*** LA REDOUTE *** (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

abia am ajuns, am primit si comanda din 22 dec (n-are deloc noroc sotul de adidasi, desi am comandat 42 ii sunt mici) dar merge fffff greu. nici cosul nu am reusit inca sa-l deschid.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Aissa,merge greu dar totusi merge,desi e prima zi de solduri.Cu ceva rabdare o sa reusesti sa dai comanda,mai ales daca ai cosul deja pregatit.

Fetelor,la Aubaines existau rubricile alea "totul la mai putin de 10 euro" si "prix divise par 3",ma tot uit dupa ele dar nu le mai vad.Sunt pe undeva si nu le vad eu sau in perioada soldurilor au disparut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Incaltarile de pici sunt in cutie?
Intreb pt. ca inca nu pot sa fac o comanda serioasa dar ma gandeam sa nu ratez niste lucrusoare pt. mandra... si vroiam sa comand si ceva mai voluminos, ca sa nu vina colet-scrisoare... iar daca astea sunt in cutie atunci e voluminos coletul.

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Incaltarile de pici sunt in cutie?
Intreb pt. ca inca nu pot sa fac o comanda serioasa dar ma gandeam sa nu ratez niste lucrusoare pt. mandra... si vroiam sa comand si ceva mai voluminos, ca sa nu vina colet-scrisoare... iar daca astea sunt in cutie atunci e voluminos coletul.

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica




toate incaltarile sunt in cutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by Jasmine
toate incaltarile sunt in cutie


Mai putin celebrii balerini crosetati de 3 euro (de la reducerile din vara), de fapt gumarii aia ordinari. II mai tineti minte?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

care-i mai slabanoaga ..asa ca mine( 172 inaltime si 57 kg )...ce ziceti la 70 in talie si 97 la solduri, pt pantaloni..ce sa comand 36 sau 38 ????...ca nu am comandat pantaloni pt mine pana acum...

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Mersi... daca nu ma lasa nerviiii si asa intinsi la maxim de pitici, incerc sa trimit comanda...
Merge ingrozitor

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Gata, fetele, am dat o comanda de 150 euro, are maimuta garderoba de primavara. Sa n-o aud ca nu are cu ce sa se imbrace
Mami nu a mai gasit nimic, ca masura 36 e prea cautata Asta e, si la promod sunt reduceri

Dar nu a venit mailul de confirmare

PS: a venit mailul

PS2: 39195 - FDP 0. Merge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

gata..eu m-am enervat destul...cum mai sa nu te enervezi....
caut pantalonii astia
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9293060&SizeCode=00036&Quantity=1&PersText=&ItemId=6&Mode=Update&Single=true&ksource=-1
imi spune ca sunt disponibili...ii pun in cos..cand sa comand..iaca s-au epuizat. Ii caut din nou pe site...iar is disponibili...
gata...m-am saturat...
si nu mai pun la socoteala conditiile de austeritate...in care defilez cu mare greutate pe siteul lor...
gata fac pauza...


Stati ca nu plec de tot bre... ci pana dupa 11 noaptea...cand culc pitica...

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

aveam cosul pregatit dar niste pantaloni deja nu mai erau, am mai si scos cate ceva care nu au fost reduse suficient cat sa ma tenteze, insa numai mie mi se pare ca sunt si produse care nu erau in listele de ieri? adica parca mi se pare ca vad si chestii pe care aseara nu le vazusem. si ma enervez ca nu pot sa ordonez in ordinea preturilor, nu mai gasesc casuta.

Mergi la inceput