DC peste 20...30 ani...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

cel mai urgent si important lucru va fi infiintarea subforumurilor pentru: parinti cu copii de peste 25 de ani, al celor de soacre - separat (Si, vorba Mirelei, ascuns) de cel de mirese si subiectul cu si despre menopauza la femina.
cred ca la 60 de ani ne vom certa mai mult. ca de, o sa auzim/vedem mai prost

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

quote:
Initial creeata de denizel

(hi hi, la In unul sau in doi o sa fie nenorocire .


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.




cred ca si pe la "Sufletul credintei" o sa fie cu scantei...


Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Cred c-o sa-mi educ mai mult copilul de-acum in spiritul - ajuta-i pe batrani sa acceseze net-ul...dar oare cum o sa arate net-ul peste 20-30 de ani??? Ca daca ma gandesc cum era cu 20 de ani in urma...

Denizel, felicitari pentru subiect!

P.S.: Daca o sa castig la loto, dotez azilurile din oras cu calculatoare!

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

quote:
Originally posted by Guestus

quote:
Initial creeata de denizel

Sau, oare la 50-60 vom mai scrie pe DC? Vom mai avea chef sa o facem? :-) Vom putea 'convietui' in liniste cu cei cu mult mai tineri decat noi? Dar ei cu noi?




esti optimista...denizel la pensie nu o sa aiba bani de internet..sa-i intrebi pe altii ce a mai scris guestus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

cel mai urgent si important lucru va fi infiintarea subforumurilor pentru: parinti cu copii de peste 25 de ani, al celor de soacre - separat (Si, vorba Mirelei, ascuns) de cel de mirese si subiectul cu si despre menopauza la femina.
cred ca la 60 de ani ne vom certa mai mult. ca de, o sa auzim/vedem mai prost

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliv75 spune:

"dupa 20 ani" de denizel
Ma gandeam acum la filmele romanesti de pana la revolutie, incepea filmu', mai treceau fo 15-20 minute si apoi aparea el, genericul...asa o sa fim noi peste 30 ani in ceea ce priveste spontaneitatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

quote:
Originally posted by Criss75

quote:
Initial creeata de denizel

(hi hi, la In unul sau in doi o sa fie nenorocire .


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.




cred ca si pe la "Sufletul credintei" o sa fie cu scantei...


Criss si Alex (11.05.2003)




A, eu cred ca tocmai acolo nu vor fi schimabri sau, daca vor fi, vor fi in bine.
In opinia mea, doctrinarismul fanaticard e o trasatura ce apartine tinerilor si...batranilor cu suflet tanar ca-sa-zic-asa .
Daca noi astia care scriem de obicei acolo vom scrie si peste 20-30 de ani, inseamna ca o sa fie suficiente minti intelepte care sa domoleasca spiritele prea incinse.


Iahim, deci am inteles bine . Atunci, ca si acum, Guestus-vesnic-tanar-si-ferice .


Lori, da' tu de ce te tot gandesti la azile? Eeeee, de camine de nefamilisti nu ai auzit?

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Mey, nu's ce tot am cu azilele...cred ca pentru ca soacra-mea sta la mine pentru o perioada...

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

quote:
Originally posted by roxanaz
cred ca la 60 de ani ne vom certa mai mult. ca de, o sa auzim/vedem mai prost

Roxana



Uf, nu cred ca se poate sa ne certam mai tare ca acu'....
Vor aparea insa afirmatii noi, care vor lua avertismente. Ex: 'vezi? te-ai sclerozat!'

Totusi...totusi...refuz sa cred ca cei cu simtul umorului, cei inteligenti, cei intelepti, cei draguti si amabili, adica toti cei care te fac sa nu renunti la DC, se vor transforma vreodata in batranei artagosi.

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil ! ! !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

quote:
Originally posted by Criss75
cred ca si pe la "Sufletul credintei" o sa fie cu scantei...



Eu cred ca dimpotriva, tocmai acolo lumea va deveni mai intelegatoare si asta pentru ca pe masura ce pleaca rand pe rand cate unu' mai trimitem si noi prin el pentru ceilalti ba un mesaj, ba un pachet.

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput