Strumfi de iulie-august 2007 (39)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Ioana, mersi. Esti curajoasa cu mersul la dentist, eu nu am mai fost de 100 de ani si e jale mare la mine-n gura. Tot zic ca o sa ma duc si apoi uit .


Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) siwww.flickr.com/photos/10611598@N04/sets/72157601053655009/" target="_blank">Victor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Rapund si eu din urma...

Musetto multumim de link, e ceva chiar pe gustul meu, schematic si complet.

Anto de mult tot voiam sa-ti spun serviciu usor, dar cred ca se aplica si acum.

Ame, bune intrebarile. Daca as putea calatori in timp, m-as intoarce in trecutul indepartat si m-as naste la Paris sau as vrea sa vad cum au construit egiptenii piramidele. Iar daca as avea posibilitatea sa vorbesc cu o personalitate din trecut, as vrea sa vorbesc cu Gabriel Garcia Marquez sa vad si eu ce fel de om era si cum a conceput romanele sale.

Lia, Vivela pupici

Aylin felicitari pt maseluta, wooow

Claudia75 felicitari pt mica vedeta. Chiar am vazut reportajul si ma intrebam al carui politician o fi copilu' ala frumos.

Luna ce steluta cocheta ai tu. A venit mosul de mai multe ori inainte de Craciun? Cum ai rezolvat-o cu Cosmin?

Anto sanatate multa Soniei.
Ghinetz sanatate lui Victoras.

Am scris pe notepad, nu mai editez ca nu stiu daca mai apuc sa mai trimit mesajul si Lori nu ma lasa frate, nush ce are...

Lavi - fericita deLorina Maria (5 iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Multumesc, fetelor, pt urarile in leg cu urarile pt serv meu, x100.
Azi e ultima zi inainte de conjed, ma intorc la munci pe 7 ianuarie .

pupatiuri

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) siwww.flickr.com/photos/10611598@N04/sets/72157601053655009/" target="_blank">Victor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Luna, am vazut palariile. Frumoase foc! dar nici pe departe la fel de frumoase ca Adelise. Imi pare mereu curioasa, poate pentru ca are ochii asa mari. Frumoasa-frumoasa!

Anto, mult ai lucrat, nu? Vezi, de aia eu nu ti-am urat spor la serviciu, ca nu voiam chiar sa ai. [alarusinat] Dar promit sa o fac pe 7 ianuarie.


Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan si Victor


"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Hello! Iar am facut noapte alba dar inca sunt pe baricade si nu iau lapte praf. Sanii au lapte daca ii lasa si ea macar juma de ora sa se mai umple.

Imi fac curaj la curatenie. Se pare ca oricat am asteptat nu vrea deloc sa se faca singura . Deocamdata am bagat masina si tre sa escaladez dupa perdele sa le dau jos. Si nu am chef ca pic de somn.

mamik de Denisa Maria (20.07.2007)


www.flickr.com/photos/brazuca22/1233643090/" target="_blank">poze cu gogoshik noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

quote:
Originally posted by ghinetz


Anto, mult ai lucrat, nu? Vezi, de aia eu nu ti-am urat spor la serviciu, ca nu voiam chiar sa ai. [alarusinat] Dar promit sa o fac pe 7 ianuarie.


Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan si Victor


"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"





Oana, asa ziceam si eu, dupa 5,5 zile muncite era si cazul sa intru in concediu de odihna .
Lasa, ca ua grija copiii sa nu ne plictisim, sanatosi sa fim.

Multa sanatate lui Victor mic.

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) siwww.flickr.com/photos/10611598@N04/sets/72157601053655009/" target="_blank">Victor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Anto, pai cum sa mergi daca nu te doare. Eu am avut o noapte de cosmar, m-am dus la urgenta, altfel nu ma prindea dentista.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

In sfarsit avem vesti bune. Catarina nu are nevoie de supliment. Se pare ca a luat bine in greutate si ca a fost doar o faza.

La 4 luni fara 4 zile are 6,500 kg, a luat 800 gr. in ultima luna ceea ce pt mine e foarte bine. Sunt super fericita chiar daca s-a sculat de multe ori azi noapte.

O sa mai asteptam cu diversificarea.



stefania mamica Catarinei din 25 aug 2007
http://salexandre.blogspot.com/
http://www.flickr.com/photos/balexandre/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Stefania felicitari pt greutatea Catarinei! Cred ca fetele noastre s-au invatat sa stea langa noi noaptea si cam asta ar fi motivul trezirilor dese. Si noi tot asa o tinem noaptea.

mamik de Denisa Maria (20.07.2007)


www.flickr.com/photos/brazuca22/1233643090/" target="_blank">poze cu gogoshik noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

buna ziua!
Luna, tare dragalasa baloasa ta cu palariute, dar nu am vazut nici un cercel; sau ne-ai pacalit ca i-ai pus ? asteptam dovada.
imi pare rau de copilasii bolnaviori si sper sa le treaca repede.
chiar, Jadi ce mai face Dodo? e bine, i-a trecut raceala? azi noapte, dupa o runda de alaptat la ce crezi ca ma gandeam eu? oare cum se fac aerosolii astia? iaca de ce nu aveam eu somn.

Michiduta, aseara am vazut cateva din filmuletele tale cu andrei. e asa simpatic cu cheliuta lui...si cum tragea de ghirlandele din brad....

Karli, ma bucur sa te vad din nou pe forum...dupa cum vezi, absenta ta m-a inspirat sa fiu eu mai activa.. glumesc, desigur, dar tu stii asta, ca esti " prietena mea".
si Simo, se pare ca sotiorul si matei iti ocupa tot timpul si nu vrei sa ne mai povestesti si noua ce faci. speram ca totul e bine la voi, acolo. va pupam!

Cristina, mami de superbaietel www.flickr.com/photos/12285891@N07/2103548632/" target="_blank"> Denis Stefan (30.07.2007)

Mergi la inceput