Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Eu mi-am stors azi creierii si tot nu imi dau seama ce poate fi.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

eu zic si am zis si la concurs ca e un telefon de acela vechi cu disc...altceva nu-mi pot da seama ce ar putea fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Eu zic ca e un aparat fitness de vislit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluidavid spune:

Dupa noile indicii eu cred ca mi-am dat seama ce sunet este insa nu ma mai viziteaza trifoiasul

Trifoias hai dragutule,sunt taaaaaaaaaaare curioasa daca e ce cred eu,m-a innebunit sunetul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluidavid spune:

Hi,hi iti multumesc trifoi ca m-ai vizitat,acum sunt tare nerabdatoare sa vad daca am ghicit.

Eu cred ca este sunetul produs de o cheie tubulara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_b spune:

Protestez!
Am fost selectata sa particip la concurs si am lasat pagina deschisa, am deschis in alte taburi regulamentul, raspunsurile, cine a fost selectat, am ascultat de mai multe ori sunetul si cand m-am intors sa raspund, am completat, am apasat pe trimite si zice ca raspunsul nu e acceptat pt ca n-am trimis nici un raspuns. Si ca nu mai pot participa. Nu scrie nicaieri ca trebuie sa raspund intr-un anumit timp, in cazul in care asta a fost motivul. Daca nu, inseamna ca e o eroare pe undeva.
Hmmm, sunt nefericita

Diana si Mircea (2.01.2004)

www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank">Pagina bebelusilor de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Daca imi spune Monica-Elisabet ce produce sunetul, ii dau jumate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Am o intrebare.

Sa presupunem ca imi (mai) apare trifoiasul. Eu vreau sa ma consult cu sotul care doarme sau e la servici. Asa ca minimalizez fereastra cu trifoias si deschid o alta fereastra, citesc pe forum. Cand vine sotul pot sa dau raspunsul (posibil sa fi trecut cateva ore...)? Sau nu merge, am o limita de timp?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Fomalhauti Eu zic ca mai mult ca sigur nu merge.
Logic ar fi sa raspunda fiecare atunci cand ii apare trifoiul, iar acum sunt 3 raspunsuri/ora, deci ar fi cam 20 minute/raspuns -teoretic, caci practic nu cred ca sunt asa multe minute.

Bafta tuturor celor care raspund, chiar sunt curioasa ce este...

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen94 spune:

Fomalhauti.............si eu zic ca nu merge(cum a zis si kid)

aici
http://forum.desprecopii.com/forum/raspunsuriconcurs.asp?concursid=4
poti sa asculti sunetul de cate ori vrei si cand vrei.important e sa fi pe faza cand iti apare trifoiul si sa ai raspunsul corect.

eu tot am stat si am analizat cu soata ce poate sa fie,dar pe bune daca imi dau seama.barbate-miu cica e o roata de tren.apai daca el lucreaza cu roti de tren numai aia are in cap...glasul rotilor de tren...era o melodie

hai ca m-am dilit rau de cand cu trifouil....

Mergi la inceput