Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

EU SUNT CALMA CA MI SE PARE O MARE TZEAPA E 05 JUM DIMINEATA..AM RASPUNS LA ZECI DE SUBIECTE IN NOAPTEA ASTA ,SUNT ON-LINE AM SI UITAT DE CAND...RENUNT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Nu am nimic cu ElenaGiulia, dar o nimereste trifoiul din ora in ora ca nu mai are idei saraca si noi astia care asteptam cu limba scoasa sa raspundem nu ne nimereste!
Vrem si noi !!!!!! Pleassssse!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Mai fete nu cred ca e asa ca ii apare din ora in ora.
Eh zice si ea numai sa va dispere sa va faca sa va ofticati asa ca las ca vine el cumva dar ati intrat pe acolo pe la raspunsuri? Cred ca ii chiar pe prima pagina ati apasat pe sunet? Daca da atunci asteptati hm ce sa zic alceva

mona&teo
NASTEREA TEODOREI IN ZI DE SARBATOARE
PERLUTELE TEODOREI
DICTIONARUL COPILARIEI
www.youtube.com/watch?v=pqL9EnRxzMY" target="_blank">teo la un anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Petra sper ca nu esti suparata pe mine dar eu chiar nu am vina ca imi apare asa de des trifoiul cred ca e din cauza fusului orar cand aproape toata lumea doarme in Romania eu sant treaza aici in Japonia si cum nu sunt foarte multi membrii login cred ca deai am mai mult noroc,mai ieri alalteri eream numai eu si inca o fata online,fara suparare ok ca doar nu ma aleg eu singura,succes in continuare prinde trifoiul si zmotocestel nitel:)!!
ramyteo eu nu am zis nimic ca imi apare din ora in ora si nici nu vreau sa oftic si nici sa disper pe nimeni Petra a vazut raspunsurile si a vazut si ora la care am dat raspunsurile,ea a comentat ca ma viziteaza trifoiul din ora in ora.Eu nu am nici o vina si nici nu am de ce sa oftic pe nimeni:) nu am castigat nimic.Si chiar daca castiga, cineva celelalte fete nu au de ce sa se oftice e doar un joc o competitie si castiga cine are noroc si ureche ,deci fara suparare!!!


Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

In loc de trifoi mai bine aparea un mar... al discordiei. Eu chiar nu stiu de ce va consumati atat, fetelor, relaaaaax!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Asta cred si eu Cristina C chiar nu vad rostul discordiei doar e un joc in care nimeni nu poate trisa deci ,fiecare cum are noroc si fara suparare nu?? :))))

Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

EU MULTUMESC ELENAGIULIA ,EA S-A OFERIT SARACA SA RASPUNNDA SI PT MIN E...DAR SE PARE CA NU AM URECHE FINA..DESI SUNT FATA FINA.M-AM LINISTIT..GATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acusor spune:

Vreau si eu sa raspuuuuund! Cred ca stiu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdrianaMarcu spune:

cum imi dau seama ca sunt ales sa raspund?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

si eu!

beau in cea mai tare cafenea alaturi de zuzele mele

Mergi la inceput