Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Magda, pai daca acum rade prima data in hohote, e abia inceputul si o sa vezi ce o sa te mai incante. Cat despre hei, eu tot de la voi ma inspirasem, cred ca de la Ana. Insa cand are chef de ras cred ca rade din orice.

Prisi, o fi burtica? Or fi dintisori?

Ca tot vorbiram noi de somn si l-am laudat pe Andrei cat doarme, ei bine azi nu a avut somn, de la 15.30 pana acum a motait doar juma de ora si aia cu foieli din pricina bocanelilor de la vecini. Acum nu s-a mai culcat si nici nu il mai culc, il las pana la 10, apoi baie si nani final.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

asa am zis si eu Roxana, cred ca sunt dintisorii ca prea-si roade pumnisorii, acum am pus-o la mine in pat si a adormit instantaneu, da mi se face o mila de ea si mie ciuda ca nu stiu ce sa-i fac sa se linisteasca si ma simt vinovata ,offf

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Eu am avut treaba cu una bucata bebe marait. Se pare ca e seara maraielilor... In cele din urma a adormit, nu stiu ce a avut.
Fetili, cine vrea papanasi de aia de 1 kg?

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Ma duc sa fac pe detectivul, revin mai tarziu.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Ce e chestia asta cu detectivul? Un joc?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Off, plange si nu sta locului de loc, nu vrea nici macar tzatzi, se lupta si da din picioare ... Pumnii insa ii plac, ii mananca pe-amandoi odata chiar!
I-am facut baitza si apoi a acceptat sanul vreo 3 minute, dupa care a picat lata. Si asa o tine de vreo 4 zile

Eliza (06.09.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

quote:
Originally posted by carpatina

Ce e chestia asta cu detectivul? Un joc?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)



Da, Mistery Case Files. Mi-am gasit de lucru seara dupa ce adoarme Stefan . Mai am o misiune si termin o versiune, dar mai am 2

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Sim,bine ca ai zis ca mai sunt 2 versiuni,caci le-a descarcat al meu sot de pe net,si acum am ocupatie...prima versiune am 'dovedit-o' demult,pe cand eram graviduta

Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)
http://community.webshots.com/user/bogdan_mihaisidana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

buna seara,dragelor!
Am scos si noi capsorul ca pana acum am stat ascunsi! Noi raportam 2 copii raciti cobza, motiv pentru care sunt maraiti si au toane. Nu ma lasa sa fac nimic, iar cele cateva ore pe zi cand dorm le folosesc ca sa fac treburile gospodaresti. Sper sa le treaca cat mai repede ca eu una nu mai pot! Si ma mai laudam ca al doilea copil, treaba e floare la ureche! Am nevoie si eu de o reteta sau ce folositi voi ptr cozitele de pe capul bebelusului. Am incercat tot felul de retete dar nu au dat rezultate.
Si intr-un final am reusit(sper eu) sa pun cateva pozici cu cele doua comori ale mele. Daca aveti curiozitatea sa le accesati, va rog sa-mi spuneti daca se vad ca sa stiu daca am facut treaba buna.
Incerc sa revin mai tarziu, dar slabe sperante pentru ca a inceput sa urle cel mic si nu adoarme acum decat leganat pe picioare, ...deci la treaba

mamica de Alexandra-Nicloleta (27.02.2004) si Andrei-Gabriel (12.10.2007)

http://community.webshots.com/user/vale_m

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Se vad pozele Valentina. E scumpica si dulce foc fetita, iar baietelul asa bucalat :).
Spor la adormit micul urlator.

Eliza (06.09.07)

Mergi la inceput