Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (46)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns myral spune:

si m-am saturat sa ma sune toata lumea vine nu vineSi cand aud de depresii, of, of, of, eu trebuie sa ma abtin ca ma simt fetele mele imediat.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Vroiam sa iesim si noi afara dar termometrul arata -10 grade, cand am deschis geamul nu parea asa ger pt ca in casa e f cald, de fapt mai e si soare asa ca totusi nu am mai iesit, am trimis-o doar pe cea mare dupa paine si i-am zis sa nu se intoarca faraMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

avem si noi pozici de azi aici

pe mine m-a luat o lene si am de calcat muuult si am pus si o masina la spalat...

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Yupiiiiii, a gasit paineeeeee! SA halim acumMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Fetelor va multumesc de raspunsuri,dupa ce am tot citit aseara pe net am lasat-o si eu fara caciulita dar cand a adormit i-am pus una subtire,daca am vazut ca nu a transprat i-am lasat si azi,si cred ca pana se va mai incalzi ii voi pune,ea asa a purtat de cand am nascut-o si cred ca asa am invatat-o,mi-e frica s-o las fara ........Va pup si multumesc inca o data.
Si lui Teo ii place sa stea in fund si mai nou scoate un sunet asa zici ca e chiuit cand o tinem in fund,toata lumea zice ca nu suntem sanatosi dar daca ea vrea sa stea asa.

Mihaela si Teodora Ioana (29.09.2007)
http://community.webshots.com/album/560608464rHUeBp?start=36

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by betty78

Andries scumpo, cu tot laptele meu, s-a sculat azi noapte din 2 ore in 2 ore sa manance, iar dupa masa joaca, apoi putin somn, iar sculat...etc Si eu si sotul suntem tampiti de cap. Oare cat de mare vrea sa se faca?
Oricum, m-am chinuit mult ca sa am laptele asta, in conditiile in care al meu este un mare mancau....

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario



Mai Betty,or fi telepatici copilashii astia ai nostri?Abia asteptam sa scrie o mamica cum a dormit puiul noaptea trecuta!Pt. ca ieri a dormit toata ziua,azi noapte s-a culcat la 12 fix si pin la 7 s-a sculat de 4(patru) ori
La fel si noi suntem zombieeeeeeeeeeeeeeee!Nu mai pot de oboseala,am o durere surda de cap de mor si nu ma pot odihni neam;se autoinvitasera si neshte musafiri si le-am dat pas!
offfffff

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Prisi deci Mirunica a iesit azi afara, ce scumpa si grasuna e ea!Mihaela pai daca a fost invatata cu caciulita cred ca trebuie sa o dezveti treptat nu dintr-o data. Cica nu e bine sa fie tinuti in fundulet pana nu se ridica ei singuri, asa am auzit, eu oricum nu o tin desi are 4 luni, sta f bine in scoica deocamdata putin ridicata.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

mda, sa te scoale din doua in doua ore nu-i frumos, ce sa zic, bagati si voi un nani dupa masa, poate va mai reveniti.

eu acum am emotii dupa vaccin, sa vedem cum e cu febra sicu durerea de picioare.

pentru depresie eu va recomand calduros sa va suiti in capul sotului din dotare (bine, mai putin myral ca ea saraca n-are sotul la indemana), acum sa nu ma intrebati in care cap... va spun eu si 10 minute fac adevarate minuni!!

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by gema

Am si eu o intrebare pentru fetele cochete..... ce stiti despre foehnul cu perie rotativa? este bun? ma pot aranja acasa cu ea sau o cumpar degeaba?
As vrea si eu fiindca ma incanta reclama dar nu stiu ..........sa nu fie doar reclama....... O sa ziceti ca tara arde si baba se piaptana dar ce sa fac si eu .......naaaaa

Madalina si Alexia Cristina (12.09.2007)



Ia-ti Rowenta Activ Brush!E minunata peria asta cu aer cald!E vreun milion optsute!1.800.000


Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

A mea si-a cam facut program de supt mai rar, dar nu prea imi place ca ia cam putin in greutate, totusi nu am ce sa-i fac daca nu vrea sa suga ca ma musca Si noaptea doarme 6 ore legate, doar ca se culca f tarziu.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput