Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

AdrianaMarcu o sa-ti apara in partea stanga un trifoi zambaret scri raspunsul si trimeti,langa trifoi o sa poti auzi din nou sunetul,sper ca ti-am fost de folos!!

Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdrianaMarcu spune:

quote:
Originally posted by dearChris

macar de s-ar castiga o masina..



e bine si asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdrianaMarcu spune:

quote:
Originally posted by ElenaGiulia

AdrianaMarcu o sa-ti apara in partea stanga un trifoi zambaret scri raspunsul si trimeti,langa trifoi o sa poti auzi din nou sunetul,sper ca ti-am fost de folos!!

Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!


e posibil sa apara si sa nu-mi dau seama?si apare pe oricare din paginile deschise pe forum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

yo am o dilema si o frustrare: nu stiu ce tre' sa fac ca sa-mi apara si mie trifoiul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panterra spune:

de la ora 13:00 nu s-a mai dat nici un raspuns?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

quote:
Originally posted by ElenaGiulia

Petra sper ca nu esti suparata pe mine dar eu chiar nu am vina ca imi apare asa de des trifoiul cred ca e din cauza fusului orar cand aproape toata lumea doarme in Romania eu sant treaza aici in Japonia si cum nu sunt foarte multi membrii login cred ca deai am mai mult noroc,mai ieri alalteri eream numai eu si inca o fata online,fara suparare ok ca doar nu ma aleg eu singura,succes in continuare prinde trifoiul si zmotocestel nitel:)!!

Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!




VAi, vai, vai !!! CUm crezi ca sunt suparata pe tine !!!!Nici gand !
Eu imi cer scuze daca chiar asta am dat de inteles !(zicea cineva aici ca in loc de trifoi sa fi pus un mar.. al discordiei! Nici chiar asa !)
Pe diferenta de fus orar am mizat si eu de fapt (hi, hi,hi )dar se vede ca era mai caldut netul prin alte zari de soare pline decat aici la mine !
Asa ca fetelor, va doresc sa avem cu toate succes, sa ghicim toate ce este , nu de alta dar sa punem in incurcatura administratorul jocului sa-si bata capul cui da premiul sau cum il imparte, asa cum ne batem noi acum capul si nu avem somn sa bantum pe net , pe forum sa prindem cai verzi pe pereti! PArdon Trifoi verzi !

SUCCCCCCEEEEESSSS!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

cica n0am raspuns :

Raspunsul tau nu a fost inrgistrat din urmatorul motiv: nu ati completat nici un raspuns. Din pacate ai pierdut sansa de a raspunde.
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata

Pagina s-a incarcat in 0,48 secunde.

eu nu ma mai joc

---------------------------------------
common sense is not really so common
edit: evident ca stiu raspunsul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Mie mi-a aparut de 2 ori trifoiasul chiar dupa ce m-am logat! Prima data a fost pe neasteptate, iar a doua oara a fost "provocat", adica ma mai logam si de-logam din cind in cind, ca sa nu ma arunce la gunoi cu "da, stiu, tu esti aici si nu-mi pasa de tine" Si m-am gindit ca prima data cind am fost selectata o avea ceva cu asta (plus am mai observat niste membri cunoscuti, care au intrat doar la un moment dat foarte putin, au raspuns la Trifoi, APOI au postat vreun mesaj si gata, au disparut!
Pina sa imi dau seama de asta, am petrecut o zi intreaga, pina noaptea tirziu, sperind sa imi apara si mie ceva!!!
Asa ca e bine sa va mai de-logati din cind in cind, chiar si pentru citeva secunde.
In plus, asa cum spunea si ElenaGiulia, conteaza f mult si citi membri sint logati, ca daca nu sint multi, poti fi selectata si de 2-3 ori la rind (pe la 3:30 - 5:30 AM, in tara, e cel mai pustiu).
Noi avem avantajul ca fie stam la stinga, fie la dreapta "stupului" aglomerat

ADMIN: mai vrem indicii, ca am epuizat toate ideile!!!
Eu cred ca este ceva care s-a mai spus deja, doar ca miscarea nu este la fel sau descrierea nu este tocmai 100%.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

quote:
Originally posted by roxana1974

yo am o dilema si o frustrare: nu stiu ce tre' sa fac ca sa-mi apara si mie trifoiul...


It's the first day of the rest of my life!



ca bine zici...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Roxana, Diana, cind o sa va apara, o sa stiti Stati linistite si sa nu va speriati prea tare ca cineva a pus mina pe fraiele calculatoarelor voastre. Ca sare in fatza asa, pe neasteptate, dar sigur nu-l treceti neobservat daca sinteti pe DC. Eu a trebuit sa-mi scuip in san de sperietura, prima data cind mi-a aparut ... Si nici acum nu m-am obisnuit cu el; cind il vad, ma apuca tremuriciul si uit tot ce gindisem despre sunet. De-asta e mai bine sa il ascultati dinainte si sa scrieti raspunsul pe o bucatica de hirtie de linga voi ... just in case

Mergi la inceput