DC peste 20...30 ani...

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

quote:
Originally posted by april

Cel mai cautat o sa fie Femina intim, ca deh, imbatranim si ne trebuie operatii de lungire, latire, intindere pana la pleznire a tenului21.12.2007 - 8 anisori
fulguletzul meu




Daaa, April!
In plus, Michelle Pffeifer o sa fie mai batrana ca noi , o sa imbatraneasca si Aguillera si Rhianna saracele si, parca vad, tot noi o sa fim mai faine (nu o sa avem operatiile lor estetice, da' ne-am dat zilnic cu Apidermin si Gerovital de la Plafar ).

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

quote:
Originally posted by Guestus

quote:
Initial creeata de denizel
oare la 50-60 vom mai scrie pe DC?
esti optimista...

Subscriu.


Pina sa vedem cum o fi DC-ul in 2038, io mi-as pune niste intrebari privitoare la noua dimensiune in care vom intra in 2012, despre cum o sa ne shada cu ADN-ul cu 12 spirale cu care ne vom procopsi tot atuncea, despre cit de aproape de severele DC va pica Apophis in 2036 ...


In rest, sanatosi sa fim.


P.S. Se remarca, sper, ca de efectele incalzirii globale n-am zis nimica, da?


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

quote:
Originally posted by denizel



Propunere: tinerii de pe DC-ul viitorului, sa fie doar cupiii nostri! . Ca sa aiba stapan, dom'le!!! .

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.




DC cu circuit inchis... Oare or sa aiba si legitimatii de membru? S-o plati cotizatie? Ca noi, ai batrani, din pensie...

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

pana la pensie vom mai avea multa paine de mancat acilea pe DC in actuala formatie......copii, parinti, soacre, nurori, catel, purcel.......ca eu am hotarat sa mai dau gata cateva tastaturi pana atuncea...exersez pentru cand voi fi tanara si nelinistia pensionara si nu voi mai vedea bine tastele.....sa le stiu tastatura pe dinafarara.

si mi-am amintit vom face un remake la tanar si nelinistit......tanar pensionar nelinistit.......pe DC.

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

quote:
Originally posted by LoraG76

quote:
Originally posted by denizel



Propunere: tinerii de pe DC-ul viitorului, sa fie doar cupiii nostri! . Ca sa aiba stapan, dom'le!!! .

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.




DC cu circuit inchis... Oare or sa aiba si legitimatii de membru? S-o plati cotizatie? Ca noi, ai batrani, din pensie...

Lora, mami de IUSTINA






O sa fie cu cartele de la stat. 3 ore de DC pe zi.
Eu cu siguranta o sa contribui masiv la subiectul: "Tineretul din ziua de azi: iar nu mi-au dat locul in tramvai" si "Placerea de a sta la coada de dragul de a bodogani"

www.flickr.com/photos/9686511@N06/" target="_blank">Nuka si www.flickr.com/photos/sofica/" target="_blank">Mama la Nuka
Blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Propunere: tinerii de pe DC-ul viitorului, sa fie doar cupiii nostri! . Ca sa aiba stapan, dom'le!!!



Exact,Denizel!Da cu drepturi rezervate.Si cand noi ne-om retrage in Rai,copii vor fi obligati sa foloseasca ID-ul nostru intitulat de exemplu: Denizel junior(1 si 2 si 3) in functie de cati copii are fiecare, sau Denizel reloaded!

Iar motto-ul forumului,va fi: ´´si cand noi nu vom mai fiiii...tam,tam,taradadam...va veti amintiii,tam tam...ca a fost odata......ALTFEEEEEL...



ladyJ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

quote:
Originally posted by iileana

quote:
Originally posted by Guestus

quote:
Initial creeata de denizel
oare la 50-60 vom mai scrie pe DC?
esti optimista...

Subscriu.


Pina sa vedem cum o fi DC-ul in 2038, io mi-as pune niste intrebari privitoare la noua dimensiune in care vom intra in 2012, despre cum o sa ne shada cu ADN-ul cu 12 spirale cu care ne vom procopsi tot atuncea, despre cit de aproape de severele DC va pica Apophis in 2036 ...

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details





Ah, Ileana, trebuia sa apari tu si sa ma faci de ocara aicea! :-))))
Da' ai drepatate, sa stii! Ca de obicei, imi fac io griji pentru ce o sa fie peste doauj de ani .
Ma luai cu visatul si uitai de peshtilieni, gorilieni si balaurieni .
'Al de nu-i ales pt. vietuire pe www.youtube.com/watch?v=fwJ5KTFWf5g" target="_blank">satelitu' Selena, adicatelea in iluminarea (sau iluminismu'? ) din dimensiunea nr.5, ala e, adio DC .



quote:

Exact,Denizel!Da cu drepturi rezervate.Si cand noi ne-om retrage in Rai,copii vor fi obligati sa foloseasca ID-ul nostru intitulat de exemplu: Denizel junior(1 si 2 si 3) in functie de cati copii are fiecare, sau Denizel reloaded!

Iar motto-ul forumului,va fi: ´´si cand noi nu vom mai fiiii...tam,tam,taradadam...va veti amintiii,tam tam...ca a fost odata......ALTFEEEEEL...




Subiectul evolueaza foarte bine!!

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

quote:
Originally posted by ladyJ
Si cand noi ne-om retrage in Rai,copii vor fi obligati sa foloseasca ID-ul nostru intitulat de exemplu: Denizel junior(1 si 2 si 3) in functie de cati copii are fiecare, sau Denizel reloaded!
ladyJ



Asta e super-tare
Numai ca, gandindu-ma eu mai bine, nu prea mult insa sa nu ma suprasolicit, cred ca, in conditiile astea, atmosfera pe DC o sa devina cam spooky, asa, ireal de perfecta O sa fie un forum populat de copiii nostri PERFECTI, corect hraniti inca de la nastere, informati in toate cele, care vor lua zi de zi cele mai bune decizii si tot asa.


Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Denizel, tare tipu' de la ddtv... Cate doctorate o avea?

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

quote:
Originally posted by iileana

P.S. Se remarca, sper, ca de efectele incalzirii globale n-am zis nimica, da?


Da, da, am remarcat Dar sunt sigura ca, la rigoare, ai fi putut face tu o corelatie subtila intre cele doua subiecte

Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori

Mergi la inceput