*** LA REDOUTE *** (74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

chiara.2005 probabil la mine te refereai ca am scris de balerini.Mie mi-ar fi trebuit cu un numar mai mic , dar si asa mie imi displac.Nu te-as sfatui sa-i iei , au talpa subtire , modul in care sunt facuti lasa de dorit , se cam vad degetele si au un aspect ieftin.Desigur fiecare cu gustul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boar.raluca spune:

am facut o comanda in jurul orei 16 si inca nu am primit mail de confirmare.cam cat timp dureaza pana primesti acest mesaj.este obligatoriu acest mail sau s-ar putea sa primesc coletul fara sa am acest mail.multumesc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

parca cineva a luat geaca asta

http://www.laredoute.fr/achat-prix-ronds-femme-7-euros.aspx?categoryid=41303288

e buna de ceva? merita banii?

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Scuze..era vb de asta
http://www.laredoute.fr/vente-parka-femme.aspx?productid=324104475&documentid=534707&categoryid=41303288&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Inex, multumesc!


Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Gata!Am mai bagat o comanda mica de 90E(mai pt toata familia)!
Acum astept 3 comenzi:16,29 si 30.
Doamne Ajuta!

Spor la cumparaturi!
E boala grea asta si se ia!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4a6d3bdb13f907e3635902&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">SARBATORI

DAVID
Alyna si David (22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

gabitaco eu am luat acea parka si au mai luat-o si alte fete. E tare draguta, mie imi place tare mult. Nu e pentru vreme geroasa, dar nici subtire nu e. Eu as fi vrut sa imi iau si alta culoare dar nu mai este marimea mea. Cand am luat-o era 14 euro si sincer la 6 euro nu as sta pe ganduri.

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

alina
tu ce culoare ti-ai luat? Eu as vrea bej.E din reiat cumva?


Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolungu spune:

gabitaco, si eu mi-am luat parka pe bej, si sunt multumita de ea, mi se pare destul de calduroasa - nuanta nu este tocmai cea de pe site, e mai degraba un verde maroniu (mie imi place) si nu este raiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Am primit comanda din 10 ianuarie.
www.laredoute.fr/vente-t-shirt-col-benitier-femme.aspx?productid=324122709&documentid=534707&categoryid=41303157&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">tricou col benitier fain, numai ca trebuia o marime mai mica (am luat ca de obicei 42-44)
www.laredoute.fr/vente-cuissarde-femme.aspx?productid=324126468&documentid=281807&categoryid=22907175&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">cizme inlocuitor elegante.Vroiam ceva sa se vada elegant la pantalon.
www.laredoute.fr/vente-purificateur-d-air.aspx?productid=324120137&documentid=452507&categoryid=40525050&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">purificator de aer pare bun. Este in frigider de vreo 1/2 ora si deja nu se mai simte nici un miros (stiti voi, mancaruri amestecate)
www.laredoute.fr/vente-la-chemise-a-jabot.aspx?productid=324103871&documentid=346107&categoryid=23109815&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">camasa eleganta, buna pentru la birou, din panza buna.
De-acuma astept comenzile de pe 16 si 23. Si cred ca mai dau una maine cu ce-o mai ramane din ce am in cos.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Edit: am uitat de cadou - in loc de vasele rosii din silicon am primit un cos de nuiele cu niste vase mici care se pun inauntru, din portelen ordinar alb. Sotul zice ca e bun de pus chestii de rontait (alune, covrigei etc.)cand avem musafiri. Mie nu-mi prea place.

Mergi la inceput