Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdaz spune:

Urmy, a zis Roxana tot ce vroiam eu sa zic, cuvint cu cuvintel despre subiectul "cihhh". in plus, genul asta de reclame mi se pare dubios. Asa cum zice si ea , nici unul din pacientii care s-au pregatt pt colonoscopie cu purgative puternice nu mi-a spus sa fi eliminat asemena balauri solizi...Iar foto cu " aranjamentele" pe marginea....Eram risu-plinsu. stai linistita ca n-ai balauri interiori, dar daca te paste o curiozitate, poti sa incerci fortrans 1 plic, (again vorba Roxanei) , cu precautiile de rigoare. te pup.
Edit: m-am mai gindit, ...daca aparitiile acelea sunt reale, si nu facatura, atunci s-ar putea sa fie produse chiar de preparatul lor, ceea ce e chiar naspa, ca pareau un fel de mulaj al intestinului subtire, si asa ceva poate sa dea chiar ocluzie, adica bazaconia aia sa blocheze colonul. Se poate sa fie ceva care se solidifica in intestin si se elimina sub forma de mulaj semisolid...deci nu curata nicidecum....in cel mai bun caz e o vrajeala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Nana multa sanatate lui Andreiut!

DIWANA la multi ani!Multa sanatate,sa fii fericita si iubita,sa ti se indeplineasca visele..!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

nana - si multa sananate lui andrei. sa va intoarceti sanatosi acasa!
rita - cuvintele sunt de prisos............


http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

'Mneatza. Multumim pt urari: Slippers, Sim_stoian, rodicamares
Multa putere Nanei si sa de aDoamne -Doamne sa gasiti la Boston un remediu pentru Andrei
Sambata plecam acasa (RO)! Daca tineti intrunirea aia martea sau joia viitoare, poate reusesc si eu sa trec pe-acolo sa va salut (nu promit mai mult, mde, criza acuta de timp )

Eliza (06.09.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz spune:

Nana, tinem pumnii si sufleteste macar suntem alaturi de voi si Andrei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Buna dimineata,

La multi ani!! Diwana

La multi ani !! pentru 5 lunisoare

Miruna de Prisi
Gheorge de Sabina
Rares de Pinacolada
Stefan de Mariadia
Eliza de Ramonaiani
si pentru 4 lunisoare
Ana de Yasmine

sa fiti sanatosi, voinici, voiosi.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

http://good-times.webshots.com/photo/2317102890101313810cSguxP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

sarbatoritilor de azi:
Miruna de mami Prisi,Rares de mami Pinacolada,Gheorghe de mami Sabina,Stefan de mami Mariadia,Eliza de mami Ramonaiani,Raisa Maria de mami Si bv,Vlad Constantin de mami Ancasilv si Ana Iasmine de mami Pico!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

La multi ani Diwana!
Si toti buni!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Roxana sa stii ca am vazut si eu Ratatouille si mi-a placut desi initial am zis ca nu ma uit,cand am auzit ca-s desene,preferatele sotului..

Mi-ati facut pofta cu iepurele ala,dar eu azi mi-am propus sa fac o ciorbita de perisoare,caci m-am saturat de uscaturi..

O zi faina sa aveti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Nana si multa sanatate lui Andrei.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput