentru ca il comandasem in doua masuri, pt Maya si pt mine.
Si faza care ma enerveaza cel mai tare - abia acum pregatesc ei comanda mea din 18 sau cum?

Apreciez orice sfat sau parere din partea oricui s-a mai confruntat cu o situatie asemanatoare!

Claujro, bravo, ma bucur pentru tine! Mersi inca o data pentru ajutor. Am rezolvat problema !

Tina, mami de Patrick si Maya

"Nu te uita niciodata de sus la cineva, decat daca vrei sa-l ajuti sa urce" Jesse Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Ella, cred ca m-am lecuit ca n-au 37. Gata, nu mai comand nimic. Decat cand or fi oferte lucrusoare de Manu. Intai sa vad cum sunt ce mi-am comandat...

Anca & Manu 02.06.2007
Poze1 Poze2
www.helpsonia.com" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput