LMA!Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (125)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

mot si tort

poze
calin

Calin (5.12.2006)



nu le pot vedea....

Madaluta felicitari pt putzuloanca

Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu
An angel wrote...If someone betrays you once, it's their fault;If someone betrays you twice, it's your fault.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

quote:
Originally posted by Dbunny

Tu ce cauti asa slaba in spatele bradului?



Hi, hi, pai jumatate din mine nu se vede de brad!
Iti dai seama ca eram cu defibrilatorul langa mine la faza cu acele de brad... de aia ma simt ca o epava acum, nu stiu cate socuri mai suporta biata mea inima!
Da' chiar enervant, copilul sa stea acasa, dar banii sa stea in contul lor??? Ktrinel, la voi cum e? cand o duceam pe Roxana plateam integral, dar avea liber doar de Craciun, puteam sa o ducem oricand intre Craciun si Anul Nou... desi noi n-o duceam, deci tot in situatia ta eram...



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

ziggy, cred ca ati avut o petrcere frumaosa! Si-a bagat si Calin mana in tort?
Pozele se vad in primul link/mesaj.



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by Donia

quote:
Originally posted by Dbunny

Tu ce cauti asa slaba in spatele bradului?



Hi, hi, pai jumatate din mine nu se vede de brad!
Iti dai seama ca eram cu defibrilatorul langa mine la faza cu acele de brad... de aia ma simt ca o epava acum, nu stiu cate socuri mai suporta biata mea inima!
Da' chiar enervant, copilul sa stea acasa, dar banii sa stea in contul lor??? Ktrinel, la voi cum e? cand o duceam pe Roxana plateam integral, dar avea liber doar de Craciun, puteam sa o ducem oricand intre Craciun si Anul Nou... desi noi n-o duceam, deci tot in situatia ta eram...



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.



Aici sarbatoare legala e doar 25 Decembrie. Marti..inteleg ca doamnele vor liber pe 24 sa se pregateasca de colinzi...dar de ce pe banii mei? bun, am conced in 24(oricum nu le lasam copilul in 24)...dar de ce vor liber in 21??sa-mi dea cineva peste cap, ca de azi dimineata tot la asta ma gandesc si-o iau razna

Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu
An angel wrote...If someone betrays you once, it's their fault;If someone betrays you twice, it's your fault.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

dbunny - n.am idee de ce iau liber pe 21 de fapt stiam ca nu se da liber decat pe 25, ma rog, n.am idee cum e la cresa, bine ca dani nu are nimic din ce e la moda pe aici

donia - ce poze frumoase, imi place asa mult de roxana

madaluta - felicitari! vreau si eu o fetita

de moment de cand cu spitalul, si toate pe cap, ma intrebam cum o fi cu 2 copii si brusc am inceput sa le vad un fel de eroine pe cele care aveti mai mult de 1

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

dbunny - acu m.am uitat si.am vazut ca pica pe 21 cred ca fac celebra puente :)) cea mai tare faza a fost cand a picat o sarbatoare miercuri si au mutat.o vineri sa faca puente :)))


ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

quote:
Originally posted by dayanara

dbunny - acu m.am uitat si.am vazut ca vineri pica pe 21 cred ca fac celebra puente :)) cea mai tare faza a fost cand a picat o sarbatoare miercuri si au mutat.o vineri sa faca puente :)))


ivan si dayanara



ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by dayanara

[quote]Originally posted by dayanara

dbunny - acu m.am uitat si.am vazut ca vineri pica pe 21 cred ca fac celebra puente :)) cea mai tare faza a fost cand a picat o sarbatoare miercuri si au mutat.o vineri sa faca puente :)))

ivan si dayanara



Faza-i urmatoarea: joi dupamasa au copiii petrecerea de Craciun...si vineri doamnele trebuie sa stranga tot..ca doar n-or sa vina sambata la lucru...

Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu
An angel wrote...If someone betrays you once, it's their fault;If someone betrays you twice, it's your fault.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

ah dbunny, credeam ca se face puente peste tot.
da oricum ai dreptate nu cred ca merita sa reclami daca il vei duce acolo in continuare

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

o intrebare pentru fetele care au impodobit bradul: ce marime l-ati luat? ma refer daca ati luat un brad normal sau un bradut pe care sa-l cocotati pe undeva.Noi nu stim cum sa procedam. Mie imi plac brazii mari, naturali, dar parca il si vad pe darius agatat de el ,cu crengile prin gura si cu beteala in jurul gatului..Voi nu ati patit la fel?Ce ma sfatuiti?

Madalina 18+
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )
Darius la 11 luni
VIENA


Mergi la inceput