Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anky spune:

quote:
Originally posted by Criss75

Azi dimineata mi-a aparut trifoiul, am raspuns insa ma uit acum ce au mai raspuns altii si vad in dreptul raspunsului meu "ADMIN" in loc de ID-ul meu. De ce oare?

Criss si Alex (11.05.2003)



Hai, ca esti la fel de funny ca sunetul de la concurs

Anca,mami de doi nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Criss, poate ai castigat
cand m-am uitat si eu ieri pe raspunsuri am vazut ca asa este...aparea si ADMIN ca a raspuns

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Felicitari JOSEFINE pentru raspunsul corect,BRAVO !!!

Anca,mami de doi nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Vai, ce surprizaaaaaa! Nici nu ma asteptam sa nimeresc raspunsul ca m-a luat prin surprindere trifoiasul buclucas aseara... Ma bucur ca un copil mic, io aia care ureche muzica n-am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

felicitari, Josefine!

io puteam sa jur ca e bratara unui ceas....

Participam la concurs:

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Felicitari, josefine !
Eu n-as fi ghicit in veci.





Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Multumesc pentru felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

ho, ho, in veci nu m-as fi gandit! Felicitari!

Ne gasiti la concursul clipe de viata 2007:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank"> Doi pitici intr-un lighean si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 Vlad alergand in ploaie!



Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Felicitari Josefine
deci pana la urma nu era ce zisese cris...fug sa ma uit la filmuletz...nu ma gandeam nici in 100 de ani la asta


monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Felicitari Josefine!


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput