Fulguleti de nov-dec-2006 (145)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eri_ka spune:

quote:
Originally posted by saryta

eri_ka - vezi ca sunt in 3maminovdec06@gmail.com.

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)




pai nu pot accesa aceasta adresa. pot doar sa trimit un emai dar asta nu ma ajuta. N-am acces. Alta varianta nu mai e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

http://www.snowsculpture.com/ brrrrrrr ce frig canadez ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:





Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis (19 dec 2006)
Slideshow


Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

quote:
Originally posted by asiza








MINUNAT!!!!! l-ati dus la locul de joaca.....asa l-as duce si eu pe dani, dar nu stiu de ce inca mai am retineri! oricum, denis e minunat si a crescut....muuullltttt! va pupam!

dbunny iti recomand o coprocultura si coprocistografie (parca asa se cheama....) daca zici ca kk miroase altfel. de la donia citire poate fi o infectie, la noi a fost o micoza. si cand dani a avut micoza a mai trecut diareea cu regim, dar pana nu i-am dat tratament de micoza nici nu s-a intarit cum trebuie scaunul si nici nu am scapat de miros. oricum....zicea acum vreo cateva zile ca faceti niste analize. le-ati mai facut? sau n-am citit eu?

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daphna spune:

ASIZA,pfiuuu ...ce frumos e Denis!!mey,o sa ni-l fure englezoaicili alea mici !!!
DIANARUS,multa sanatate....of,dar amandoi deodata...tare greu tb sa fie.
LAURA,si eu ii dau grisine Elisei,de ex azi le-am luat din metro(btw:din astea de care iti zic rontaia si motanul azi),ceva italienesti,grisine torinesi scrie pe ele.Si tot de acolo eu ii cumpar si niste prajiturele mici,buondolce se numesc,e innebunita dupa ele...pe ele scrie k nu au cons,color....in fine,mie mi se par ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

adeju: multumim de pontul cu Homeomedul..
Cat despre piscoturi de sampanie si alte cele...stiu si eu, dar n-am cum sa-i explic lui darius...cand vrea ceva, nici k te mai intelegi cu el pana nu-i dai...Se duce la locul unde le vede sau unde stia k le tii..si sa te tii urlete....
Sincer nici nu stiu cu ce sa-l mai incerc de mancare... supica nu, piure de legume nu, branzica nu, iaurt nu, fructe nu...ca sa-i mai dau?
Azi a vrut doar jumatate de felie de cascaval si paine...
Dati-mi si mie ceva retete de regim k nu stiu deloc...
Peste tot pe unde citesc dau doar de sfaturi legate de diaree asociata cu voma..dar el chia nu are asa ceva...Si orez oricum nu manaca...

Madalina 23
+
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )
Petrecerea de 1 an
PARIS 2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

eri_ka - draguta intri pe gmail si acolo te loghezi cu 3maminovdec06 si cu parola noastra ... si dai peste melodii.Daca nu reusesti ti le trimit pe mes.
Asiza - ce fain e Denis si ati mers si la piscina .
Multi .

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

quote:
Originally posted by desiree

Donia, ce bine ca te intelegei cu Cristi la bucatareala..al meu nu ma suporta la bucatarie sa spal vreun vas ...
ci ma vrea doar pentru el, sa nu mai fac nimic altceva..


Daca tot asa o sa-i faca si lui nevasta-sa, o sa te pupe aia si... peste tot, o sa spuna uite ce bine mi l-a educat mama soacra!

a_deju "jumate de borcanel de legume cu curcan (..dar era jumatea plina..).. " optimista sefa te facem!

dianarus ne gandim la voi, sper sa nu se agraveze si sa treaca repede!

danutz, poate a fost doar o simpla indigestie, sper sa nu fie mai mult de atat.

flore, am ramas datoare sa-ti spun cum merge cu laptele... ei bine, sta! Daca ii dau din canuta il scuipa, in schimb ii place cu lingurita! Mai si suge din cand in cand, per total sunt intr-o nebuloasa, nimic clar. Ii dau lapte cu cereale de doua ori pe zi, iaurt si branza zilnic, asa ca presupun ca isi ia tot calciul de care are nevoie. Petse vreo saptamana incercam vreo varianta noua.
Sa-ti traiasca dintii! Ia ranjeste fasolele la noi copyright Moromete (ba as indrazni sa merg pana la a-ti zice beleste fasolele )

danita, te-au rapus! Dar lasa ca o sa-ti revii... si pre multi o sa popesti si tu! copyright Lapusneanu

Nu's ce-i cu mine, ma bantuie clasicii... de fapt stiu, am un chef de citit!



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

quote:
Originally posted by flore26

quote:
Originally posted by eri_ka

Multumesc fetelor care mi-au raspuns la mesajul ref bone.

Flore sa-ti fie de bine cu noii dinti si La multi ani ptr maine! ( ia zii, esti o mica dictatoare? hai recunoaste! :))


Nu prea inteleg...dictatoare...adica? Se observa in poze?



Cum se vede ca nu cantai osanale impuscatului...
Noi maine o sa bem cu drag de ziua ta, dar acum... he,he, dragii mosului... muuuulti ani, ne imbracam in costum de pionier pe 26 ianuarie si ii cantam ode celui mai iubit parinte

Acum te-ai prins?



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

asiza, numai atatea poze??? Imediat se face luna de cand astept pozele made in England si numai atat?
Ati intrat in piscina sau numai ati vizitat-o? Vreau sa-l duc si eu pe Cristi, daca nu duminica asta, atunci cu siguranta cea viitoare.



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput