LMA! Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (123)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

pisi alexandra sa cresti mare, sanatoasa, frumoasa si fericita! si mami si tati sa fie fericitio pe langa tine

aka, saraca prin ce a trebuit sa treci... offf

dianarus, of, saracutul marc.... si eu zic ca o fi de la ou... sau pooate reactie de la antibioticele pe care le-a luat [perioada indelungata? vedeti voi azi, tinem pumnii sa-i treaca repede... si sa fie rece in camera,cum zicea chinico, ca sa nu se intensifice mancarimile


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anateo2004 spune:

dianocica felicitari pt casuta!
dianarus nu-l da pe marc cu nimic pe corp sau sa-i dai vre-un antihistaminic daca te duci la dermato,ca e mai bine ca dr sa vada leziunile asa cum sunt.sfaturile lui chinico erau ff bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Dianarus cand a avut Cris niste bubite pe burtica i-a prescris doctorita Zyrtec. si i-a trecut in 2 zile. oricum fugi la doctor. asa cum ziceau si fetele ma gandesc sa nu fie o reactie la albus. multa sanatate


Monica si www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina (20.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

ALEXANDRA,CHRIS sa iti traiasca fetita frumoasa ,sa va aduca numai bucurii!!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia


"Life can give you a hundred reasons to cry,but you can give life a thousand reasons to smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

DIANOCICA,felicitari pt locuinta!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia


"Life can give you a hundred reasons to cry,but you can give life a thousand reasons to smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

a luat cineva revista baby cu dvd?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

La Multi Ani, Alexandra!
Chris sa fiti sanatoase si frumoase! Sa-ti traiasca pisi cu fustita cu volanase!

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Gargarita Gargaritelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

quote:
Originally posted by aka

Dianarus cand a avut Cris niste bubite pe burtica i-a prescris doctorita Zyrtec. si i-a trecut in 2 zile. oricum fugi la doctor. asa cum ziceau si fetele ma gandesc sa nu fie o reactie la albus. multa sanatate


Monica si www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina (20.12.2006)




exact..Zyrtec..5 pic/zi..3 zile...sanatate multa


Alina,mami de Mihnea-Octavian
varsta Octavian;

www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?page=1&id=2753&from=search&keyword=PETRE" target="_blank">votati un super-bebelush !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salutare

deja ati scris 3 pagini din noul capitol si eu am postat la cel vechi

Deea-un adevarat barbatel David

Chinico-si antonia a facut ochi la 3 dim cred ca as lua-o razna sa faca in fiecare zi asa

Dianarus-imi pare tare rau,sa va faceti bine repede

Dianocica-tippi


BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
Aniversare 1 An
luna 13
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Pisi-Alexandra

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
Aniversare 1 An
luna 13
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput