Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:


Hai noroc !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yoyoyo spune:

Trifoias norocos , hai la mama!
vreau si eu sa dau un raspuns pls:)

Yoyoyo cu TAVI (18.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yoyoyo spune:

INTREBARE...si daca am mai multe ferestre deschise pe desprecopii(ca is pe prezenta la mai multe forumuri), pe care din ele imi apare trifoiasul?

Yoyoyo cu TAVI (18.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yoyoyo spune:

hihihi
Adina Iulia, asta vroaim sa zic si eu cu rulou unei ferestre, stateam dupa trifoias da la mine tot nu a vrut sa apara....


Yoyoyo cu TAVI (18.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thalia spune:

Stiu raspunsul! L-as pune intr-un seif casadovedesclasfirsit ca m-am prins!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yoyoyo spune:

Cam ciudat, cum de sunt numai atat de putine raspunsuri astazi...oricum eu nu am fost selectata

Yoyoyo cu TAVI (18.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Mie mi-a aparut acum ca pot sa raspund, insa am si eu o intrebare: s-a specificat pe undeva (nu am citit tot topicul acesta), daca e vorba despre un sunet mai uzual, adica unul pe care sa-l fi auzit cel putin o data in viata, sau e ceva de genul "trage tata la rindea"? ca eu nu stiu cum face rindeaua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Laura, scrie in Regulament ca sunetul este unul obisnuit,, din viata de zi cu zi, cum a fost cel cu ata dentara.

Mie nu mi-e clar un lucru, poate se specifica asta printr-un indiciu: actiunea completa presupune acea repetitie - ca se aude acelasi sunet de 2 ori- sau e de-ajuns si o data si a doua oara e doar asa, ca sa intelegem mai bine?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

quote:
Originally posted by Cristina_C


Mie nu mi-e clar un lucru, poate se specifica asta printr-un indiciu: actiunea completa presupune acea repetitie - ca se aude acelasi sunet de 2 ori- sau e de-ajuns si o data si a doua oara e doar asa, ca sa intelegem mai bine?







da, si asta ! Normal ar fi sa ni se spuna daca e repetitiv zgomotul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Mie nu-mi place acest regulament, se cam pierde printre randuri .....oricum orele de selectare ,intervalul dintre ele mi se pare bizar.Stau de ore in fata DC ,azi noapte la fel si descopar urmatorul lucru ca sa pot raspunde trebuie sa fiu ori casnica ori in concediu postnatal sa stau non stop pe DC ca altfel ca membru normal care intra citeste ce-l intereseaza ,navigheaza max 2-3 ore pe zi nu ai nici-o sansa.Multumesc admin.

Mergi la inceput