La multi ani, braduti scumpi! (59)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Amaya, La multi ani pt. Cristina! E fata mare, gata! Merge singurica deja?

Azi am fost la nepotica mea si m-am topit iar dupa ea...

Sunt haiosi rau astia mici, m-am terminat cand am citit ce fac ai vostri.
Si Vlad e cu santajul, el zice "mami, mai fac si copiii cateodata prostii!" si "nu ma mai certa, ca ma sperii!"...sa mori nu alta!
Eu ii zic mereu, ca daca ar face doar "cateodata" ar fi ceva, dar nu mereu...si apoi zice "sunt si eu mic!"
Na, mai cearta-l daca poti...

Oana 29+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Bubu, multumim mult! Gata, de-acum e domnisoara! Inca nu merge singura (a avut totusi o luna de regres in care a stat numai in pat - in fund, cel mult, sau pe spate) insa merge tinuta de o manuta.

Asa e, piticii nostrii sunt fantastici, mai ales la varsta asta!

Sirimie, eu, in locul tau, l-as da la gradi. O sa-i faca tare bine! Iar de imbolnavit se imbolnavesc oricum.

Oana, nazdravanul Andrei (18.02.2005) si Cristina (8.02.2007)

Comorile mele

Va astept la www.bijuterii-cadouri.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

La multi ani pentru Cristinuca! Sa iti traiasca minunea, ca fericita stiu deja ca esti. Se vede de la 10 poste, si asa trebuie sa fie!



Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

AMAYA,la multi ani pt cristina,sa creasca mare si sanatoasa!

BUBU,ce tare e si vladut!!asa zice si cris//nu mai tipa,ca ma sperii!/

CRINUTA,ma bucur ca rayan se simte mai bine!

SIRIMIE,nu stiu ce sfat sa ti dau..eu una nu l am pe cris la gradinita,iar acasa el nu raceste..daca gasesti o gradinita buna,cu copii putini si educatoare buna,ai putea sa incerci.am ajuns la concluzia ca si lui cris i ar placea la gradinita..am fost acum 2 zile la ziua unei fetite..la inceput a stat mai retras ca nu cunostea copiii,dar apoi s a aventurat in jocul lor si la un momentdat erau cu totii in dormitor si m am dus sa vad ce face,iar cris,vadit deranjat,mi a spus//pleaca de aici si lasa ma sa ma joc linistit...hai,pleaca!!//

sa va zic ce am patit aseara.inainte de culcare ma pune sa i fac masaj,sa i spun povesti,iar la un momentdat nu stiu ce mi a venit sa i cant un cantecel pe care nu i l mai cantasem de cand era bebelus//iepuras,dragalas//..nu apucam sa termin un vers ca incepea cu intrebarile//da de ce a fugit iepurasul?//,//da de ce era cainele rau?// si tot asa...fetelor,cand am terminat cantecelul,s a pus pe un jelit,de nu l mai puteam opri,ca lui ii e mila de iepuras,ca l a gonit cainele si ca iepurasul a plecat suparat...nu mai stiam cum sa l mai linistesc si ce sa mai inventez...a tinut o asa juma de ora,mai statea putin,iar isi mai aducea aminte...,iar plans...


fetelor,adita de ce nu mai scrie aici?ca mi placea ce scria..

21+cu bebe codrin si mami de cris

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Crinuta, Mona, multumim mult!

Oana, nazdravanul Andrei (18.02.2005) si Cristina (8.02.2007)

Comorile mele

Va astept la www.bijuterii-cadouri.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Sa stiti ca Rayan primele 2 viroze le-a facut cat nu era la gradinita, deci, oricum poate raci, din supermarket, de pe strada, loc de joaca, chiar de la noi, care putem fi purtatori de virusi, etc.

Sirimie, numai tu poti lua decizia asta, nu trebuie sa te influenteze nimeni, insa daca as fi in locul tau, as tine cont de gradul lui de sociabilizare, de rezistenta lui la boli, as pune avantajele si dezavantajele pe hartie, si apoi as decide.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Fetele, pana acum nu m-a tentat sa imi iau MP3/4 player, doar sotul si-a luat, pentru operatii, ca ii place sa asculte muzica cand opereaza, dar acum vreau si eu, de cand cu canalul asta fain de muzica de la UPC, si intreabrea mea intrebatoare este daca imi iau, de unde descarc eu muzica free si legal, of course?
Nu ma intereseaza programele alea speciale, ci site-uri speciale pentru asa ceva, daca exista.



merci

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

O fi nascut Shobo?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by bubu05

Amaya, La multi ani pt. Cristina! E fata mare, gata! Merge singurica deja?

Azi am fost la nepotica mea si m-am topit iar dupa ea...

Sunt haiosi rau astia mici, m-am terminat cand am citit ce fac ai vostri.
Si Vlad e cu santajul, el zice "mami, mai fac si copiii cateodata prostii!" si "nu ma mai certa, ca ma sperii!"...sa mori nu alta!
Eu ii zic mereu, ca daca ar face doar "cateodata" ar fi ceva, dar nu mereu...si apoi zice "sunt si eu mic!"
Na, mai cearta-l daca poti...

Oana 29+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze







Hahahaha, ce simpatic.

Rayan nu imi spune ca il sperii, ci, daca tip, ma intreaba " de ce tipi"? Dar ma intreaba asa de bland, incat, imi vine sa intru in pamant de rusine, si imi dau tot pumni si picioare.
Bine, acum e cumintel, ridic rar tonul la el, dar tot se mai intampla.
Stiti voi cum sunt zilele alea cand totul e NU, vor tot ce e interzis, etc, chiar daca in restul zilelor sunt cumintenea pamantului.
Mie imi place cand discut cu el ca si cum ar fi mare, e atat de dulce...

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leta spune:

Mai intram si noi pe-aici sa va salutam si sa uram La Multi Ani 'impricinatilor' care se aniverseaza zilele acestea.

pupici

Leta si un bebe
poze 2005
poze 2006 si 2007

Mergi la inceput