DC peste 20...30 ani...

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

A, pai nu, Liliana! Ca doar nu toti seniorii forumului vor fi fost perfecti :-))) (am folosit bine timpu'? ).
De ex., Denizel reloaded o sa se certe si atunci cu, sa-i zicem, apaxipintepentepe reloaded, if you know what I mean :-))))))))))

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

deci daca io-mi prind copii pe forum am imbulinat-o.
inseamna ca le-am dat cea mai proasta educatie posibila
nu va suparati, stiti mai bine decat mine ca forumurile sunt in proportie de 85 % MARE pierdere de vreme



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

[quote]Originally posted by denizel

A, pai nu, Liliana! Ca doar nu toti seniorii forumului vor fi fost perfecti :-))) (am folosit bine timpu'? ).
De ex., Denizel reloaded o sa se certe si atunci cu, sa-i zicem, apaxipintepentepe reloaded, if you know what I mean :-))))))))))

Ai dreptate, Denizel. Da' ce sa fac eu acu', v-am atentionat din start ca nu vreau sa-mi solicit prea mult neuronii

Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

quote:
Originally posted by lilianasoare

quote:
Originally posted by iileana

P.S. Se remarca, sper, ca de efectele incalzirii globale n-am zis nimica, da?


Da, da, am remarcat Dar sunt sigura ca, la rigoare, ai fi putut face tu o corelatie subtila intre cele doua subiecte

Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori




Da, da!
Ma gandeam de ex. la ceva de genul: Ileana: atunci, in 2038, voi avea poate impresia ca nu mai stiu ca citesc termometrul, etc, etc, etc :-)))))

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

De-aia imi place mie pe DC:)
Sunt de acord sa se lase mostenire nickurile dar sa se dea numai cate doua sa ajunga la toata lumea.
Love u, ladies, u made my day!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Pai initial m-am gandit, idealista fiind, ca o gramada de mamici tinere vor intra pe forum ca sa beneficieze de vasta experienta a membrilor de baza. Da pe urma mi-am amintit faza urmatoare.

O cunostiinta a ramas mamica singura cu bebe mic (sub un an). Si locuia cu o matusa de 80 de ani. Si ori de cate ori alapta/facea baitza/ dadea medicament/ etc la bebel matusa sarea cu gura:
-Nu asa, nu asa ...
- Da cum????
- Nu mai tin minte cum, dar nu asa...

Mamica de spiridus

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

ma gandesc doar ca la pensie majoritatea de aici va avea timp berechet sa scrie pe forumuri.sa vezi atunci de-a zeci de-a miilea de mesaje:-D,nu ca acum, cateva mii acolosha

I've gt you under my skin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

quote:
Originally posted by denizel
[brA, Roxana, ideea bailor Techirghiol si Felix ma omoara . Eu nu ma pot vedea vreodata acolo . Sala si pilates pana la 90 de ani .



eu zic ca o sa ne luam sex therapist ca Barbra Streissand in "Meet the Fockers" putem sa zicem ca e si Pilates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

n-o sa mai fie cei mai cautati/comentati medicii obstetricieni-ginecologi ci cei reumatologi, balneo fizio terapeuti, etc.
si-o sa ne dam intalniri in Boca in Florida, la Baile Felix sau la Techirghiol la tratament



Glumesti.... e prea complicat, iti voi trimite holotratament direct pe chat, cine sa se mai complice sa se deplaseze daca poate primi on line tratament?


Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jennifer spune:

Fac 53 anul asta si refuz sa fiu trecuta...strada, sa fiu trecuta...cu vederea si, in general, sa fiu trecuta !

Mergi la inceput