LMA spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (269)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

am reusit sa pun cateva poze...ptr cine vrea sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Buna fetele,
La Multi Ani pt gemenii sectei DANIEL CORNEL si EDUARD MIHAI !Sa cresteti mari si sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii.
Anasol ma bucur ca acum esti mai bine.Felicitari pentru baietel


Anca 15 sapt+ mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii
http://www.copaculdehartie.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Salutare de la Bistrita!
Mi-e dor de voi si fac tot posibilul sa bag macar cate un ochi pe forum, sa mai citesc cate una alta! De acasa clar nu reusesc ca nici nu ma ating de calculator din cauza de \razvan care ma calareste de cum intru pe usa pana pica lat seara la .
Noi am avut ieri petrecerea de 2 ani cu piticii la centrul de joaca. A fost super, micutii s-au simtit extraordinar (au fost in extaz ca a fost un tun de baloane de sapun) parintii au fost multumiti, cadouri multe si faine......ne-am simtit excelent.
Poze o sa-mi fac timp sa pun dar in principiu mai mult am filmat!
Acum ma intorc la slujba ca am pentru urmatorii 3 ani.
Pupici multi mamicilor si spiridusilor!




Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)
www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"Nu plange ca s-a terminat,zambeste ca s-a petrecut !"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


inca nu am net acasa, tot ii sunam pe astia, se pare ca nu are nimeni in bloc. Oricuma fost misto fasra net, am stat mult cu familia, si tare bine a fost, mai ales ca nua lucrat nici Clau sambata.

Noi suntem bine, Marco e un smecher, mi-a facut ieri un circ in Real ca a vazut trenul Thomas de la peg perego. l-am si pus in el si merega pe sine in cerc, 7 mil., tare fain, pacat ca e doar pt. casa. asa a, ca ni s-a rupt sufletul, tot la 5 sec. zicea "nenu".

sper sa reusesc sa citesc astea 4 pag. caci pe urma merg acasa la curatenie.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:


Si eu p-aci pe la birou,nu-mi vad capul de treburi azi.Si luna asta plus in ianuarie,tot asa o fi.
Vreau sa va zic ca Diana e fascinata de literele alea,nici acum nu s-a plictisit de ele culmea! Am vorbit la telefon cu Ghitza si mi-a zis ca azi le-a pus repede pe toate si fara nici o greseala,dupa care si-a batut singura din palme strigand BAVO! BAVO! Din pacate, imediat dupa aia nus' ce a facut da' a alunecat pe burta in camera si s-a smiorcait evident.In ultima vreme, tot mai des se smiorcaie,ea de obicei doar "ragea" artistic cand nu ii convenea ceva.Acum se smiorcaie si plange cu lacrimi din orice ca un bebe Nu pricep ce-i cu schimbarea asta ,dar banui si maselele ca de multe ori cand se smiorcaie ne zice BUBA GULA.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank">

" Fiecare om pe care il īntālnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Silvi cu jobul nu stiu inca...eu trebuie sa decid si e tare greu. am atatea in cap...incat nu stiu ce sa aleg.
Anasol felicitari pt. baietel!!! bine ca esti ok, mai lucrezi? desteptului frumos!!!
Ingrid mai lasa-i suzeta fetii. eu nu am de gand sa renunt la ea. sper sa renunte el de buna voie, ii tot explic...asa ca astept sa priceapa el.
Moni, Maraki eu rezist foarte bine fara DC, caci fara net e naspa. Oricum nu sunt eu cea mai scriitoare de aici.
Pufu cum e bona? sper sa o accepte Vladimir.
Bee ma bucur ca e bine cu 2 copii mici si ca juniorul e asa cuminte.
Cosmi ma bucur ca a avut Bianca o petrecere reusita. Mama mia cati copii au fost!!!nu ti-au intors casa cu in sus?
Ioana ma bucur ca a iesit bine petrecferea spiridusului. asteptam pozele.
Irina de unde ai luat papuceii? eu mai vreau o pereche, dar nu am fost inca la Metro sa vad daca sunt.
Denisa, Acina.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Cata cand ai timp liber, fa o poezioara despre gemenii sectei. mersi.
Moni spor la munca.

Poze si filmulete nu am reusit sa vad, poate cand imi fac astia netul.

Aseara am fost in Mall, doamne ce frumos au amenajat de Craciun!!! Pe Marco de abia l-am dezlipit de ursii polari si mos Craciun. Pacat ca nu am avut aparatul la noi. dar facem poze duminica urmatoare.

Intalnirea Filip-Marco a decurs bine, inca prea bine, caci am stat mai mult decat am preconizat. Si Filip e un strengar si jumatate, asa ca a avut Marco un partener pe masura. au sarit in pat, s-au cocotat pe dulapuri, au urlat, batut in geamul de la usa, au mancat coco si bobo, ce mai...s-au distrat pe cinste.
sper sa se repete intalnirea, dar la noi acasa, caci i-am lasat o mizerie si jucarii peste tot lui Angi, de mi-a fost rusine. sa vina sa intoarca si casa noastra pe dos.
Poze a facut Angi, caci fotograful fam. era la munca. poate le pune ea, sau cand le primesc le pun eu pe net.

gata, mai trec pe la alte subiecte si plec spre casa.
si sper, pe curand.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Giova la net ma refeream si eu...nici eu nu stiu ce m.as face pt. ca vorbesc zilnic acasa si cu prietenele din Ro.De cateva luni cere si Angelo sa-i pun videoclipuri pe youtube...va dau un cantec super care-i place lui Angelo:

http://www.youtube.com/watch?v=3bFw8XG-2WU

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

asa e Maraki...multe gasesti pe net, si e naspa fara. Bine...acum cateva zile...nu moare nimeni, dar sper sa se remedieze problema.
Marco vrea doar desenele cu locomotiva Thomas, am noroc ca sunt descarcate in comp.

gata, am plecat, caci imediat iar o tai in oras la cumparat cadouri.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

GIOVA spor la treaba,ma bucur ca s-au distrat flacaii,asteptam poze de la Angi.
Mie la lucru nu mi-ar place fara net,ca-s lipita aci de scaun si as tampi fara sa mai bag nasul ba sa citesc presa ,ba pe Dc,ba pe la poze,sau pe unde mai apuc.Acasa no problem,ca doar exista,carti,reviste,TV si ... plastelina .
Apropo de impodobitul de Craciun,tare mult i-au placut Dianei toate ornamentele din oras,cat am mers cu tramvaiul sau masina tot cu nasul pe geam era zi repeta intruna: SI ACOLO BECULI! SI ACOLO BECULI!


MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank">

" Fiecare om pe care il īntālnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )

Mergi la inceput