Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tessie spune:

Asa e cum ai zis Lorenza,prin Internet Explorer merge ,dar prin Mozzila nu.Ma intreb de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

tocmai ca sunetul l-am auzi folosind mozilla, dar cu IE nu merge...eu ziceam de videoul cu solutia de la ediatai 3...nu reusesc sa-l vad nici cu IE nici mozilla. care e problema???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Ciudat, eu pe computerul de pe care scriu am Mozilla si nu-l aud, sotul are si Explorer, am intrat mai inainte de la el cu Explorerul si AM AUZIT SUNETUL! Asta dupa ce m-a mai selectat odata trifoiul. Acum sper sa ma mai selecteze macar inca o data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daphnyie spune:

quote:
Originally posted by diuna
Ca eu, mai mult decat sa tastez raspunsul in chenarul special amenejat pentru asta si sa dau clic pe "trimite", nu am stiut sa fac altceva. Dar raspunsul nu a fost inregistrat pentru ca nu am raspuns nimic, asa mi-a aparut scris pe monitor



Si eu la fel am facut si am primit acelasi raspuns !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Mi-a aparut si mie trifoiasul, dar n-am raspuns pentru ca nu am putut sa ascult sunetul. Eu folosesc opera, pana acum n-am avut probleme.

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Fetelor asteptati potul cel mare? Uitati-l aici.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Azi dimineata mi-a aparut trifoiul, am raspuns insa ma uit acum ce au mai raspuns altii si vad in dreptul raspunsului meu "ADMIN" in loc de ID-ul meu. De ce oare?

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Intrebarea e:a castigat cineva ceva din potul asta??

Mariaanna
cand vine BB?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

E chiar funny sunetul asta,ma mir cum de nu a raspuns nimeni la ce ma
gindesc eu.Ah..desigur asteptati ca potul sa fie mai mare.

Anca,mami de doi nazdravani

Mergi la inceput