Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

L-am tot asteptat si in sfarsit a venit trifoiutul dragutul de el,nu stiu daca am raspuns corect dar cel putin i-am vazut si eu culoarea domnului trifoi,multa bafta tuturor!!!

Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Priscilla spune:

m-a vizitat trifoiasul!!!!!!!!!!!!!!!!
Sa vedem ce o sa iasa...............

mamica de strumfita mica

Sa ne rugam pentru insanatosirea lor
Diana;Stefanel;Mirela;Dan;Teo;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Fetelor nu va mai necajiti cred ca se joaca cu nervii nostrii (hi hi) ca nu mai stiu ce sa raspund pe bune!
Pupici

mona&teo
NASTEREA TEODOREI IN ZI DE SARBATOARE
PERLUTELE TEODOREI
DICTIONARUL COPILARIEI
www.youtube.com/watch?v=pqL9EnRxzMY" target="_blank">teo la un anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Chiar ca se intampla ceva, suntem doar doi membri acum pe DC si nu a aparut nimic ...iar in Romania ora e 3,30 noaptea. Cred ca a obosit trifoiasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Io chiar ma-nervez...chiar n-am fata sa raspund si io..??????????si stiu ce e!!!!!......da nu zic.de oftica nah.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Am fost 40 de negri mititei...aspiranti la trifoi..au plecat 4..am ramas 36..vreo 2 ore..apoooi...din 36 negri mititei au plecat 5,am ramas 31 negri mititei...m-am suparat io si m-am culcat 1 ora la pranz.M-am trezit sa vad ce fac amicii mei negri ..erau 64..nah.Mai bananai pe DC ,mai dau cupilului doftoriile,mai invart in oala,mai trag o cearta cu consoarta pe motiv de trifoi..da io nu ma laaaas..sa vaz daca stiu io ce e!!!!!!!!!!!!!Acus e tarziu e 02,30 ma duc iar..dau doftoria..vad cati negri sunt,ca erau 11 mai acu 10 min, mai citesc un articol de scandal ,o dieta si ma culc ca nu citesc din alea triste si boli de copii ca mi-e frica ca nu pot dormi si va castig io 270 de euroi.asa ca astept trifoiul si maine..si poimaine...si raspoimaine,pina s-o face copchilu bine si-o divorta barbatu.Intrebare:fac asa de nesomn sau de ciuda ca nu vrea trifoiu cu mine.?????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

quote:
Originally posted by ubita

Am fost 40 de negri mititei...aspiranti la trifoi..au plecat 4..am ramas 36..vreo 2 ore..apoooi...din 36 negri mititei au plecat 5,am ramas 31 negri mititei...m-am suparat io si m-am culcat 1 ora la pranz.M-am trezit sa vad ce fac amicii mei negri ..erau 64..nah.Mai bananai pe DC ,mai dau cupilului doftoriile,mai invart in oala,mai trag o cearta cu consoarta pe motiv de trifoi..da io nu ma laaaas..sa vaz daca stiu io ce e!!!!!!!!!!!!!Acus e tarziu e 02,30 ma duc iar..dau doftoria..vad cati negri sunt,ca erau 11 mai acu 10 min, mai citesc un articol de scandal ,o dieta si ma culc ca nu citesc din alea triste si boli de copii ca mi-e frica ca nu pot dormi si va castig io 270 de euroi.asa ca astept trifoiul si maine..si poimaine...si raspoimaine,pina s-o face copchilu bine si-o divorta barbatu.Intrebare:fac asa de nesomn sau de ciuda ca nu vrea trifoiu cu mine.?????????????



Ce figura esti. Lasa ca poate vine si la tine eu nu a trebuit sa stau atata si a aparut trifoiasul sau poate asa am crezut ca nu am stat mult ca eu cam uit de mine cand intru pe dc. Hai lasa ca vine... Ps: si eu cu sotu ne haraim de la dc. da am noroc ca el e la lucru toata ziua si hm ,sunt foarte fericita ca-s singura cu fetita care nu ma deranjeaza ca fug repede ii dau papica si o las sa se joace sau sa se uite la desene.
Asa ca nu mai fi necajita

mona&teo
NASTEREA TEODOREI IN ZI DE SARBATOARE
PERLUTELE TEODOREI
DICTIONARUL COPILARIEI
www.youtube.com/watch?v=pqL9EnRxzMY" target="_blank">teo la un anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Sunt racita cobza si io si cupilu..am sinusurile cat niste nuci..nu disper ..sunt indiferenta..nu-mi pasa ..da nu ma culc ..cel putin acu...pina nu apari..pupati-as gurita ta de trifoi..ca daca te priind,numai cati nervi mi-ai facut zilele astea .Ai noroc ca citesc ceva interesant si nu ma iau de matale..acus..dar nu-i timpul pierdut..pina ma culc..hmm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

RamyTheomerci ..mai fac si io haz de necazda il prind iooo si ramane din trifoi cu 4 foi,in trifoi cu 0 foi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Cred ca sunetul nu se repeta, e ceva de genul inchis-deschis impins tras sau invarit- desvartit
O fi din vremurile noastre sau de pe vremea bunicii, ca iar n-am nimerit-o .
sa ne calmam

Mergi la inceput