Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 37

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happy_in_TO

Daca imi spune Monica-Elisabet ce produce sunetul, ii dau jumate!


super tare

nici macar nu vad concursul nu stiu de ce, nu pot asculta sunetul...raspunsurile, etc...

bafta tuturor


monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet
nici macar nu vad concursul nu stiu de ce, nu pot asculta sunetul...raspunsurile, etc...

Dar la o oferta mai buna oare o sa-ti apara sunetul?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pentru tine e gratis

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:




hai monicule ca-ti descriem noi sunetul..tu doar sa zici ce e..nu trebe musai sa asculti.

Mata Emma lupta iar cu cancerul


http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?i

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Iti pun sunetul la telefon, 60%... ultima oferta :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Eu stiu raspunsul dar nu mai vine trifoiasul....poate azi daca tot e ziua mea voi avea noroc ...eu daca castig donez jumatate din suma la umanitare

P.S. azi ar trebui sa intre in vizorul trifoiasului persoanele care poarta numele de Maria, Marian...si alte derivatii

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

sunteti fantastice fetelor, jurasem ca nu mai dau pe-aici(si nici nu intram daca nu-mi zicea cineva pe mail de glumitele de aici)....ei...am asculat sunetul, am citit indiciile, articolul...e simplu ca buna ziua
batem palma

ps: glumesc desigur

La multi ani! sarbatoritilor de astazi si multa bafta la concurs

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Monica, sunt tare curioasa daca primesti sau nu pe PM oferte "serioase". Nu, nu de la mine, eu vreau banii toti....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Citat:
citat din mesajul lui Diana_b

Protestez!
Am fost selectata sa particip la concurs si am lasat pagina deschisa, am deschis in alte taburi regulamentul, raspunsurile, cine a fost selectat, am ascultat de mai multe ori sunetul si cand m-am intors sa raspund, am completat, am apasat pe trimite si zice ca raspunsul nu e acceptat pt ca n-am trimis nici un raspuns. Si ca nu mai pot participa. Nu scrie nicaieri ca trebuie sa raspund intr-un anumit timp, in cazul in care asta a fost motivul. Daca nu, inseamna ca e o eroare pe undeva.
Hmmm, sunt nefericita

Diana si Mircea (2.01.2004)

www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank">Pagina bebelusilor de ianuarie-februarie 2004



Trebuie sa raspunzi repede. Asculti sunetul si scrii cit poti de repede, nu mai stai de citit regulamente, cine si ce a raspuns, indicii si alte alea. Ai doar vreo citeva minute scurte de raspuns, asa ca probabil asta-i cauza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Citat:
citat din mesajul lui flavia maria

Eu stiu raspunsul dar nu mai vine trifoiasul....poate azi daca tot e ziua mea voi avea noroc ...eu daca castig donez jumatate din suma la umanitare

P.S. azi ar trebui sa intre in vizorul trifoiasului persoanele care poarta numele de Maria, Marian...si alte derivatii

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)





De ce nu ai raspuns??? Uite aici, ca ai fost selectata:
18 flavia maria 16.08.2008 21:03:08

Oana si Eva (29 iunie 2005)


Mergi la inceput