Colectia aniversara de toamna-iarna 2005 (179)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

catutza- esti bine?

Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Noki era diferenta de pret intre bluzele de la Mango?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

EH, am scris si dimineata un msej, care se duse pe apa sambetei.

Ripley, io ii mai las singuri pe ai mici, dar pret de cateva minute si cand sunt in camera alaturata. te cred ca-i greu sa le supraveghezi in casa, imi aduc aminte cum spunea Cristina H ca avantajul statului in garsoniera e ca ii vezi in permanenta pe amandoi.

Maria, ce putin mai ai pana nasti.Cand te-aud cum te plangi de kg in plus ma umfla rasul. Fiindca nu stii ce-i aia sa pui kg la greu. Lasa ca le dai tu jos.Profita acum si papa cat vrei si dupa ce nasti sa-ti faci procese de constiinta.

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


maria- imi e dor de perioada asta,cand eram gravida si toata lumea ma intreba" cum te mai simti ?" vrei ceva ?" lasa ,ca fac eu asta ca tu esti gravida" aveam toata ,atentia .
dupa ce nasti,toata lumea intreaba de bebe,de tine mai putin.
de kg nu duce grija,le vei da jos rapid.

Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Mihaela, sa-ti traiasca fina!!

Tania, ma gandesc cu mult drag la voi, sa aveti putere sa depasiti momentele astea grele. Sa dea Domnu' sa fie totul bine!

Madutza, sanatate gatului din proprietate

Mei, cand citesc ce minuni fac copii vostri ma tot minunez si eu ce copil cuminte am. CHiar azi ma uitam la ea cum sarea ca o capra prin casa si ma intrebam unde-i copilul linistit de acum jumatate de an?Ce-i naspa acum e ca incercand sa-l menajez pe Stef sa poata dormi, stau cu gura pe ea, nu fa aia, nu fa aia, acu' ii zic sa nu tipe sa doarma frate-sau, acum zbiara "trezeste pe Stefan", de-aici ajungem sa ne certam, of, of.

Catutza, hai, varsa-ti oful!

Ce-o fi cu Anda?



Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

quote:
Originally posted by negaracristina

Intrebare pt fetele care s-au reangajat inainte de expirarea CIC si care au luat stimulentul: cati bani ati luat luna asta?
Mie mi-a adus postasul 210 (200 alocatia+10 stimulentul) ron fata de 300 cat am luat din oct.

Cristina & Elise-Stefania


eu ii iau pe card si inca nu stiu, astept desfasuratorul

am citit ce scrie Tania: sa le dea Dumnezeu putere sa treaca cu bine peste aceasta incercare ; cineva , acolo , sus, e sigur ca-i iubeste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

seara!

va aduceti aminte de noi?
suntem bine.
alexia este la program de disciplina.
ma bate gandul sa o dau la cresa, mama cred ca renunta.
examenele bat la usa.
sunt extrem de obosita.



tania, multa sanatate si putere. o sa fie bine, un gand bun din partea noastra . ma gandesc de multe ori la voi.

ina, ma bucur ca incet incet rachel doarme mai mult, sper sa isi revina curand, pentru mamica de "garda".

ioana, cand vad cat de usor te descurci cu prichindeii ma trec fiorii, vorba mariei ce mi-a fi venit sa mai fac unul!!!
un pup pentru micuta zbenguila.

meems, eu am vorbit cu nicoleta si este bine. o sa intre curand sa ne mai spuna despre ei.

lavi, sanatate multa si refacere usoara.

nokisor, madau bafta la examene.

sper sa am timp curand sa mai vorbim.

Roxana si Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

quote:
Originally posted by mara95

quote:
Originally posted by negaracristina

Intrebare pt fetele care s-au reangajat inainte de expirarea CIC si care au luat stimulentul: cati bani ati luat luna asta?
Mie mi-a adus postasul 210 (200 alocatia+10 stimulentul) ron fata de 300 cat am luat din oct.

Cristina & Elise-Stefania


eu ii iau pe card si inca nu stiu, astept desfasuratorul



CristinaN, ceva nu e in regula: pana in luna in care copilul implineste 2 ani inclusiv trebuie sa iei 200 alocatia si 100 stimulentul. Dupa 2 ani vine numai alocatia, de vreo 25 de lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Salutare!

Pumba si Ioana sunteti niste dragute ca a-ti intrebat de noi.
Problema e cu Mihai ca are IARASI!!! unghiile incarnate nu stiu daca e puroi acolo, dar il doare si e si rosu pe margine...deci cred cae ceva acolo care "coace". Deja nu mai suport pana acum de doua ori le-a scos de tot si odata doar pe sfert. Am nervi ca iar il va chinui si iar il va durea...macar de ar scapa definitiv de problema...









www.dropshots.com/catalinairina#albums/Decembrie%202007/2007-12-07/12:02:27" target="_blank">Poze de Decembrie



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

catutza - iar?chiar nu se poate face nimic, sa nu mai sufere asa?
ina- am ramas tablou cand am vazut-o pe Rachel recitand.
bravo tie mami!felicitari.
gata ,ma duc sa-mi scol pitica si sa o pun la invatat, ca asa nu mai merge.

Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput