LMA!Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (125)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

vazut poze cu inspectorul denis,cu papusile aurei.

laura ce veste buna. lasa ca te vei descurca cu dani. odata si odata tot trebuia sa faci pasul asta.

mamaana imi dai curaj. eu trebuie sa ma hotaresc cand veau sa incep jobul. frumoasa povestea nasterii.

Andrei (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziggy spune:

Am revenit cu cateva poze[url=http://picasaweb.google.com/florinaandrei/UntitledAlbum]mot si tort[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

e fetiza, e fetiza..
de fapt v-am mai zis si acum o luna k e fetita, dar eu tot eram convinsa k dr s-a inselat...n-a fost asa...

Madalina 18+
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )
Darius la 11 luni
VIENA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziggy spune:

Am revenit cu cateva poze[url=http://"picasaweb.google.com/florinaandrei/UntitledAlbum"]mot si tort[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziggy spune:

Madaluta, felicitari! Te admir foarte mult pentru curajul si puterea de a te descurca cu Darius si cu burtica.
Dianocica, ii dorim lui D sa scape repede de muci.
Teutz, felicitari pentru primii pasi ai Alexiei si La multi ani!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Cateva poze de la Mos Nicolae si de la impodobirea bradului... ziua nr.1, de fapt, ca am impresia ca il vom impodobi zilnic, daca mai gasim globurile pe care le ascunde Cristinel.



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eri_ka spune:

of, iar sunt multi copii bolnaviori, multe mamici suparate sau cu nasu-n batista, fara voce, gripate, virusate. Sanatate multa tutoror!
Si noi suntem, toti. Ingrid are mucisori care deja sunt alb galbiu si e ragusita. Am inceput de aseara cu osciloccoccinum+ aspirat nasuc, iar azi mi-a spus pediatra sa-i dau si cate 5 ml de aerius. Inca n-am ajuns la farmacie, nu stiu ce-i cu el, pe la noi parca n-am auzit sau n-am retinut. Daca stie sau a folosit careva imi spune si mie ce-i cu el. Pe net n-am gasit mare lucru, dar cica ar fi ptr alergii si s-ar da doar pe baza de reteta, iar eu n-am.
Este f maraita in continuare, nu mananca mai nimic, laptic nu prea mai bea, dintii se incapataneaza sa iasa tocmai acum. Lasa ca ne facem noi mari si furam diploma Doniei, ca cica nu-i mai trebuie, si vom imparti sanatate la toata lumea

SONIA
www.protv.ro/petitie.php" target="_blank">Salvati animalele!
Jocuri & activitati
Fericirea nu e o destinatie. E un mod de a trai. Burton Hills

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Dayanara...suntem ok, cu tuse inca dar ok. Sunt nervoasa foc. Directiunea cresei a hotarat sa-si ia concediu in data de 21 decembrie. vineri...cand toata lumea ia conced din 22...Asa-mi vine sa fac o reclamatie..dra dup'aia nu mai am sufletul sa-mi las copilul acolo...dar daca-l trateaza rau?

donia ace de brad la Cristi in gura? nu ti-a stat inima-n loc ca le inghite si-l inteapa-n gat??

mamaana citit povestea nasterii..de mica imi doream 2...acum ma gandesc ca eu n-as fi instare

Sanatate bebeilor bolnavi


Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu
An angel wrote...If someone betrays you once, it's their fault;If someone betrays you twice, it's your fault.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by Donia

Cateva poze de la Mos Nicolae si de la impodobirea bradului... ziua nr.1, de fapt, ca am impresia ca il vom impodobi zilnic, daca mai gasim globurile pe care le ascunde Cristinel.




Tu ce cauti asa slaba in spatele bradului?

Is tare nervozata az...da'mi trece...auzi dom'le...sa-mi ia bani pe luna intreaga si sa-mi trimita acas copilul in ziua 21....

Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu
An angel wrote...If someone betrays you once, it's their fault;If someone betrays you twice, it's your fault.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

eri_ka, multa sanatate si lui Ingrid , iar tie putere sa te descurci si cu servici si cu fetitz marait!

Laura, de data asta a fost saryta mai rapida cu capitolul, iar n-am apucat sa vin din Canada... etc
Roxanica e draguta si veseluta, de cateva zile e cu nasul in carti, citeste pe toaleta, in timp ce merge sau urca scarile, cand o trimit la desene o gasesc cu TV inchis si citind... are o serie noua de carti de la biblioteca si nu se mai dezlipeste de ele.

desiree, sa stii ca asa m-am obisnuit sa ma uit cum alti fulguleti fac anul, ca sunt surprinsa ca ne-a venit si noua randul!

madaluta, felicitari! Ce veste buna, ma bucur!

Ktrinel, eu vreau ziua mea de singuratate, dar nu de sarbatori, ca apoi chiar ma apuca depresia... Ce vreau eu? Sa traim sarbatorile din plin, sa ne bucuram unii de altii (ca e vacanta si pentru Roxana si pentru sot, deci va fi un pic si pentru mine ). As vrea sa fiu acum cu familia din tara... dar... asta e...
Imi mai doresc vreo doua seri in care sa am ragaz sa ma uit la un film fain, poate Mandrie si prejudecata... sau Pe aripile vantului... Razboiul stelelor... ceva de suflet!
A! Si mi se mai implineste o dorinta draga, DRAGA! Si anume sa vad Spargatorul de nuci, mi-am luat bilete la Baletul national din Toronto si merg cu Roxana in 27 decembrie!!! Uraaaa!



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput