DC peste 20...30 ani...

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

quote:
Originally posted by Witchie

Sunt de acord sa se lase mostenire nickurile dar sa se dea numai cate doua sa ajunga la toata lumea.



A, pai cred ca lui Fomalhauti nu o sa-i convina
Fomalhauti, , daca este cazul, te voi ajuta cu mare drag sa traversezi strada, cand vei fi plina de bagaje

Jennifer, ai cea mai buna atitudine

Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Astazi de dimi era radioul pe Carcotasi si cum credeti ca ii spuneau www.stormmodels.com/images_models/3175/Carla_Bruni_45.jpg" target="_blank">Carlei Bruni? Ei bine, ii spuneau "buni" :-)) De ce? Fiindca tocmai aflasera ca are patruj' de ani :-)).

Si alta: cica pustii isi zic intre ei: buey, ai auzit, ba, ca s-a apucat si tac-su' lu' Enrique (Iglesias) de cantat? .


Io v-am zis si va repet: ne asteapta vremuri grele .

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Stai ca-ti trimit cuponu' (de pensie) e p'aici pe undeva l-am pus cu al meu.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

prima oara cand am citit nu era nici un raspuns la subiectul asta si mi-a fost jena sa zic primul lucru care mi-a trecut prin cap . si anume ca o sa devenim toti niste mici guestus , atotstiutori si ironici

acum ca am aprofundat ma vad certandu-ma cu d ca n-o sa vreau wireless,...lasa mama, ca io tot pe cablu folosesc, e mai sigur asa..


diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator www.euro.who.int/document/WS_115_2000FE.pdf?language=english" target="_blank">OMS recomanda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:


Faza cu tatal lu'Enrique mi s-a parut bestiala. Chiar targ concluzia ca incep si io sa imbatranesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

quote:
Originally posted by dianocica

prima oara cand am citit nu era nici un raspuns la subiectul asta si mi-a fost jena sa zic primul lucru care mi-a trecut prin cap . si anume ca o sa devenim toti niste mici guestus , atotstiutori si ironici

acum ca am aprofundat ma vad certandu-ma cu d ca n-o sa vreau wireless,...lasa mama, ca io tot pe cablu folosesc, e mai sigur asa..


diana si david 03.12.06


Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator www.euro.who.int/document/WS_115_2000FE.pdf?language=english" target="_blank">OMS recomanda





In lipsa de imoticon: ha-haa-ha-ha-ha!
Foarte tare!
Sa inteleg ca avem deja viitorul printre noi?

ladyJ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

ce 20 de ani! eu ma intreb in cati ani vom putea intra in spatiul virtual;sa vezi atunci paruieli..la propiu !cred ca vom avea nevoie de paza securizata pe langa moderatori.

peste 20 de ani forumul cred ca se va numi DCC :desprecopiiicopiiilor nostri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Peste 20 de ani ma vad tot acilisha,la un monti la un redoute,incurajandu-le pe fetele de la aspirante,ca io no sa mai fiu atunci...sper,la o bucatareala sigur,ca pana atunci mai perfectionez si dau sfaturi mai bune,pe la credinta dezlegandu-i unui personaj anumecum e cu postul,spovedania si impartasitulca sunt sigura ca in 20 de ani redescopera credinta!

"La vita e bella"
De mancare
Iarna pe ulita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns P&ANA spune:

Avand in vedere ca sunt "boboc" pe DC , desigur ca ma voi simti "tanara". Nu stiu insa ce voi face cu atatea puncte adunate pana atunci:)) le voi darui probabil clonei mele...

Alina

a fi om e lucru mare ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IreneCAM spune:

quote:
Originally posted by danitin

Pai initial m-am gandit, idealista fiind, ca o gramada de mamici tinere vor intra pe forum ca sa beneficieze de vasta experienta a membrilor de baza. Da pe urma mi-am amintit faza urmatoare.

O cunostiinta a ramas mamica singura cu bebe mic (sub un an). Si locuia cu o matusa de 80 de ani. Si ori de cate ori alapta/facea baitza/ dadea medicament/ etc la bebel matusa sarea cu gura:
-Nu asa, nu asa ...
- Da cum????
- Nu mai tin minte cum, dar nu asa...






"Daca pamantul pe care il cauti nu exista, Dumnezeu il va crea pentru a-ti rasplati indrazneala" - Isabela de Castilla catre Cristofor Columb

Mergi la inceput