Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (50)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Va zic noapte buna acum.

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

PS -este un produs italienesc, 100% natural...

http://www.aboca.it/erbesalute/integratori.asp


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by Yaia

Maria, eu nu iau pilule si mi-a intarziat 2 saptamani. Am intrebat azi, cica e normal sa intarzie daca alaptez si sa nu-mi fac griji. Dar stiu ca tu nu mai alaptezi. Totusi, daca iei pilule, ar trebui sa fie ok.

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)


asa sper si eu sa fie ok,dar imi fac griji pt ca este a 3 luna de cand iau si in primele 2 luni sambata am terminat ultima pilula si luni dimineata deja era problema in toi, acum deja e miercuri si nu e nici un gand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Si eu am patit-o cu ciclul... Mi-a venit pe 22 noiembrie si apoi pauza... M-am cam speriat si vroiam sa ma duc fuga la doctor. NUma ca intr-o seara am scapat in porumb rau de tot cu al meu. A doua zi sange... Ma duc la el si incep sa tip ca ce mi-ai facut, ca care ce-o fi, care ce-o pati??!!! Dupa cateva ore a venit si ciclul meu. Deci era nevoie de o desfundare de canal zdravana... Aviz amatoarelor...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Myral, deci e chiar mult peste 38, nu? Nu stiu ce sa zic, Alex a facut 39.6 la 4 luni, asa ca peste 38 nu ma sperie asa usor. Numai ca nu pricep de ce nu a mai facut nimeni asa febra mare. Nu mai stiam cine a zis ca facut totusi peste 38. Sa fi fost Vladut? Sigur ca i-am pus paracetamol, o sa ma scol si la noapte sa il verific. La ora 2 la pranz i-am facut vaccinul.

Annisia, ce i-ai luat de la Hipp? Fructele sau piureuri? Azi am vrut sa ii iau suc la sticla si m-am enervat ca la 2 farmacii nu am gasit decat suc de pere, banane (habar nu aveam ca se poate scoate suc din banane) si un suc de morcov pur. Insa erau parca unele combinatie de mar cu morcov. Daca ii dai fructe, te rog spune-mi pentru ce ai optat. Ca eu tot pe borcane voi merge, nu caut de nebuna prin piata mere romanesti si morcovi netratati.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Aiurita sunt, prin piureuri ma refeream la fel cu legume. Scuze incoerenta.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Si eu am patit-o cu ciclul... Mi-a venit pe 22 noiembrie si apoi pauza... M-am cam speriat si vroiam sa ma duc fuga la doctor. NUma ca intr-o seara am scapat in porumb rau de tot cu al meu. A doua zi sange... Ma duc la el si incep sa tip ca ce mi-ai facut, ca care ce-o fi, care ce-o pati??!!! Dupa cateva ore a venit si ciclul meu. Deci era nevoie de o desfundare de canal zdravana... Aviz amatoarelor...


Micul Yannis creste mare



multumesc de pont ,eu l-am amenintat pe bietul crestin ca daca nu imi vine i-o tai ,ma duc sa dreg busuiocul ,poate o fi nevoie de vreo desfundare de canal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

noapte buna !YAIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

quote:
Originally posted by bikmaria
b]multumesc de pont ,eu l-am amenintat pe bietul crestin ca daca nu imi vine i-o tai ,ma duc sa dreg busuiocul ,poate o fi nevoie de vreo desfundare de canal[/b]

BIKMARIAmamica de dulceata mica MARIA TEODORA (05-09-07) si de papanas maricel ALEX (14-07-96) Poze noi ,cu noi



Pai vad ca tot aici esti. Noapte buna!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Stiti cumva cum se numeste exact crema sau masca de la kallos ca mi-am pus sotul sa caute si nu a gasit.si azi m-am uleiat in cap bleah, bleah, bleah ca abia am scapat de el din cap si mi-a cazut la par, mai Annisia deci sigur e bun ca s-a dat si sotul in capSi mai vroiam sa va zic ca micuta mea nu a plans absolut deloc la vaccin nici cand a bagat acul doar a tresarit putin scumpa de ea. A mea pare multumita doar cu tzatza deocamdata sa vedem ce zice si pediatra maine.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput