Bucurii de sept-oct 2006 (103)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Fetelor care primiti,primeati alocatia pe card la BCR si luna asta ati primit-o pe card?Mie mi-a venit prin posta.Stie cineva de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Am fost si noi la Selgros si am cumparat pampersi si o pereche de papucei de casa Nik-Nik. Am avut alta pereche, dar ii transpirau piciorusele in papucei.

Cristina, multumesc pentru pont, ii dau si ei o lingurita cand o sa pape dupa ce se trezeste.

Cate stiu sa faca bucuriile voastre!
Maria stie sa scoata rufele din masina si le arunca pe joc, tropaie din picioruse, zicem noi ca vrea sa danseze, mmmammmaie la melodia lui Crazy Loop, ii place Justin Timberlake si piesa aia cu "It's too late to apologize, it's too laaaaaate"- Timbaland cu One Republic.

Eloise, l-am vazut pe Vladutz in parc in Copou. Faci mult timp pana ajungi acolo?



Asa creste Maria Diana

LA MULTI ANI 2008!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ena spune:

Buna!
SEPHORA ...incredibil ....si eu tot intrebarea asta am vrut sa o pun.
Tocmai a venit libidinosul de postas.
De de oare nu ne-au virat banii in cont? (eu am la BCR) Poate tb sa facem o alta cerere?
Ca doar suntem in Romania si pentru ceva logic si normal tb sa stai pe drumuri.
Of azi a fost o zi groaznica!!!!
Sper ca nu si pentru voi!
Pupici



ena si BOGDANEL
http://www.totsites.com/tot/bogdan_tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Eu cred ca au reziliat contractul cu BCR-ul de au procedat asa,acu alta banca,alt card alt balamuc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:



Seph si ena eu am primit banii pe card, deci au venit ca pana acum.

Itzy fac si io galerie...deci vrem pozeeeeeee


Copilutul meu doarme de la ora 14.00 si inca nu s-a trezit. Si doarme tot in landou , cred ca-i prieste.Fug sa termin papa si revin

Edit ca am uitat sa zic Seph si ena am inteles ca au fost ceva probleme in Buc cu trimiterea banilor de aceea ati primit ptin posta

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns festina spune:

Ma bucur ca nu m-ati uitat mamicilor

Sephora .... si Raducu toata ziua numai tata-tata zice si tot dupa taicasu este, pe mine ma striga doar cand e suparat ... daca intram amandoi pe usa se repede la taicasu' nu la mine
Itzy ... promit ca o sa ma invrednicesc sa pun si eu niste poze
Ramomar ... eu am inceput serviciul cand avea Raducu 8 luni ... m-au chemat si nu am putut sa refuz ... dar merg program scurt de 6 ore si timpul trece f repede. Raducu sta la noi acasa cu soacra mea cat timp lipsesc eu. Mi-a fost f greu sa accept ca trebuie sa ma intorc la lucru dar sa stii ca ne-am acomodat f usor cu noul program. Acum avem alta problema ... nu l-am lasat niciodata cu altcineva mai mult de cateva ore (maxim 12), tot timpul l-am luat cu noi, dar acum vrem sa mergem la ski in Austria si am hotarat sa-l lasam acasa. Nu stiu daca voi rezista sau o sa ma intorc mai devreme din concediu ... e asa de greu dar stiu ca mai devreme sau mai tarziu trebuie sa fac si pasul asta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Daniela multa sanatate lui Raducu! Te mai asteptam cu niste poze.
Lili, vreau si eu la Bambi, si la M`c, saptamana viitoare ar fi o idee buna. Dar nu miercuri, atunci merg la dentist. Tu ce parere ai?
Sephora, felicitari lui Matti pentru progrese.
Cristina, sper ca esti bine. Multa sanatate!
Itzy, cred ca era tare simpatica papusica, tot aducandu-ti hainutele sa le pui la uscat
Ramo, eu i-am luat Narcisei creioane cerate, dar ne jucam amandoua cu ele; in rest sunt asigurate Toate ustensilele de scris din casa sunt si ele puse bine, ea nu are acces la ele.
Gety, nu poti face o poza la papucei? Vreau si eu ceva pentru Narcisa, sa stea incaltata dar sa nu transpire.
Ena, imi pare rau ca nu ai avut o zi prea buna.
Scumpik, chiar azi ti l-am laudat pe Luca, cum dormea in landou; se pare ca-i prieste



Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Xan, teoretic sunt available toata sapt. Da un semn cand stii ca vii incoace si-o sa ne punem de acord.

Ena si eu am avut azi o zi de tot bipu' *^%%#*^())** biiiiip!

BCR - cea mai comunista banca!!! A trebuit sa deschid un cont la ei si uite ca ma vad nevoita sa merg destul de des, luni m-au enervat cumplit. In ditamai sucursala, la ora amiezii, erau deschise doar doua case, in rest pauzaaaaa. Bineinteles ca operatiunea mea n-a putut fi efectuata la casa si a trebuit sa astept alte cateva zeci de minute pana s-a indurat o cucoana sa vina sa-si faca treaba. Cred ca erau vreo 30-40 de oameni furiosi in banca.

Festina, distractie placuta la ski! Raducu e pe maini bune, asa ca go and relax!

CristinaG, vroiam sa te strig la apel, noroc c-ai aparut!

Alexutza?

Gety, sa poarte sanatoasa Maria papuceii!

Wow wow la Marutza in emisiune au fost Dana Bartzer si Dan Craimerman, sunt neschimbati, exact la fel ca atunci cand eram eu mic copil si-i urmaream la tv. Cica la vara implinesc 20 ani de casnicie!


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)

Save the Earth! It's the only planet with chocolate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Stiam eu ca mai aveam ceva de zis:

Festina, sper ca Raducu e mai bine acum. Inteleg ca-l tundeti cu aparatul de ras electric, nu? E al sotului? Il foloseste pentru barba si mustata? E multumit de eficienta aparatului? Am fost tentata de multe ori sa-i iau husbandului asa ceva, dar nestiind daca e bun sau nu am renuntat.


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)

Save the Earth! It's the only planet with chocolate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

quote:
Originally posted by MamiLili

[b
Wow wow la Marutza in emisiune au fost Dana Bartzer si Dan Craimerman, sunt neschimbati, exact la fel ca atunci cand eram eu mic copil si-i urmaream la tv. Cica la vara implinesc 20 ani de casnicie!

[font=Georgia][teal]**************************************************

redi

Nu pot sa cred !!! Acelasi lucru am sesizat si noi. Chiar vb cu sotul meu ca sunt NESCHIMBATI. Il intrebam daca i se pare ceva schimbat la ei ca eu parca ii vedeam acum 10-15 ani. Ea are o silueta de invidiat desi parca au 2 copii - baieti nu?...nu am vazut de la inceput emisiunea...am dat cand cantau ei...

Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

www.flickr.com/photos/12644193@N07/" target="_blank"> POZE CU PAPUSICA

Mergi la inceput