Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (50)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by Annisia

PS -este un produs italienesc, 100% natural...

http://www.aboca.it/erbesalute/integratori.asp


Micul Yannis creste mare



le-ai cumparat din vreo farmacie anume?eu am vazut la farmacia din cartier ,dar aratau diferit si costau 7 ron flaconul cu 30 pastile .Nu prea mi-au inspirat incredere .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Aaaa si apoi mi-a cerut 1 milion juma, care trebuia sa ii dau doctorului... Hihihihhiii...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Roxule, poti avea efecte secundare de la spermicidele de pe preze... Schimba firma. Alea de la Durex sunt cele mai pacatoase, daca esti sensibiloasa... Incearca Masculan...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Aaaa si apoi mi-a cerut 1 milion juma, care trebuia sa ii dau doctorului... Hihihihhiii...


Micul Yannis creste mare



daca nu ai apucat sa-l ameninti ca i-o tai ,nu mai indraznea sa ceara nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Myral, tratamentul pentru par este super, numai ca efectele se vad foarte bine dupa minim patru imbalsamari... Rabdare si incredere!!!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

ma bag la somn ,sper ca maine sa am o zi buna
NOAPTE BUNA bebici ,mamici si tatici !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Bikmaria, pastilele le-am luat de la o farmacie de cartier. Arata exact ca in foto si sunt de la Aboca. Au flacon de 70 de pastile. Eu zic sa mai incerci si la alte farmacii. Mie astea imi inspira incredere. Adica arata bine... Nu am inceput sa iau. Doar dupa ce nu mai alaptez... Le-am cumparat doar ca sa vi le arat voua si sa stiu exact ce este cu ele...

Cat despre taiat... Ce vina avea bietul om ca eram eu dereglata? Dupa ce ca mi-a dat o mana (ma rog...) de ajutor, mai vroiai sa-i tai si cucul? Si apoi fratior lui bebe Yannis???


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Annisia pofta buna lui Yannis!Si pe mine m-ar tenta borcanelele dupa 6 luni dar mai astept pareri si de la alte fete.Roxana nu stiu dar pe mine m-ar ingrijora si 38 mai ales ca i-ai pus si paracetamol.Tati a adormit fetitaMa cheama la culcare deci noapte buna!Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Merci frumos Roxana pt raspuns. Aceleasi ex le fac si eu, numai ca la mine piciorul trage spre int putin. Deci dc stai sa-l privesti de la talpa pare un rinichi.
Rugati-va pt noi maine!
Noi am inceput diversificarea de ieri cu cereale, maine il las ca e dupa operatie, iar apoi incep cu suc de fructe.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Piciuliko, felicitari pt vestile bune! Ce voinic e ginerica!
Danuta, a crescut mamaruta ta! Bravo!
Roxana, ce dulce e Andrei, cred ca e haios tare cum se uita el dupa Alex si rade. Norocoasa ce esti!
Annisia, deci asa mancacios e Yannisucul? hihihi


Uf, ce zi! Tare maraita a fost sara dupa vaccin, nu sint obisnuita sa planga asa...Bine macar ca nu a facut febra!Ma bag si eu la somn.

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput