Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (46)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by mihailescu teodora

quote:
Originally posted by gema

Am si eu o intrebare pentru fetele cochete..... ce stiti despre foehnul cu perie rotativa? este bun? ma pot aranja acasa cu ea sau o cumpar degeaba?
As vrea si eu fiindca ma incanta reclama dar nu stiu ..........sa nu fie doar reclama....... O sa ziceti ca tara arde si baba se piaptana dar ce sa fac si eu .......naaaaa

Madalina si Alexia Cristina (12.09.2007)



Ia-ti Rowenta Activ Brush!E minunata peria asta cu aer cald!E vreun milion optsute!1.800.000


Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou



e minunata la lungimea ta de par.....

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Andries pe mine m-a inveselit faptul ca am gasit paine si chiar de ar fi sotul acasa n-as putea sari in capul lui ca am una bucata fata mareeee, dar daca ar fi acasanu as mai fi depresiva.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by prisi

quote:
Originally posted by mihailescu teodora

quote:
Originally posted by gema

Am si eu o intrebare pentru fetele cochete..... ce stiti despre foehnul cu perie rotativa? este bun? ma pot aranja acasa cu ea sau o cumpar degeaba?
As vrea si eu fiindca ma incanta reclama dar nu stiu ..........sa nu fie doar reclama....... O sa ziceti ca tara arde si baba se piaptana dar ce sa fac si eu .......naaaaa

Madalina si Alexia Cristina (12.09.2007)



Ia-ti Rowenta Activ Brush!E minunata peria asta cu aer cald!E vreun milion optsute!1.800.000


Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou



e minunata la lungimea ta de par.....

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)



Ihiiiii

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Si noi tot kitul 3in 1 de la Inglesina Zippy il avem si Mihnea sta tare confortabil in scaunelul auto!
Doamne si dupa ce ca se trezea,cand dormea isi sugea pumnul ceva de groaza,pleoscaia rau si era ud fleasca pe maneca si la gura!
I-am cascat gura dimineatza si m-a luat jalea:are gingia de jos f tare si mugurasii celor 2 incisivi se vad f bine prin gingie pina aproape sus!Nu-i prea devreme mai fetelor?Ma ia cu dureri de cap,zau!
Are doar 2 luni jumate!
Acum doarme ca purcelu,n-ar fi frumos sa-i pleoscai si eu in ureche?

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Si al meu suge nervos citeodata si intinde rau de tzitzi de ma dor sfarcurile de mor!N-am avut ragade la inceput si fac acum?Hmm....

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Dragele mele imi pare asa de rau sa aud de bebelusi bolnaviori. Sper sa scape repede.

Urmy, tin pumnii sa-i treaca usor lui Tudor.

Sanatate multa mamei tale Rox. Iar Andreiutu sa fie puternic in lupta lui cu boala

Nana, iubito, ooffff! Ma doare sufletul sa aud ca aveti in continuare probleme. Ma rog sa fie bine


Diwana si pitic Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Andriesule.. nici la mine nu merge solutia ta, ca am trimis sotul la export.. .
Da' si curatenia e buna.. dupa care ma duc sa-mi mai cumpar cateva sute de amandine si de "ora12" . Asta pentru ca nu mai mananac paine de ieri.. si parca ma simt slabita

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Ziua buna!Am fost si noi o jumatate de ora in fata blocului ca atat era curatat dar,contrar obiceiului cand sa intram in scara bl s-a trezit in plans.Doamne ce ma fac cu burtica asta ?Si se screme de a si regurgitat de 2 ori.Acu am pus-o in patut si mangaie un catel agata de pat;sper sa adoarma.Ea dormea de la 2 la 5 sau 6.

In alta ordine de idei spusesem ieri ca fimea nu a facut kk de 4 zile;a facut azi dimineata,normal.Spun asta ca sa nu sariti repede la diverse obiecte cu care sa agresati funduletul copilului daca nu a facut o zi sau doua.precizez ca mananca numai san.

Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Dragi mamici si papanasi va uram si noi un an nou bun, plin cu sanatate si impliniri. Si multa putere, rabdare si intelepciune sa ne crestem copii cat mai bine.

Chiar daca incerc sa tin pasul cu voi nu reusesc sub nici o forma. In plus va cunoasteti atit de bine ca mi-e teama ca as fi ca musca in lapte. Insa acum am citeva nelamuriri si astept parerile voastre:
1. Matei, indiferent ce marca de pampers folosesc dimineata este ud. Acum ii dau Huggies superfelx si parca este mai bine, dar tot avem probleme. Este cumva si o probleme de asezare a pampersului la baieti ca parca la Stefi nu am avut asa probleme.
2. Are unghiile de la picioare tare ciudate. Una doua ii intra in carne, aveti idee ce as putea face.
3. Daca ar putea ar sta toata ziua cu mainile in gura. Va rog sa-mi reconfirmati ca mai sunt si alti copii care fac asa. In plus a inceput sa faca balonase si este mai tot timpul ud.

Pupici,
Andrea de Stefania (13.08.2004) si Matei (04.09.2007)
Poze Stefi mai vechi si mai noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Si tot in alta ordine de idei eu una sunt ofticata ca nu pot sa iau acel CRM.Dr de unitate a zis ca nici nu a auzit sa se dea dupa nastere,sa vin eu cu ce tb facut dar a precizat totodata ca nu avem medic de medicina muncii,dar de fapt am inteles ca mai bine o las balta.
De asemenea mi-as fi dorit sa iau si eu acel salariu mediu pe unitate dar la functionarii publici cu statut special nu se poate,probabil ca eu sunt mai a dreacu decat celelalte femei care au nascut si nu am nevoie de bani.

Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)


Mergi la inceput