Fulguleti de nov-dec-2006 (145)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

quote:
Originally posted by aka

mesaj de la Dianarus

Marc are febra si Ianis laringita. Marc e inca ok are max 38. Ianis insa efectiv latra, zici ca e catel. stare buna la amandoi, sper sa fie tot asa.

multa sanatate Diana, sa treaca repede. poate la Marc nu e nimic complicat daca e asa mica temperatura.

Monica si www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina www.TickerFactory.com/] br / [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2 10722 104/st/20061220/n/Maria Cristina/k/93f8/age.png" target="_blank">(20.12.2006)





multa, multa sanatate Marc si Ianis, offf!


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

desiree..dar nici ca ma stresez :)) m-am obisnuit deja cu chestiile astea :) insa mi se pare normal ca, daca starea dureaza mai mult de 3 zile (chiar daca nu se asociaza cu nimic vizibil..), sa cer sfatul unei persoane avizate.. de asta am si zis ca voi vorbi luni cu pediatra, daca nu observ nicio schimbare.. dar dimineata a mancat cat de cat, grisinele vad ca au fost minunate.. deci e posibil sa nu fie nimic decat niste moftulete :)

Deea, mami de www.onetruemedia.com/shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is a man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)" Groucho Marx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

DIANARUS,muuuulta sanatate puilor!!sa treceti cu bine peste toate!!!
TEUTZ,e superba Alexia,dulce foc!
FLORE,ce scumpa e printesuca Alessuca,tot mai frumoasa se face!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)







"Life can give you a hundred reasons to cry,but you can give life a thousand reasons to smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

relatare din casa virusilor :

Ieri a fost rapus si ultimul mohican din casa virusilor adika je ! temperatura mare, rau si dureri de gat . noapte nasoala ptr mine dar noroc ca P e muuuult mai bine . intre timp ne-am procopsit cu obiceiul de a o striga numai si numai pe MAMI si de a vrea in pat langa ea . azi se pare ca am inviat si va scriu ca va multumesc de gandurile voastre si va doresc SANATATE , ca doar atunci cand ne lipseste o apreciem !!!

pupici
D

pupici speciali ptr dragul de mark


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

quote:
Originally posted by a_deju

desiree..dar nici ca ma stresez :)) m-am obisnuit deja cu chestiile astea :) insa mi se pare normal ca, daca starea dureaza mai mult de 3 zile (chiar daca nu se asociaza cu nimic vizibil..), sa cer sfatul unei persoane avizate.. de asta am si zis ca voi vorbi luni cu pediatra, daca nu observ nicio schimbare.. dar dimineata a mancat cat de cat, grisinele vad ca au fost minunate.. deci e posibil sa nu fie nimic decat niste moftulete :)

Deea, mami de www.onetruemedia.com/shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica

"outside of a dog, a book is a man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)" Groucho Marx




ce fel de grisine ii dai?
editez ca sa zic ca dani rontaie numai seara, cand ajungem noi, dupa masa de la 18. pufuleti si cereale. si as vrea sa inlocuiesc pufuletii cu ceva mai nesarat. pt ca ar manca cate o punga. iar daca n-am in casa e jale, cere, se duce in bucatrie, unde tinem pufuletii si plange.

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eri_ka spune:

Multumesc fetelor care mi-au raspuns la mesajul ref bone.

Flore sa-ti fie de bine cu noii dinti si La multi ani ptr maine! ( ia zii, esti o mica dictatoare? hai recunoaste! :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eri_ka spune:

Am si eu o rugaminte . Se poate? Stiu ca una din voi a facut niste mp3uri cu muzica ptr copii (vaca lola si altele). Le pot avea si eu? Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

quote:
Originally posted by eri_ka

Multumesc fetelor care mi-au raspuns la mesajul ref bone.

Flore sa-ti fie de bine cu noii dinti si La multi ani ptr maine! ( ia zii, esti o mica dictatoare? hai recunoaste! :))

SONIA
Jocuri & activitati
Fericirea nu e o destinatie. E un mod de a trai. Burton Hills

Nu prea inteleg...dictatoare...adica? Se observa in poze?

Flore Alessia Liane (16-12-2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

eri_ka - vezi ca sunt in 3maminovdec06@gmail.com.

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eri_ka spune:

quote:
Originally posted by flore26

quote:
Originally posted by eri_ka

Multumesc fetelor care mi-au raspuns la mesajul ref bone.

Flore sa-ti fie de bine cu noii dinti si La multi ani ptr maine! ( ia zii, esti o mica dictatoare? hai recunoaste! :))



Nu prea inteleg...dictatoare...adica? Se observa in poze?

Flore Alessia Liane (16-12-2006)




Pai nu, in poze esti un ingeras de fata, dar cred ca te-ai prins tu de ce ti-am spus asa :))

Mergi la inceput