LMA! Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (122)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monicabb spune:

Of, Mamaana, ce sa faci? Intr-adevar sunt atat de frumoase fetele...

Monica, mama lui Dragos (6 decembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

quote:
Originally posted by desiree

am fost la Auchan, aveau catelusul si cutia de sortare crazy-toys la oferta ( si telefonul)

pentru cei interesati..din Bucuresti

noi le-am luat pe ambele!


Alina,mami de Mihnea-Octavian
varsta Octavian;

www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?page=1&id=2753&from=search&keyword=PETRE" target="_blank">votati un super-bebelush !!!


pls pune si tu o poza/link

mamaana tinem pumnii pt ziua de maine.

diana si david 03.12.06


Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator www.euro.who.int/document/WS_115_2000FE.pdf?language=english" target="_blank">OMS recomanda www.babycentre.co.uk/baby/safety/chokingguide/" target="_blank">Prim ajutor www.gahospita.go.ro/toxapel.html" target="_blank">Toxapel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

sa va zic repede,ca poate no-ti putea dormi...,am facut bine la examen......,am copiat pe rupte...,nu ca nu stiam...,doamne fereste...,doar ca vroiam s ama exprim in termeni profesionali...
ieri am mai dat un test,la care am luat 10...,azi ne-a dat aceleasi intrebari de ieri...,pura cioncidenta...

La multi ani Marani,sa fii sanatoasa si la fel de buna
La multi ani,Calin,sa cresti mare santaos

Yagmur,
felicitariiiii

fug la somn ca-s rupta-n doua...,m-a obosit chinezoaica asta mica...,alearga toata casa...,masoara fiecare coltisor...,trebuie sa alerg cu ea ca altfel...,se loveste etc...

somn usor minunatelor



Fiti mai buni de Craciun
Ionut/Teo/www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia /www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius/www.crisa.ro/" target="_blank">Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

MARANI
Sa ai parte de tot ceea ce iti doresti alaturi de familia ta!!!
La multi ani!!!

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

Va doresc un Mos Nicolae cat mai bogat, o seara minunata alaturi de cei dragi si...cei mai dulci pupici din lume, de la mine si Alessia !!

Pe mine ma asteapta Nicolae al meu in pat ...asa ca am fugit...

Flore Alessia Liane (16-12-2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

LA MULTI ANI! Calin si Daniel

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Felicitari, Dandusa! chiar daca ai copiat
Si mult succes la cel de luni.

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

cand eram mica, stiam ca mos nicolae vine pe gaura cheii, doar ca e timid, si asteapta mai intai sa fie intuneric bine in casa, si sa faca toata lumea nani... boon, vreo doi ani, a tinut faza. apooooi, m-am gandit sa-i dau de lucru, ca daca tot e smecher si incape pe o tzashca de gaurica de yala, iaca ii inchid io si usa de la dormitorul propriu si personal, sa vedem daca mai are putere sa se strecoare si pe-acolo.. evident, al naibii mos, a reusit. dupa care au urmat vreo 3-4 ani de stat la panda, sa vedem care pe care. si m-a facut mosul, cu varf si-ndesat :)) dupa care, din pacate, m-am facut mare... iar mosul asta era si traditionalist al naibii si invariabil umplea o cizma cu dulciuri, pe ailalta cu globuri si beteala, si punea capac un disc cu povesti :)) offff, ce frumos era.... (am uitat sa precizez ca l-am incercat si cu aboslut toate perechile de incaltari insirate frumos una langa alta, da' s-a facut ca nu vede :))) )
asta asa, ca poveste de seara inainte de nani :)

dianarus.. cu laptele, foarte pe simplu si in limbaj laic, treaba sta cam asa: laptele, cat de lichid e el, este masa, mancare, nu beuturica :)) adica el lucreaza in burtica acolo, fermenteaza, sau ce mama lui face... intelegi?? de-aia cand e vorba de hidratare, e vorba de apa, sau ceai neindulcit... in caz de diaree, este chiar recomandat sa nu se dea deloc lapte... pt detalii mai la obiect, chiar nu ma tine neuronul la ora asta din noapte :) dar poate ne ajuta si restul fetelor??? hai, ca sigur stiti sa iesplicati mai citibil :) donia, help..??!!??

ma retrag subit, ca nu cred ca ma tine bateria la ustensil... inbeunesc oameni buni, e a doua oara cand se opreste lumina in seara asta!!!!!!!!!!! si pe vremuri demult apuse parca era mai bine........ nu va mai zic ca cupilu' a prestat baita romantica, la briza lumanari........ moooor de nervi!!!
(daca nu vede mosu' gaurica cheii, sa intre..???? )

Deea, mami de www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput