Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (66)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

buna fetelor,

la multi ani sarbatoritilor de astazi !!
carpatina ii dau Humana 2 + Humana AR (antiregurgitatii) si mai bag si cereale cateodata (orez Milupa).
nu mai stiu cine ma intreba de regurgitat, Natalia nu prea da afara, foarte putin dupa masa sau cateodata deloc; dar cica totusi ii vine inapoi pana in esofag si e de ajuns, nu trebuie neaparat sa ii vina pana in gura si sa dea afara (si de aici senzatia de greata, voma, satietate, gust amar etc.)


Mami de Natalia-13 sept. 2007
alte poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Sabina sanatate Sofiei si bine ca nu a necesitat antibiotic...
Legat de expozitie , frumoasa iesire , cred ca pentru tine e o "hrana sufleteasca".Mi-ar placea si mie astfel de expo dar Iasul nu se bucura de asa ceva.... Recent un ziar local ne-a oferit cateva imagini cu zone din Iasi- foste si actuale-mi-a placut mult , desi nu se pot compara cu foto.

mami de Andreea(30.09.2007) si Andrei(12.10.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Toedoro duamna, pari... aproape de linia de plutire... te asteptam cu drag sa revii pe punte.




=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Celia, exact asa a zis si el, ca i-am facut cel mai frumos cadou.
Rodica, si pe mine m-a imprsionat initiativa lui, cu atat mai mult cu cat nu m-am plans...numai am abuzat de el...hihihhi
Carpatina mami, ai inceput sa o diversifici pe Ioana?


Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

quote:
Originally posted by bumbita

quote:
Originally posted by alehiam

quote:
Originally posted by valentina_22

alehiam,la ce banca ati facut creditul si cam care au fost conditiile? Este fierbinte subiectul si pentru noi! Multam'


de Alexandra- Nicoleta (27.02.2004) si Andrei - Gabriel (12.10.2007)

http://community.webshots.com/user/vale_m



la brd... insa prea multe nu stiu, pentru ca mai mult s-a ocupat sotul. Am profitat ca firma la care lucreaza el, are un contract prin care le asigura o dobanda un pic mai mica. Iar, noi am reusit sa ne incadram pentru ca inca nu eram in CIC cand am depus actele



Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)



alehiam si daca nu te deranjeaza , imi poti zice si mie unde ati luat apartamentul si la ce pret ( si etajul eventual )? noi urmeaza sa ne stabilim in bucuresti si cautam o zona buna, un apart cu 3 camere , la un pret acceptabil. multumesc anticipat.

la mine, copii dorm...asta micu a mancat si a patra masa pe ziua de azi ( la 5 30, la 9 00, la 12 30, la 16 ) . sunt multumita . la primele trei cate 200 ml, iar acum , la ultima 140 ml.

am mai pus si eu poze la semnatura cu el, pentru cine e curioasa sa ne vada.


pupicei si multa sanatate bolnaviorilor si refacere RAPIIIIDA.

www.dropshots.com/bumbita" target="_blank">are mama doi baieti

bumbita mami de 2 eduard ( 25 septembrie 2007 ) si sebastian ( 03 ianuarie 2006)





bumbita ti-am trimis PM



Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Yaia

Si inca cum...nu am aspirat, nu am sters praful...si ma batea gandul sa bag si ceva gogosi, dar nu am chef de gatit, numai de mancat...



Si io' m-am "luptat" ieri cu chestiile astea.. zi zau ca am sters si praful.. da' cred ca s-a prins ca-s om bun.. ca vad c-a venit inapoi.. si parca si-a adus si neamurile...

Gogosi... yamiiii.. de care gogosi faci?

P.S. Bine ca nu locuiesc in apropiere de tine.. ca vad ca esti chitita in bucatareala de dulciuri...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by cecilia L
vreau si eu sot acasa.......



Neaparat pe-al tau.. sau...??

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Salutare la toata lumea, am ajuns si noi acasa. A fost fain, mi-a prins tare bine iesirea. Am facut si cateva www.flickr.com/photos/15009148@N07/2220307693/" target="_blank">poze. Stefan a cantat si el putin la Taverna Sarbului, se pare ca i-a placut muzica sarbeasca.

Citesc din urma si revin dupa ce il culc.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

carpatino, cred ca si praful meu e neam cu al tau



Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Sabina

peste tot la mericani diversificarea se numeste "introducing solids"
pai atunci de ce pana mea se dau sucuri si zeme chioare?



Pai mericanii astia nu dau zeme chioare, ei dau solide, ca doar stii ca sunt oameni seriosi si ce zic aia fac.

In planul de alimentatie pe care mi l-au propus mie aici, sucul de fructe e folosit doar ca sa inmoaie biscuitele..

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput