Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Nu imi vine sa cred.....de ieri pana azi s-a dus un capitol...
Gata ma duc sa recuperez

Prisi multam de reteta

Aniast nu imi place Mozzila, dar mi-am resetat toate setarile IE by default si acum vad ca a inceput sa mearga....cel putin o mai mare parte de pagini

Betty78deMario-Alexandru 16aug2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Noi raportam o seara de baiat marait, nu mai stiam ce sa-i fac, s-a agitat atat de mult incat a vomat la greu.Dupa baita parca s-a linistit un pic, acum am reusit sa-l adorm, sper sa doarma linistit. Azi a dormit de la 4 la 6 dar la mine in brate, cum il lasam jos cum plangea in somn.

Merg si eu la nani, un sfarsit de saptamana placut si noapte buna.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)
la 3 luni
http://good-times.webshots.com/album/561701246AFdFbf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Nu reusesc sa il culc pe Andrei, deja sunt nervoasa. Rasucirea de dimineata nu a fost intamplare, acum repeta figura si cum nu suporta sa doarma pe spate plange sa il intorc. Imi vine sa urlu, deja l-am intors inapoi de 2 ori si era sa o comita si a3a oara daca ca nu il suprindeam si ii mutam mana. Dupa baie a adormit tun, si dupa 15 min a inceput cu foiala si rasucirile. Asta e culmea, sa se duca taman acum noptile mele linistite.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Carpatina bine ai venit

Nana drum bun

In privinta dintilor si a meu e marait rau de tot...roade tot ce poate: degetele, pumni, inclusiv manecile

Azi am fost sa personalizez globuletele, atat al meu cat si al lui Aniast si se uita aia lung la mine, probabil credea ca fac parte dintr-o secta, ca la sfarsit imi arunca o intrebare de genul, sau mai mult o afirmatie de genul....am personalizat atat de multe globuletze anul asta si sunteti mai multe prietene.....

Am fost sa modific si contul prntru CIC am vazut ca scria mare pe usa ca nu se lucreaza vinerea cu publicul....am incercat sa intru, dar nu am reusit.....iar idioata aia cu care am vorbit la telefon nu a fost in stare sa imi spun, cu toate ca am intrebat in mod expres cand pot sa ma duc


Betty78deMario-Alexandru 16aug2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Moldovoveanca, nu o fi de la constipatie?

pentru mamici de bebei maraiti. Mie un distonocalm va rog!

Ma simt cam obosita dupa zilele astea cu amandoi, si simt ca nu mai suport rutina asta. Parca sunt la armata, am grija sa intercalez programul. Azi m-am relaxat doar cu Andrei, dar tot ma simt sufocata. Sufar de plictiseala cronica.

Pe care mi-o rezolva Andrei. La cum suge pumnii cred ca iar e rasucit. Ma duc sa vad.

Sim, ce joc e ala? Vreau si euuuuuu!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Era pe burta insa zau daca pricep ce are de nu doarme, nu a dormit aproape deloc de 9 ore. L-am plimbat, in brate pare adormit, cum il pun jos ridica gulia si incepe foiala. Eu una nu il mai iau, ca ma exploateaza de o ora. O sa adoarma pana la urma!



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Valentina, sa iti traiasca puii dulci!

Betty, si eu am vrut sa prelungim negatia aia azi si cica vinerea nu se lucreaza cu publicul.

Noapte buna va doresc si bebei linistiti! Sper sa pot dormi si eu.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

buna seara ,mamici

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

ati scris nu gluma ,am citit din urma ,dar de obosita ce sunt nu am retinut mare lucru,dar ceva mi-a ramas in minte -papanasi

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

va pe toate ,sa aveti un sfarsit de saptamana asa cum va doriti !
NANA sa ai un drum bun,
LUY ,intradevar este greu cu 2 copii si cu servici ,dar asta este ,crestem noi mari .
ROXANA mai vrei un bebe?curajoas-o

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput