Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

tuturor sarbatoritilor sa fiti sanatosi si fericiti.





AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gema spune:

Magda, Ana, Sim, Luy, multumesc mult pentru incurajari si ganduri bune.

Nana, tinem si noi pumni stransi tare de tot pentru Andreiut care a dovedit deja ca este un luptator. Doamne Ajuta!

Cat despre muci, ne-am solidarizat cu restul bebeilor de pe aici ca de...... nu se putea altfel. Ufffffff scapam noi de ei. Deocamdata cred ca este faza de muci uscati, cum spunea Roxana, si speram sa nu avanseze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Gema, bafta maine la operatie! Sa dea Domnul sa fie bine!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

La multi ani sarbatoritilor de astazi, sa aveti parte de tot ce e mai frumos in viata, sa cresteti sanatosi si baftosi, sa va faceti parintii fericiti !

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Nana, sa dea Domnul ca rezultatele sa fie cele asteptate!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Roxanaaaaa... am citit tot cu sufletul la gura sa aflu continuarea serialului "Menajera".. si cand colo doar 5 vorbe.. "o sa ne intelegem bine".. Pai se poate????

Io nu m-am mirat ca nu stiai ce-i ala baitz... M-as fi mirat daca ai fi stiut - asta pentru ca tu ai zis ca nu gatesti


Ramona, drum bun spre casa.. si inpapoi!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

quote:
Originally posted by carpatina
Ramona, drum bun spre casa.. si inapoi!



Sarutmana .

Eliza (06.09.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Roxana, am ajuns cu cititul la ce ziceai tu cu tinutul de mana noaptea, de-alea-de-alea, eu personal imi cam descarc nervii pe saracul barbat, cand realizez ce nesuferita sunt ma afund mai tare-n depresii si in loc sa-mi repar greselile fata de el mai rau fac.
Asa ca nu prea am parte de chestii de-astea, ar fi si greu ca dormim in camere diferite.....
Asta mic e clar cea mai mare si frumoasa realizare a noastra de pana acum, insa....ne-a dat complet peste cap stilul de viata de pana acum.
Multumesc li Dumnezeu ca am reusit sa-l am pe Andreiutz,e sanatos si asta-i cel mai important, mult mai important decat faptul ca la 4 luni am ratat postul de director de agentie ( din cauza de burtica), ca nu mai plecam pe-afara in concedii la fiecare 3 luni-ca pana acum, ca n-am mai iesit intr-un club de vreo 6 luni....lista-i lunga

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Neata!

Ar trebui sa ma apuc si eu de un PAG dar mi-e o leneeeeee...

Nana de cate ori iti citesc postarile ma uit la Rebecuta mea si ma gandesc cum ar fi sa fiu in locul tau.Fii tare mamico,noi te sustinem din toata inima si-i dorim multa sanatate lui Andrei.Iar tu ,ca si Rita ne arati ca a fi mama inseamna sa si induri peste limite si sa ramai puternica.

As mai vrea sa spun ca desi si inainte de a avea copilul sufeream cand vedeam sau auzeam despre copii chinuiti(de boala ,de foame,de parinti) acum intotdeauna ma gandesc daca ar fi copilul meu in acea situatie si ma buseste plansul.
Ce bine ar fi daca de pe pamantul asta ar disparea suferinta sub toate formele ei!

Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Nana numai bine va dorim.Multa putere!Doamne ajuta sa fie bine!

Jurnal de mogalneata-detalii mail comun
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator




Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput